reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej !nowy dzien i nawet sloneczko wyszlo ,ale zimno jest brrr ja jestem z tych cieplolubnych:tak:Aguska ale i wymyslaja z tymi receptami ,ajjj oby to mleczko drugie podpasowalo,ciesze sie ze wyglada na starsza bo kazdy mi mowi czemu ona taka malutka a ona poprostu taki typ drobny ,bnedzie szczupla dziewczyna,kingo fajnie ze pobalowalas ja musze isc dzisiaj kurtki popatrzec bo niemam ,tak wiec zycze wszystkim udanego dnia!:-)
 
reklama
A to my na naszym slubie:)

Pieknie wygladaliscie :tak:

Ja tez z tych cieplolubnych:-D

Aguska rzeczywiscie dziwna sytuacja ...powodzenia zycze z mieszkaniem

Agnieszka tak wstawiac na fb zdjecia z sesji :-)

Kinga,Nel co u Was dziewczyny?

Reszte pozdrawiam serdecznie :-)
My wczoraj bylismy u GP lekarz stwierdzil ze nic zlego sie nie dzieje na szczescie, martwil mnie ten mokry kaszel u Lenki wolalam sprawdzic bo za 13 dni do kraju lecimy ale na szczescie wsio oki
Malutka wazy 7650g :-)

Milego dnia:-)
 
Witajcie!
Ja zaganiana... Do tego dzieci trochę przeziębione. Byliśmy wczoraj u lekarza ale na szczęście nie mamy antybiotyku. Mam nadzieję, ze rozejdzie się po kościach :)
Jeszcze wyszło na to, ze muszę praktyki w szkole zrobić... 150 godzin :/ I chyba będę musiała w wieczorówce, bo jakoś nie pogodzę takiej ilości godzin z pracą :/
Teśka ślicznie wyglądaliście, chociaż już pozwoliłam sobie fotki na fb obejrzeć :)
Aguska tak weszło to już dawno, ze dzieci powyżej roku żeby dostać receptę na bebilon pepti muszą mieć zaświadczenie od alergologa, co dla mnie jest zupełną porażką :/ U nas na szczęście (nieszczęście) dzieci piły bardzo krótko mleko więc nas to ominęło.
Ania duża pannica z lenki <tak>
Dla całej reszty gorące buziaki!!
 
Aguśka witaj po przerwie:)) a z tym zaświadczeniem od alergologa to jakaś paranoja ! Mój Paweł pił to mleko do 2 r.ż i nikt nigdy nie chciał ode mnie żadnego zaświadczenia ! To chyba też dużo zależy od pediatry.
Aniu dziękuję że pytasz:) u mnie jest ok dzieci już zdrowe to dla mnie najważniejsze a wszystko inne jakoś się ułoży :tak:Oglądałam na fb Twoje zdjęcia i nie mogłam się napatrzeć na Twoje córeczki :))) cudowne są!!!!
Pozdrawiam wszystkie Mazurskie Mamy! Dobrej nocki:)
 
reklama
Do góry