reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
TEŚKA DUŻO MIŁOŚCI DLA WAS NA RESZTĘ ŻYCIA !!!

Dziewczyny ja tak tylko od siebie, bo muszę brać się za sprzątanie.
Dzisiaj pospałam sobie do 8 :)
Chociaż jakoś przed 5 się przebudziłam i patrzyłam na zegarek czy już do pracy trzeba wstawać :-D
Mąż pojechał do pracy...mam nadzieję, że nie wróci późno, bo popołudniu już mamy gości :)
 
Teśka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) życzenia napisałam ci na Fb :tak:

pozdrawiam dziewczyny
u mnie ok.
dziś wychodzimy z mężem wieczorem:) trzeba się odstresować trochę poza domem! :)))
 
Teśka Kochana życzę Wam szczęścia, miłości, zrozumienia, cierpliwości i jeszcze dużo dużo pomyślności i w ogóle wszystkiego naj naj naj na Nowej Drodze Życia :-);-):tak::happy2::rofl2:
Kinguś mam nadzieję że się dobrze bawicie:) Ja też tak chcę ale jeszcze długo długo nie da rady :(
Aniaa a co u Ciebie jak Twoja starsza córcia i jej nowa fryzurka którą sama sobie zrobiła;-)
Mloda kochana cierpliwości Ci życzę !!! U mnie jest podobnie tylko ja mam dwóch ananasków :)
Buziaki dla Wszystkich :)
A co się dzieje z resztą dziewczyn:(
Aguśka ma przeprowadzkę to jest usprawiedliwiona (ale tylko na razie ;-))
A co z Bietką? Co u Ciebie jak sobie radzisz z Tymi urwisami w pracy? A jak córeczka?
Ania_g21 a co u Ciebie i Olinka?
Mloda ja Cię któregoś dnia nawiedzę w pracy;-)
Marta28 nie ma Cię tu już długo:( ale za to na fb Cię widuję z Oleńką buziaczki:tak:
Marta03 Ty też zabiegana jesteś pracusiu;-)
Agnieszka Ciebie widzę i tu i na fb:tak: buziaki dla synusia!
Miska a co z Tobą ? brzusio rośnie:) Mam nadzieje że wszystko jest ok!!! POzdrawiam
No to teraz mykam spać bo zmęczona jestem papa
 
Witajcie niedzielnie...
Ja zaraz biorę się za siebie, bo na 9 mam zajęcia...
Męża mam w pracy więc znowu rodziców poprosiłam o pomoc :zawstydzona/y:
Jakubek coś mi od wczoraj kaszle... Ale dostaje leki więc mam nadzieję przejdzie.
Najgorzej z rana jak wstał. Teraz już mu przeszło. Mam nadzieję, ze obejdzie się bez lekarza... Bo jak się rozbawił jest ok...tak jak wczoraj :)
Dodatkowo dzieci zaczęły pić tran i piją go bardzo chętnie :tak:
Tak więc muszę polecić tran Moller o smaku owocowym :)
Tylko cena jest powalająca bo za 250 ml zapłaciłam 37 zł :szok:

Moja Gwiazda chodzi z 2 kitusiami i wygląda bosko :D

Miłego dnia dziewczyny!!
 
Hej!dziekuje za zyczonka ,bylo cudownie chociaz tylko w urzedzie ale przeciez nie to najwazniejsze,wstawie pare fotek jak kolezanka przegra te zdjecia ,a mala byla nawet grzeczna chociaz na przyjeciu z poczatku marudzila ,ale potem poszla spac w odzdzielnym pokoju i przespala prawie cala noc ,o 3 skonczylismy balowac i wrocilismy do domku ,tak patrze na obraczke dumnie sie prezentuje na dloni mojej ,tylko jakos niedochodzi do mnie fakt ze jestem juz mezatka:)pozdrawiam niedzielnie
 
Hejjj:)

Agnieszka Ciebie widzę i tu i na fb:tak: buziaki dla synusia!

Necia kochaniutka dziękuje bardzo za buziaka ;-)
Tak Ja pojawiam się na bb i na fb ale na fb siedzę częściej.

Teśka cieszę się że dzień się udał a obrączka na palcu kobiety wygląda bardzo seksi.
Gratki dla małej:)

Marta03 powodzenia w szkole,chyba jeszcze Ci nie gratulowałam więc gratuluję podjęcia nauki.
Zdrówka dla Jakubka.
Buziaki dla dzieci:)



Niedziele spędzam sama z synem,mąż w pracy.
Pogoda typowo jesienna,dziś nawet piec włączyłam bo zimno jakoś w domu się zrobiło a do tego Alan coś kaszle :dry: mam nadzieję że nie wyniknie z tego nic poważniejszego.
Biorę się za obiad,sprzątanie a potem za odrabianie lekcji i naukę :unsure:
Pozdrawiam was!!
 
reklama
Witam

Niedziele spędzam sama z synem,mąż w pracy.

To tak jak i u mnie pocieszam sie tylko tym ze niedlugo bedzie bo ma pierwsza zmiane
Wyslalam Ci wczoraj wiadomosc na fb ale chyba nie dostalas daj znac bo chcialam abys zobaczyla probke z sesji :)
Zdrowka dla synka

Aniaa a co u Ciebie jak Twoja starsza córcia i jej nowa fryzurka którą sama sobie zrobiła;-)
Mloda kochana cierpliwości Ci życzę !!! U mnie jest podobnie tylko ja mam dwóch ananasków

Teska fajnie ze wszystko sie udalo

Ba fryzura extra :-D na szczescie nie obciela sobie az tak duzo prawy bok ma krotszy, dobrze ze tylko tak sobie obciela bo to sie stalo dzien przed sesja takze dobrze ze nie zlapala wszystkich wlosow i nie ciachnela sobie bo by napewno ciekawie wygladala

Lenus cos mi kaszel jutro jedziemy do gp
Uciekam brac sie za obiad dzis kurczak na piwie :tak: debiut zobacze jak wyjdzie

Milego dnia
 
Do góry