reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam



To tak jak i u mnie pocieszam sie tylko tym ze niedlugo bedzie bo ma pierwsza zmiane
Wyslalam Ci wczoraj wiadomosc na fb ale chyba nie dostalas daj znac bo chcialam abys zobaczyla probke z sesji :)
Zdrowka dla synka
Dziękuje Aniu życzenia zdrówka przydadzą się na pewno :tak:
...aaa wiadomość dostałam ale jeszcze nie przeglądałam zdjęć,za chwilę kończe prace domowe to obejrzę koniecznie :tak: i dam Ci znać :tak:;-)
Powiadasz Aniu kurczak na piwie :szok: fajnie i smaczny pewnie musi być!
Ja niestety takiego nie zrobię no mój M od roku i 7 miesięcy nie pije wcale alkoholu więc odpada ale sama bym z chęcią posmakowała:)
 
reklama
Kinguś mam nadzieję że się dobrze bawicie:) Ja też tak chcę ale jeszcze długo długo nie da rady :(
Nel dziekuje, było fantastycznie:) bawiliśmy się do późnej nocy. Na koniec wylądowaliśmy w klubie i fajnie się bawiłyśmy ze szwagierką:D parkiet był nasz:tak:

marta03 ja podaję Filipowi rutinoscorbin i też chwalę bo Fiol mi nie choruje :) i cena fajna bo tylko 10zł


Pozdrowienia dziewczyny
ide odpoczywać.. :))
 
Kinga super ze wyjscie sie udalo
Agnieszka dzieki:-) dzis niedawno dostalam zdjecia na meila isie wzruszylam normalnie ,ciezko nam bylo sie zdecydowac ktore wybrac na obrazy ale po dlugich negocjajch wybralismy :-)
A co do kurczaka to Ci powiem ze wyszedl przepyszny nie suchy soczysty i wcale nie bylo czuc piwem:tak: takze mozesz sprobowac :)
 
Aniu będziesz wstawiała zdjęcia na fb?

Niestety mój M % powiedział NIE.Mnie to nie przeszkadza bo jak Ja mam ochotę ( a miewam czasami) to sobie wypiję i M nie ma nic przeciwko lecz On zero,nic nawet kropelki.Doceniam jego decyzję,nie przeszkadza mi to wcale.
Także kurczak na piwie w mojej kuchni odpada.
Cieszę się jednak że Tobie wyszedł i był smaczny:)))
 
reklama
Agnieszka miło że pytasz:-)a jakoś pomału mieszkanie bez rewelacji i remontujemy pomału ale dobra lokalizacja i nie drogo więc nie jest źle.Bartuś super ma swój pokój z czego jest bardzo zadowolony i sam w nim śpi bez płaczu:-)
m od środy już pracuje więc nie jest źle tylko ta dobijajaca pogoda:-(
miałam tylko problem z bebilon pepti bo poszłam do przychodni założyć Bartusiowi karte i mówie że jest alergikiem i pije to mleko a pioelęgniarka oznajmiła mi że weszła ustawa że dzieci musza mieć zaświadczenie od alergologa dla pediatry o alergii aby pediatra mógł wypisywać recepty.no to dzwoniłam do alergologów i w tym roku na NFZ sie nie dostaniemy więc dzwoniłam prywatnie rozmawiałam z pania alergolog i nie zgadniecie co usłyszałam.moje dziecko jest za duże by pić to mleko mam przejść na HA i ona mi tego zaświadczenia nie wypisze bo NFZ daje straszne kary za recepte na bebilon pepti.właśnie kończy mi sie ostatnia puszka zapasu i będziemy musieli kupić HA ale licze że go nie wysypie i będzie ok bo ja zaczęłam mu wprowadzać nabiał i jak narazie jest ok więc zobaczymy
a co kochane u was?piszcie
 
Do góry