reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

dzisiejszy Fiolek:)



Wróciłam juz z kursu.
moge smiało powiedzieć że zaczynam już weekend!!!:-)
ide z synem na spacer, papa*** :)
 
reklama
Nineczko jeszcze raz ptwierdze słowa, ze naprawde gustwny dmek macie:tak:
KInga Filipek jak zawsze boski!!!! no i imprezka Wam sie szykuje.... my czywiscie jutr wyjezdzamy na weekend:-)
 
Ach!!!!! Dziewczyny widze same dobre wieści !!
Kinga z Filipka robi się niezły przystojniacha :tak::tak::tak:

A ja lekko przeziębiona dobrze że jutro wolne odpoczne do soboty. Miłego wekendu dla Wszystkich :-):-):-)
 
czesc!
mam malo czasu ostatnimi dniami.. ciagle gosciny.
czwartkowa impreza byla boska! i trwala do 4 w nocy:rofl2: bede miala zdjecia ale w pn.
a wczoraj tez sie goscilismy bo rodzinka ze Szwecji przzjechala:-)
dla ciekawych zdjecia sa na blogu www.happyfamilia.blog.onet.pl

buziaki!
 
U nas też już po jednej imprezie - oj sie działo :szok: A za dwie godzinki następny najazd ;-)
A ja właśnie staram sie o zaadoptowanie pieska :-) Ale co i jak wam napiszę dopiero jak się uda - nie zapeszam!
 
czesc dziewczyny!
no to zaczynamy wekend od nowa. poniadziałków nie lubię i mam nadzieje ze szybko mi zleci ten dzien. A dzis mam kursy do 19! :baffled:
pozdrawiam wszystkich;-)

nineczko zastanówcie sie dobrze zanim zaadoptujecie psiaka hihihi wiem co tz mniec psa :-D
 
witamy po weekendzie:tak: Kinga miłego dnia....długi bedzie..
Nineczk c d pieska to i ja mam ze schrniska;-) jest super!!
a skad tego pieska adoptujesz? bo jezeli z Bystrego pod Gizyckiem to daj znac hehe ja bardzo dbrze tych ludzi znam.... współpracuje z nimi w pracy... a pwiem ze schrnisko pierwsza klasa...
 
Pieska miałam adoptować aż spod Tarnobrzegu ale nie wypaliło. W ostatniej chwili znalazł się, ktoś kto mieszkał bliżej i wziął psinę. Dziś dzwoniła moja siostra i najprawdopodobniej (znów nic pewnego na 100% :dry:) za tydzień - w weekend - jadę po ... pinczera :-D Piękne toto za bardzo nie jest ale idziemy z mężem i Hanią na kompromis. Ja za bardzo nie chciałam mieć psa - u rodziców zawsze był jakiś i pies i zawsze jamnikowaty albo jamnik (never jamnika!). Marcin nigdy psa nie miał i marzy o czworonogu, Hania w pieskach zakochana na amen. Ja nie chcę dużego, bo się takich boję i dość często wyjeżdżamy, lepiej żeby miał krótką sierść (na jamnika krótkowłosego mała nie kichała) no i nie chcę psa na podwórko, bo mi ich żal. Marcin chciał po prostu psa. Pinczer trafi się niechcący - sąsiadka siostry musi go oddać. Pasuje mi idealnie ;-) Ma rok i dwa miesiące, trening czystości za sobą (tylko Hanka będzie mi obsikiwała podłogi :-p), nie szaleje jak zostaje sam, lubi dzieci, mało szczeka i nawet ma rodowód ale na wystawy sie z nim nie wybieram :-D Mam nadzieję, że tym razem wypali. Oto nasze ewentualne szczęście - nieszczęście
250px-Pinczer_miniaturowy_005.jpg

A poza tym wszyscy zdrowi. Ugrzęzłam w słoikach i stąd moja słaba frekwencja na BB. Macie może jakieś sprawdzone przepisy na przetwory :confused:
 
nineczka fajny piesek:) ja osobiscie nie lubuje sie w pinczerach bo są złośliwe:)
u nas też wszyscy lubimy psy ale jednak poczekamy aż Filip podrośnie:-)
jeszcze mi tereaz tego by brakowało aby sie psem zajmować hehe

pozdrawiam
 
reklama
Do góry