reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Natala tak mi przykro:-( nie wiem co napisac, najgorsze jest to, że nie mozemy Ci w żaden sposób pomóc:-( musisz byc dzielna, jestes dzielna, skoro operacja jest konieczna bede sie modlic, zeby była jak najszybciej, zeby Amelka nie musiała długo czekac, tez myslałam ze jest juz u Amelki ok, ze dziurka sie zrosła, a tu...:-( Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co przezywasz, jak cierpicie. Mma nadzieje ze we wtorek dowiesz sie duzo wiecej i dzieki temu bedziesz spokojniejsza.
 
reklama
Witam się porannie :-)

Ból głowy ..... wiem ze tood zatok...kłade sie z tym i wstaje..... :baffled:

U nas wszystko ok... dzieciaki juz zdrowe..... jutro pierwszy raz od bardzo dawna wybieram się SAMA do Olsztyna.... buszowanie po sklepach, do kina...... eh... już sie nie moge doczekać.... :-D Ciekawe jak mąż poradzi sobie z dziecmi.... :confused::-p

Miłego dnia Wszystkim!
 
CIEPLUTEŃKO WITAMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dzionek mija dziewczyny??? My niedwano wstałyśmy z Neluszką troszeczke ćwiczen cycuszka i maleństwo zasypia. A mama buszuje na BB;-);-);-)

W sumie to u nas cisza i spokój dzisiaj rano pożarłam się z meżem ale nalezało mu

się :wściekła/y::wściekła/y: ehhhhhh szkoda gadać. Zaraz ruszamy na spacerek troszke dupcie

przewietrzyć.

Grubelku miłego dzionka Ci zyczeeeeeeee i na maksa odprężenia :-):-):-) Napisz jak było :tak: Kurcze musimy sie przy nastepnej okazji umuówic u mnie :-):-):-) Fajowsko by było :cool2::cool2:

ZAPROSZENIE DLA KAZDEJ Z WAS JEST ZAWSZE AKTUALNE!!!!!!!!!!!!!!!!


Kinga85 brakuje słów i łzy cisna sie same na policzkach jak patrze na te chorutkie

dzieci...

NATALKO W TYM DNIU JESTESMY Z WAMI SZCZEGÓLNIE BLISKO..........

Uciekam dziewczyny czas szykowac obiad i spadac na spacer. Napiszcie co u

WAS.
 
Natala - nie wiem co napisać... Może pocieszy cię to co znalazłam dziś w "Twój maluszek". Był tam krótki list od mamy, której synek miał dziurkę w serduszku. W ostatniej chwili prawie go operowali (jakiś lekarz jej wmawiał, że się zrasta) a dziś biega, szaleje a po operacji pozostała tylko malutka, wąziutka blizna. Musisz wierzyć, że będzie dobrze! Amelka to silna dziewczynka i poradzi sobie i z tą przeszkodą :tak: Gdybyście czegoś potrzebowali walcie jak w dym!

A u nas jak zwykle nuda ;-) Jutro idę na budowę przykręcać płyty na suficie a jak mi się nie chce to tylko ja wiem :dry: Hanut szaleje na maxa ale na szczęśćcie przy dziadku jest spokojna, bo nici by były z mojej pracy :baffled: Ona nas tylko raczy swoimi humorkami, bachorek mały :no: Jeżeli dam radę ruszyć choć ręką to odezwę się jutro, bo dziś padam na twarz.
Miłego wieczoru dziewczynki!
 
witam wieczornie.
ja już szykuje sie do wyrka wiec pomyslałam ze sie z wami pożegnam:)
dzien zleciał... Filip był dziś strasznie marudny, ciągle miał jakiegoś focha:/
na szczescie już śpi od 2h
ciesze sie że jest weekend i mam męża w domu;)

miłego wieczoru dziewczyny!
spokojnej nocy.
pozdrawiam ;-)
 
Witammm porannie kobitki:-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!!!

My juz na nogach.Neluszka postanowiła dzisiaj szybciej obudzic rodziców:szok::szok:.

Kuba wyjechał zakładac akwarium do Łodzi o 4tej myslałam że spbie pospie a tU ZONK:baffled:
Obudziła mnie usmiechnieta buźka:-) mojej córci piekny widok nawet przez sen. A wiec wstałam i tak teraz baraszkujemy;-) Chyba czas na kawcie ojjjjjjjjjjjjjjj tak:tak:.

Na dzisiaj rzadnych planów pogoda do d... aaaaa byłbym zapomniała przyjezdza do mnie moja

kumpela cięzaróweczka. Oj znowu temacik poród poleci :-):-).... do

usłyszenia.




A co u Was jakie plany na wekednd?
 
Witajcie kochane.
Natalko tak mi przykro. Trzymaj się... Jestem z Tobą i sercem i myślami...
Nineczko jak ruszasz rękoma to pisz co tam u ciebie? Jak poszło z płytami?
Kinga udanego weekendu-rodzinnego :)
Kucia oj to z koleżanką temet rzekę będziecie miały :) A Nelusia udana...wiedziała, że mamusia chce sobie pospac :)
Grubelku buziaczki...
No i dla pozostałych wielkie całuski!

U nas pomalutku. Dzisiaj mamy dość dużą imprezę z racji moich wczorajszych urodzinek :)
Dzisiaj jeszcze z rana przyjeżdża moja siostra, bo coś pogoda nie za ciekawa a ostatnie zakupki musze dorobić :)
U Jakubka wszystko w jak najlepszym porządeczku :) Baraszkuje na całego...

No i dzisiaj kochane kobietki małe i duże Dniu Kobiet od Jakubka
2.gif
 
reklama
Do góry