reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

kurcze z tego wszystkiego zapomniałam ze dzisiaj nasz dzień laski hihihihi:szok:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA WAS !!!!!!!!!!!!!!!! ode mnie i NELUSZKA

maarta100 NIEZŁY POMYSŁ NA KARTKE I ZYCZENIA:-D

martaja A PRZEDE WSZYSTKIM DLA CiebieWSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIEKNIEJSZEEEEEEEEEEEEE w dniu urodzinek :-) no i oczywiście miłej imprezki
 
reklama
Jak mija dzionek Wam kobitki ? Ja własnie szykuje obiadzik dla koleżanki która zaraz przyjedzie i dla męza oczywiście. Neluszka spi a właściwie na czuwaniu:-):-).

Kinga fota jak zwykle rewelacja:tak::tak: Podobny ten Twój syn do Ciebie oj widac serduszko mamusi :-):-). SUPER
 
u nas już spokojnie, mały demonek już śpi! padł nam szybko dziś bo mało spał w ciągu dnia:happy2:
mąż poszedł po piffko pizza zamówiona wiec spedzimy miło wieczór:tak:
miłego wieczorku i wam życzę

kucia dziekuję:happy2: o tak serduszko moje! najkochansze. buziaki
 
dzień doberek dla wszystkich:-):-):-):-)

kurcze patrze i puśśśśśśśściutko tutaj dzisiaj:szok::szok: tak niedzielnie :-D:-D pewnie każda mamuska odpoczywa:tak: u nas w sumie dzisiaj spokój neluszka obudziła się dzisiaj wyjatkowo raniutko i chuba tak juz zostanie od jakiegos czasu budzi się o 6tej widocznie tak juz musi być:baffled: mężuś pojechał odwieźć koleżanke na dworzec poplotkowałyśmy wczoraj podjadłysmy słodyczy i lodów poczułam sie przez chwile jak ciężaróweczka:-):-) fajowsko było. zaraz zbieramy sie na spacerek z mężem i póxniej stadndardowo obiadzik. zauwazyłam że neluszka zaczeła mooocno ssac kciuczek miałyście tez tak dziewczyny ze swooimi kruszynkami :confused: słyszałam że kciuk to nie dobrze bo powoduje wady zgryzu sama nie wiem ponoc lepiej smoka dać:confused:. póki co miłeeeeeeeeeeego popołudnia



misio od cioci ;-))
 
Kucia - te fotki twojej malutkiej są piękne! Zresztą co się dziwić - masz śliczną córeczkę :tak:
Ja na twoim miejscu dałabym smoka. Łatwiej potem odzwyczaić. Widziałam paluszki dzieci, które nałogowo ssały - tragedia to mało powiedziane - zmiana kształtu, grubości, fuj.

Za długo w sobotę nie poszalałam na budowie, bo nie podołałam zadaniu :zawstydzona/y: Zero kondychy i za słabe mięśnie. Muszą sobie jakiegoś faceta do pomocy poszukać.
Po przykręceniu dwóch płyt mam mega zakwasy :zawstydzona/y: No normalnie wstyd się przyznać :no:

Dziś milutki całkiem dzień - mam za sobą jeden spacerek, gotowanie pomidorówki i robienie po raz pierwszy w życiu lanych klusek. Wyszło całkiem całkiem. Zdecydowałam dziś, że zupki gotuję sama a drugie danka podaję ze słoiczka. Mamucisko nie chce jeść mięsa, które przygotuję. Poczekam jeszcze trochę i znów spróbuję. Boję się, że to niejedzenie mięsa jej zaszkodzi (wędlinka albo pasztecik na kanapce też odpadają :baffled:). Mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia, że daję jej jeszcze słoiczki. Od razu zaczynam się tłumaczyć :confused::baffled:
 
Nineczko dziekujemy za komplementy:cool2::cool2:. Co do jedzonka to faktycznie masz cięzko tez bym tak robiła zupke sama a obiadzik słoiczki duuuuzo czytałam na ten temat widocznie Hanusia aż tak duuużo mięska nie potrzebuj wszystko z czasem. Powolutku powolutku i bedzie dobrze ;-) A swoja droga dzielna z Ciebie mamusia !!!!!!!!!!!!!!! i super babka co do remontu ;-) nie jeden facet by wymiekł ojjjjjjjjj znam takich.
Co do ssania paluszków tak chyba zrobie zapodam częsciej smoka.
Uciekam Neluszka woooooołaa
 
reklama
Kinga - ależ z ciebie lachon! :szok: I obstawę masz pierwsza klasa :tak:

Kucia - dzięki :-)

Kartofelek ogląda z tatusiem dobranockę a mama ma chwilę wolnego. Chwilę, bo zaraz stos prasowania. A jutro znów pobudka o 6tej. Ostatnio złapałam się na myśleniu, że weekend powinien mieć ze dwa dni więcej ;-)
 
Do góry