reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Neluszka zasnęła mąz wyjechał a ja sama własnie wtryniam porcyjke lodów :-):-):-) Widze ciszĘ i spokój na BB.

KOLOROWYCH SNÓW WSZYSTKIM :-):-):-)
 
reklama
WITAMY Z NELUSZKA SŁONECZNIE;-)))

Własnie zjadłyśmy śniadanko pogodaaaaa wymarzona na spacer. Zaraz ruszamy a na 14tą czeka nas wizyta u fizjoterapeuty kontrolna. Sprawdzająca napięcie mięsniowe szkraba.

Laski co u Was ciekawego?????????

ps ja tak dzisiaj wiosennie a co mi tam:-):-):-)




 
Kinga wsytsko w porzadku??
ja przepraszam ze za często nie zagladam do Was Dziewczyny ale czasu mi na wszystko brakuje, niestety:-( a jutro mamy spotkanie z 3 rówiesnikami Antosia, jak byłam na macierzynskim poznałam w parku kilka dziewczyn i raz na jakis czas spotykamy sie z dziecmi, postaram sie zrobic zdjecia, chociaz nie zawsze dzieciaki na to pozwalaja, jutro spotkanie u nas więc przygotowuje sie na nadejscie tajfunu;-)
 
WITAMY Z NELUSZKA SŁONECZNIE;-)))

Własnie zjadłyśmy śniadanko pogodaaaaa wymarzona na spacer. Zaraz ruszamy a na 14tą czeka nas wizyta u fizjoterapeuty kontrolna. Sprawdzająca napięcie mięsniowe szkraba.

Laski co u Was ciekawego?????????

ps ja tak dzisiaj wiosennie a co mi tam:-):-):-)
pogoda była dzis super i nawet zdążyłam kupic sobie po pracy buciki

Kinga wsytsko w porzadku??
ja przepraszam ze za często nie zagladam do Was Dziewczyny ale czasu mi na wszystko brakuje, niestety:-( a jutro mamy spotkanie z 3 rówiesnikami Antosia, jak byłam na macierzynskim poznałam w parku kilka dziewczyn i raz na jakis czas spotykamy sie z dziecmi, postaram sie zrobic zdjecia, chociaz nie zawsze dzieciaki na to pozwalaja, jutro spotkanie u nas więc przygotowuje sie na nadejscie tajfunu;-)
trzymamy kciuki i miłego odgruzowania mieszkania :):):):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
Widze że pusciutko dzisiaj :szok::szok::szok: .Neluszka po wizycie u pana fizjoterapeuty dobrze - napięcie mija powolutku ale dalej trzeba ćwiczyć i to jak najczęściej.

maarta100 trzymamy kciuki za jutrzejsze spotkanie :tak::tak::tak: i czekamy na foty jak sie uda oczywiście:-)

MADZIA cuuuudowną;-) masz córcie :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


spokojnej nocki laski
 
Do góry