reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
kinguś jestem w szoku jaki Filipek jest już duży
co za niesprawiedliwość a ja do wieczora zero czasu nawet na kawę. :-Dteraz sprytnie wykorzystuje męża i bawi sie z mała . ale nie wiem kiedy męska cierpliwość sie skończy i będzie koniec laby
 
dziewczyny!!
Życzę Wam... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla was zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na waszej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę wam dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą wam radosne poczucie, że życie uśmiecha się do was, obejmuję was i przygarnia, ponieważ jestescie kimś specjalnym. Życzę was dnia pokoju, Szczęśliwości i radości. :-)

miłego dnia!!!
 
Dzień Doberek :-):-):-):-)

Własnie wstaliśmy mężuś poszedł po jajeczka na śniadanko Neluszka wtryniła porcyjke mleczka strzeliła komara a ja korzystając z okazji myk w internet a konkretniej w BB :tak::tak:

Jak Laski minęła nocka?????? U nas Emma nie dała się aż tak bardzo we znaki. Nie powiem wiało ostro ale na szczęście do wytrzymania.

Kinga Filipek naprawde rośnie ze zdjęcia na zdjęcie :tak::tak: juz taki duuuży Zuch ;-) a jakie minki strzela cudne na zdjęciach :-):-):-)
Jak tam obiadek rodzinny Kinguś? Napisz jak wyszła karkóweczka kurcze aż mi ślinka leci mniam mniam :-p:-p

Madziu pochwaliłabyś sie swoją córeczką :tak::tak: wyslij na m fotke prosimy:-)

Kurcze Grubelek sie nie odzywa mam nadzieje że wszystko w porządku.

Natala tez coś cichutko nie daje znaku.

martaja napisz co z Tym Twoim ząbkiem?????

maarta100 jak po wizycie rodzinki ?


U Nas właśnie słoneczko wyszło piekna pogoda szkoda że wiaterek szaleje. :baffled::baffled::baffled:

Dziewczyny dostałam dzisiaj okres troche martwiłam sie że za szybko. Karmię 3 miesiące i juz okres?:baffled: A wy po ilu miesiącach miałyście? Dzisiaj zżeram też pierwszą pigułe antykoncepcyjną. Zobaczymy.

Dobra spadam pomóc męzowi robić śniadanko ppapaapap



MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM :-)
 
Kurcze chciałam sobie wypic z Wami kawcie spokojnie i poczytać co u Was a tu puuuuuuuusto :szok::szok::szok: Emma działa wywiała wszystkich;-);-);-):confused::confused:


BUŹIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
kucia ja sie emmie nie daję:) wieczorkiem ale jestem:)
chociaz w nocy u nas nie za wesoło było . zajebiste mamy okna nie ma co:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:i nowe ::angry::angry::angry::angry::angry:no ale ja sobie do pana zadzwonie który nas nimi uraczył ....
no ale nie bede wam zawracac dupy panem monterem:):)
a zdjecie bedzie ale jutro dzis kwitne w pracy .... :szok:a gdzie nineczka ??
kucia ja okres dostałam tez okolo 3 miesiecy ale u mnie inna historia bo ja maje krótko karmiłam i mialam bardzo mało pokarmu ....no i praktycznie mój okres zbiegł sie z odstawieniem małej od piersi:( a było tak fajnie :-Dbez....
 
kucia ja @ dostałam po 4miesiacach. spoko nie masz sie co nerwowac jest git! a dzisiejszy obiad wyszedł, było miło.

ja dziś dostałam @ i jestem wkur... normmalnie wrecz deprecha.
a jak jeszcze pomysle ze znowu zaczyna sie ten monotonijny tydzien to:baffled:

dobranoc
 
hejka! sorki ze nie zagladałam ale wieczorem w sobote wypad do znajomych zrobilismy i jakos nie do końca fason trzymałam;-) hehe... wczoraj umierałam caly dzien koszmarr:-( Antonio ma sie dobrze:-)
co do @@@@ to ja dostałam 9 m-cy po;-) wiec jakis czas sie cieszyłam:-)
 
reklama
Witam powrotnie....:-)

Poczytałam wsa odpisze potem... melduje tylko że jestem... Później szczegóły bo mam duzo roboty....:angry::szok:

Kucia dzieki za pamięć....

Pa! Miłego dnia!
 
Do góry