reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witam Wszystkie!!!

Właśnie zbieramy sie z mężem do szpitala. Jedziemy obejrzec serduszko Nel i zbadac szmery. Bardzo się boję ale to normalne chciałabym miec już to za sobą.

Grubelku suuuuuuuuper że wróciłaś:-):-):-):-) Mam nadzieje że wszystko łokej ;-)

maarta100 gratuluje suuuper bipki:-):-) Dzisiaj juz pewnie lepiej się czujesz.

MADZIA pamietaj o obiecanej focie Córeczki:tak::tak::tak:

Dobra zbieram się MIŁEGO DNIA LASKI

 
reklama
witam!

kucia bardzo ładne zdjecia twojej pociechy! :tak: wszystkie fajne

byłam już z Filipkiem na spacerku,troche wietrznie ale co tam.. zaliczone. Teraz ide po kawe bo padam na cycki.. kuźwa nic mi sie nie chce nie lubie poniedziałków:wściekła/y:!
lubie piątki!!:cool2: i weekendy!

buziole laleczki ;-)


filmik Wrzuta.pl - akrobacje z taboretem
 
kuźwa cos mi sie tu popitoliło heh
ide robic kawusie nastepną i obiad dla męża... pora już :)

milego popoludnia!
 
Witam się i ja Kochane.
Weekend spędziłam w szkole, a dziś pełno spraw do załatwienia i ostatnie zakupy przed wyjazdem. Jutro nad ranem wyjeżdżamy do Warszawy już :-( Boję się co to będzie...
Kucia a jak serduszko Nelusi?
 
Witam się i ja Kochane.
Weekend spędziłam w szkole, a dziś pełno spraw do załatwienia i ostatnie zakupy przed wyjazdem. Jutro nad ranem wyjeżdżamy do Warszawy już :-( Boję się co to będzie...
Kucia a jak serduszko Nelusi?
natala kochana trzymajcei sie . bedzie dobrze i szybko wrócicie do domku . głowa do góry zobaczysz ze nie bedzie zle . z całych sił trzymam kcuki zeby tak było . podrzawima was cieplutko .


kucia -pamiętam ale znów koczuje w pracy :( moze jutro popłudniu mi sie uda .ale jak obiecałąm to bedzie :-D
kinga - no akrabota wam rosnie jak nic :)super
 
Witajcie. Ja tylko na chwilkę bo strasznie głowa mnie boli.
Jak było u chirurga szczękowego?? A więc...nie tak źle. Przyął mnie jeden poza kolejnością-i na szczęście, teraz mam wielką ulgę. Mąż w weekend zarezerwował bilety na Lejdis...i byłoby już całkiem super, żeby mie grypa żołądkowa... przed filmem i po było ciężko... Na szczęscie film obejrzałam...i polecam :)
A teraz coś z dobrych waidomości.
Dzisiaj rano znalazłam u Jakubka lewą dolną jedyneczkę!!!!
No a wieczorkiem Jakubek nauczył się grać na flecie :) Hihi zawsze myślał, że to my piszczymy ale dzisiaj załapał o co biega.
A teraz uciekam. Miłej nocki
 
martaja gratki dla Kubulka za 1 ząbka! no i lejdis owszem fajny film. byliśmy też z mężem w kinie na nim i również polecam!!
Dobranoc dziewczyny!!!
 
reklama
Do góry