reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Czesc dziewczyny :)

Looo jak mnie tu dlugoooo nie bylo szok ale widze ze skald prawie ciegle ten sam to super

Pewnie polowa juz o mnie zapomniala hehe to zrozumiale, no troszke czasu zlecialo

Siedze i podczytuje teraz co tam u Was slychac i waszych juz nie maluszkow a dzieciaczkow :)
Martysia zasnela wiec moge nadrobic chodz kila procent tego co napisalyscie
Pozdrawiam serdecznie Wszyskich
Echh chcialam wzucic zdjecie Martynki i Kuby ,ale juz nie mam dostepu do Albumu :)
 
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki :)
wczoraj wieczorem oglądałam film na TVN Tylko strzelaj, ale niestety nie doczekałam do końca, bo zasnęłam, czy którą z Was oglądała ten film. Ostatnie co pamiętam to jak "źli" złapali Pana Smitha a Monica Bellucci miała jechać z małym autobusem :)
 
Carolin, ja nie bylam w stanie obejrzec tego filmu, jak zobaczylam, ja ktym noworodkiem machają, to wymiękłam;-) Zapytam mojego taty (dziadki do nas przyjechali), on chyba obejrzał do konca, to popo ludniu napiszę.
 
Carolin, ja nie bylam w stanie obejrzec tego filmu, jak zobaczylam, ja ktym noworodkiem machają, to wymiękłam;-) Zapytam mojego taty (dziadki do nas przyjechali), on chyba obejrzał do konca, to popo ludniu napiszę.

też widziałam jak machają, ale to było mocno przesadzone jak ogólnie na to patrzyłam, wiec nie było dla mnie takie straszne ;)

dzięki za wywiad ;)
 
reklama
Informacja dla dziewczyn z Warszawy

Fundacja Zielone Domy rozpoczyna w Warszawie kolejny cykl spotkań dla rodziców z małymi dziećmi w placówkach "Słonecznych Domów".

Słoneczny Dom to miejsce spotkania dzieci w wieku 0-4 lata i ich rodziców z psychologami, pedagogami i pediatrami. Dzieci mają okazję pobawić się wspólnie, ale w bezpiecznej obecności rodzica. Rodzice mają okazję do rozmów ze specjalistami. Udział w zajęciach w Słonecznym Domu pozwala dziecku na spokojną adaptację do warunków przedszkolnych, do nauki samodzielności i współdziałania w grupie dzieci.

Zajęcia są bezpłatne i anonimowe.

W okresie listopad i grudzień 2010 Słoneczne Domy prowadzone są w trzech
lokalizacjach:

W-wa, Białołęka: soboty, godz. 9-17, lokal przedszkola "Bajkowy Świat", ul. Kowalczyka 1a, tel.666 155 409

W-wa, Saska Kępa: soboty, godz.10-16, lokal przedszkola "Saski Zakątek", ul. Francuska 34, tel.889699340

W-wa, Ursynów: poniedziałki i czwartki, godz.9-12, lokal Klubu Edukacyjnego "Po szkole", ul. Teligi 5/8, tel.507315983

Zapraszamy rodziców i dzieci !

kontakt:
tel. 022 810 27 73, 666 155 409
e-mail: wandaalbinska@poczta.onet.pl
Słoneczny Dom
 
Do góry