reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
no właśnie jak wy to robicie? Moja kiedys spała na spacerze cały czas, w domciu po 30 minut... a teraz śpi godzinę, budzi sie na godz i dalej może usnąć chyba że wracamy do domu. ale jak spacer jest długi to nieźle potem śpi w domu. po godzinie, lub 45 minut więc też nie długo...masakra, jak byłam w przychodni to babeczka mówiła, że jej córka spi dwa razy po 2-3 godziny... ale jej zazdrościłam:-p
 
a moja cholera jeszcze nie śpi, przewraca sie po naszym łóżku, leży z tatą, śpiewa sobie, w ogóle nie ma humoru na spanie, jest cała w skowronkach, a spała w ciągu dnia 40 minut, mam chyba najmniej śpiące dziecko na naszym forum. W nocy obudzi się 2 razy (kiedyś raz) i wstanie o 6.
 
reklama
Do góry