reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nie no jak wy to robicie ze wasze dzieci tyle spia:cool2:moj spal pol godziny a teraz chce tylko na raczkach wczesniej sie bawil teraz mu nic nie pasuje:eek:wlasnie zabiera mi laptopa!!!!
A tak wogole to przyszlam mu pieluche tylko zmienic a siedze tutaj:-p
 
reklama
chciałam zmienić suwaczki i zdjęcia się nie pokazują... może trzeba poczekać trochę...

nic to, zmykam na razie bo mi Jula kompa zdemoluje ;-) moze poklikam wieczorem
milego popoludnia
 
Ewelcia łącze się w bólu chyba tylko nam się trafiły tak mało ospałe dzieci, moja Zocha w zyciu nie przespała godziny ciągiem w ciągu dnia, jej rekord to 45 minut i przewaznie zalicza jedną taką drzemkę dziennie, czasami spi dwa razy ale to juz 20 minut i koniec.
Dziewczyny jak wy to robicie ze wasze dzieciaki tak śpią???
 
Martyna spała ponad 3 godzinki:-)Szczęście jak dziecko tak ładnie śpi wiem coś o tym bo jak ostatnio nie spał w dzień to katusze przeżywałam
Ja już po obiadku :-)
MM mam pytanie jedziesz na święta do Pl?????
 
Ola na mojego spacer tak nie dziala.
Druga drzemke ma zawsze na dworze,najpierw polazimy troche a za godzine on idzie spac i spi pol godziny!!!
No z dwa razy mu sie zdarzylo ze spal ponad godzine - to byl dla mnie szok!!!!

Ivaz przerabane jak dzieci tak spia co???

Mniulka ale Ci zazdroszke kurde mala spala ponad 3h:-D

Moj spi juz 28minut wiec mam jeszcze 2minuty:-D:-D:-D:-D
Smi11.gif
 
Ewelcie zebyś wiedziała, ze mamy przerąbane, a dla pocieszenia moja kuzynka pedagog mówiła mi, że bardzo inteligentne dzieci potrzbują mało snu, zobaczymy jak to się sprawdzi w praniu;-)
 
reklama
Do góry