reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Moj szym wlasnie zasypia!!nareszcie bo dzis dal mi popalic,czasami ma takie napady ze ciezko wyczuc o co kaman?!!
jak jest po kapaniu to zasypia bez problemu ale w dzien to masakra a jeszcze z tydzien temu bylo ok.
 
A właśnie że wiem :) Bielawa, Dzierżoniów to już blisko siebie, prawda?? Tam mamy jedno biuro terenowe:tak:

Dokładnie tak koło Dzierzoniowa :tak: także jak bedziesz kiedys to zapraszam na kawkę :tak:

Ewelcia mój Alan tez dał dzis popalic ale to chyba przez zęby był taki nie dobry że juz traciłam cierpliwość do niego i normalnie myślałam że siądę i będę płakała z nie mocy do niego :-(
Dość że w nocy obudził się o 12 i nie spał do 1.30 to rano obudził się o 6 i nie chciał spać później tylko wył i tylko na raczkach było dobrze :sorry2: także też dziś miałam ciężki dzień i padam na twarz :tak:
 
Boże a ja dopiero z pracy wróciłam....:-(. Jem kolację, dzieci śpią... ale dzień do d..y! Z jednej strony super,że tyle klientek wiadomo- kasa, ale z drugiej...padam na twarz po 12 godz. I jutro na 8 znowu. Ok już nie biadole!
Dużo dziś naskrobałyście.
U nas z zasypianie też różnie, ale często z płaczem, dobrze chociaż że jak już zaśnie to do rana śpi.
M*R*- całe szczęście, że z mężem ok. A autko się zrobi.
Ok, zmykam troszkę odpocząć, pa!
 
reklama
Patrycja dopiero zasnęła, eh nie mogę patrzeć jak ona się męczy z tym katarkiem :-( a leci oh leci jak z fontanny :-( wyciągam fridą a i tak nadal jest pełno :szok:. Ale dzielna jest bo jak mąż ją rozśmieszał to się śmiała :-) i nie płakała jak jej wyciągałam :tak:. He he tak w ogóle moja córuś będzie lubiła truskawki ;-) dostała dzisiaj 1,5 ml syropu od 3 miesiaca o smaku truskawkowym, dałam jej to strzykawką na język i zajadała ze smakiem.
 
Do góry