reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Sara - Natalia była pogryziona przez komary, cztery mocno czerwone krosty, smarowałam fenistilem, na drugi dzień były już dużo bledsze.

Caro - ja egzamin mam dopiero we wtorek, dziś jeździłam, poszło dość dobrze, ale zrobiłam jeden taki błąd, że gdyby to był exam to by mnie oblali.

Na razie muszę lecieć!
 
reklama
Mamy 5 miesięcy, mamy 5 miesięcy:-D
a teraz idę zobaczyć co naskrobałyście:-)
Wszystkiego najlepszego dla Adiego:tak::-)

dostaliśmy na 2 dni przepustkę - więc szybko piszę
Mały miał zrobiony zabieg, ale niestety z siusianiem nadal kiepsko
wracamy do szpitala jutro i zrobią nam szczegółowe badanie.... mam nadzieję że coś wreszcie ustalą bo najgorsze jest czekanie i niewiedza. Badania nie chcieli zrobić wcześniej bo po zabiegu i cewnikowaniu nie chcieli zadawać kolejnego bólu....
ale ogólne wrażenia ze szpitala - masakra ... organizacja fatalna, o wszystko musisz się prosić... szooook

jestem taka padnięta że nie nadrabiam zaległych stron - tylko widziałam coś o trolu - co się znowu stało??????
Fajnie ze wpadlas.
Kurde ja nie bardzo wiem o co chodzi z tym szpitalem chyba nie doczytalam:confused:.
Czy to ma zwiazek z siusiakiem??
kiedys ktos pisal o jakis .... kurde jak to sie nazywalo,Julitka Sary ma male pod skora;-)heh ale wytlumaczylam.
Czy Twoj maly na to byl w szpitalu bo jakos cos kojarze ze o ty o tym pisalas.
Chyba troche napieszalam:sorry2::blink:

a my dostaliśmy dla małego leki na prostatę dla starych facetów:cool:
:dry::confused2::confused2:

miotlica a egzamin napewno zdasz!!!

A ja juz nie mam sily.
Okna w kuchni umylam bo narazie nie pada,ale na poczte nie ide bo moze nas deszcz zlapac bo pogoda jakas nie wyrazna!!!
Wymylam wszystkie szafki i wogole wszystko.......a maly przed 13 byl taki nie dobry ze szok!!!
Jesc nie chcial tylko lapy pchal do buzi i az piszczal i marudzil wreszcie po 13zasnal,ciekawe czy zje jak wstanie?:blink:
 
Patrycja teraz śpi, oj biedne to moje maleństwo dzisiaj... często kicha i ten katar, robiłam jej dzisiaj już dwa razy inhalację, na szczęście Patuś to uwielbia :tak: no i wyciągałam fridą (z tym już gorzej :confused:). Moja mama się pytała lekarki i ona miała 3 przypadki na dniach że najpierw dziecko było jakby pogryzione, potem miało katar a potem ząbki.... więc może Patuś tak przechodzi ząbkowanie. Niech teraz śpi w końcu sen to zdrowie :tak:.
Ja też uważam że nowe dziewczyny mogą uzyskać dostęp do WZ. Może zróbmy tam temat w którym będziemy głosować czy chcemy tam kogoś przyjąć czy nie. Np. do 16 sierpnia głosujemy czy Marzenka ma mieć dostęp czy nie ;-). Bo wiadomo na otwartym to trudniej napisać że kogoś tam nie chcemy ;-). Tak tylko wpadłam na taki pomysł :-D.
 
Ada też właśnie próbuje zasnąć, mała awantura jak zwykle temu towarzyszy. Dlaczego tak jest, że mimo, że widzę, że jest śpiąca ona takie akcje urządza?? Staram się by sama zasypiała, z myślą o tym cholernym żłobku ale i tak podchodzę by np smoczek jej włożyć, czy przekręcić jak widzę, że się zlości.
 
Eve ale u mnie ostatnio to samo!!!
jak go wloze do lozeczka to najpierw uklada sie w kazdej pozycji jaka tylko mozliwa a kiedys wkladalam smoka i od razu zasypial!!

moj juz wstal zjadl reszte obiadku teraz siedzi mi na kolanach i juz zaczyna marudzic,normalnie na kolanach wytrzymuje max 5min potem sa piski,wlasnie lezy na podlodze i bawi sie grzechotka pewnie zaraz bedzie buszowal po calym pokoju;-)
 
Moja też zaraz wstanie bo sąsiedzi jakie odwierty u siebie w mieszkaniu przeprowadzają i stukają też niemiłosiernie głośno. Ale jestem zła, ona dopiero co zasnęła :wściekła/y:
 
uff pospalam troszku:-)
dawidek cos marudny....
zaraz lece mu jakis deserek przyrzadzic
u nas narzie problemow z ukaszeniami nie ma i fajnie to mnie cieszy:-)
ta masc zielona termininadol czy cos takiego to ja uzywalam na odparzenia polecana przez pediatre i bardzo dobra jest po kilku razach juz sladu nie bylo,rany maruda sie wlaczyl,lece.postaram sie wieczorem poczytac wszytsko doladnie i odpisac:-)
wszytskiego naj naj dla adiego:-)u nas za kilka dni 5 miesiecy:-)
dzieczyny a czy 5 miesieczne dziecko mozna juz siadac tzn chodiz mi jak np u mnie na kolanach,czy to jeszcze za wczesnie.
 
Ewelcia


u małego jest tak dziwnie - pediatra i chirurg do którego chodziliśmy z naczyniakiem nigdy nie zwracali uwagi na stulejkę - no ale mały miał coraz większy kłopot z siusianiem - żeby zrobić to napinał się jak do kupki i wtedy leciało, w nocy wcale nie robił i mnie to bardzo martwiło, a pediatra jakoś nic na to... ostatnio poprosiłam na kontroli żeby obejrzała, znowu jej opowiedziałam o siusianiu i stwierdziła że może jednak należy naciągnąć skórkę. Chirurg stwierdził że jest tak sklejona że musi ją w narkozie naciąć i pozszywać żeby zaczęła schodzić, ale nie był pewien czy problem z siusianiem z tego wynika. W czasie zabiegu okazało się że można ją zerwać (siusiak wygląda jak oskalpowany - poobdzierany )masakra :zawstydzona/y:
no ale niestety nadal z siusiania nici - w sobotę mamy szczegółowe badanie czy z pęcherzem i układem moczowym nic nie jest...a wyniki moczu posiew itd ma super

ale ja pamiętam że raz na usg jeden lekarz zwracał uwagę że coś może być z pęcherzem... następne usg inni stwierdzili że ok i po urodzeniu mówiłam w szpitalu, ale stwierdzili że ok

ale teraz się martwię bo w szpitalu spotkałam dziewczynę z dzieckiem - na usg w ciąży mówili że coś nie tak z nerką, potem po urodzeniu zbadali że ok, a po roku mała zaczęła gorączkować i się okazało że ma 3 nerki ( w tym po jednej stronie 2 zrośnięte i martwe...)
ja zawsze mam najgorsze myśli, ale mam nadzieję że nam się poszczęści i że taka jego uroda, albo jakiś drobiazg i da się zaleczyć...
 
reklama
Kaczuszkaoj szym tez ma stulejke ale zdaniem lekarza sika dobrze bo lekarke osikal akurat i ona widziala ze strumien moczu jest prawidlowy.

Jejku zeby tylko z Twoim maluchem bylo wszystko ok,trzymam kciuki za badania wierze ze beda ok.\
Nie mysl o najgorszym napewno to nie nerki!!!
Badz silna dla swoich dzieci.

M*R* najwazniejsz ze mezowi nic sie nie stalo!!!
kurde ale pech!!!
Nie denerwuj sie bo samochod to rzecz nabyta!
 
Do góry