reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

Eve wielki szacun dla męza za tyle kilosów:-D:tak: Bo tak na dobrą sprawe do pracy 15km sowrotem 15km do pracy 15km i spowrotem 15km = 60km:szok: ROWEREM!!!!!! w taki upał:szok: podziw, podziw, podziw:tak::tak::tak:
 
reklama
Eve, no proszę, chyba mu jednak zależy ;-)
Justyna, ale masz fajnie na tej plaży

my już byłyśmy na spacerze, bo znowu upał, ale dzisiaj powietrze lepsze trochę - nie jest tak potwornie duszno, teraz Jula na macie leży a ja czytam "poradnik żywienia małego dziecka" co go dzisiaj z bobovity dostałam - i powiem Wam, że się pozmieniało w stosunku do tego co 3 lata temu pisali, nawet ta książeczka inna jest, więc starą wyrzuciłam i tą nową się będę posługiwać


to fakt zmieniło sią:tak: a to tylko 3 lata:tak: jeszcze troche to noworodkowi jeszcze na porodówce śniadanko zaserwują:-D;-)
 
Czesc
hmm nie dam rady nadrobic zaleglosci-za duzo tego a czasu za malo
jeny jak zazdroszcze tym co na wakacjach sa i moga sie wylegiwac ,opalac,pluskac mmmmmmmmmmmm:rofl2: my dopiero w sierpniu :-(
Mala spi wiec moge popsiac troszke dzis wszytsko walnelam i nic nie robie nie sprzatam nie piore ne gotuje nic :wściekła/y:bo mnie sie nie chce wieczorkiem jedziemy do mojej mamy ale to tylko na godzinke max dwie i do domu Kuba jak zwykle od 9 na dorku biega wiec spokoj
Dzis bylam tylko z mala na szcepieniu i odrazu spacer zobilysmy bylo fajnie bo chlodnawo teraz znowu slonce i upal a mnie kapac sie chce basen zamkniety musialabym poprosic M i pojechac gdzies na jeziorka sie poluskac :rofl2: Nasza maruda sie zrobila i wykancza czasem a jak wiecie proawie 9 g i upal a ona najlepiej na raczkach by zwiedzala swiat lub na siedzaca ale jeszcze za wczesnie i wtedy sie prezy wygina ze zlosci :wściekła/y:a mnie opadaja rece:sorry:
nic kreciala sie juz wierci ide zobaczyc co jej nie pasi:baffled:
 
Czesc dziewczynki ;-)
Juz dzis wyjezdzamy:tak: Ale sie ciesze :-D z domu wyruszymy jakos kolo 4 w nocy.
Co do sprzatania prasowania pakowania itd to wkoncu prawie koniec:tak: zostaly jeszcze do spaowania kosmetyki itp ale to juz wieczorkiem ;-)
Sprzatam na blysk bo nie lubie wracac do chlewu:sorry2: a jednak przy pakowaniu sie niestety robi syf (przynajmiej w moim przypadku:-p)

Mala teraz troche zasnela od rana do 12 byla b.grzeczniutka wiec moglam wszystko porobic ale przed snem dala czadu:-D te zabki jej strasznie dokuczaja:-(

Dziewczyny jak ubieralyscie swoje maluchy na podroz ????
Jak dzis wyjedziemy o 4 w nocy to jutro bedziemy dopiero po 20 w domu (jakos tak) i nie wiem jak ja mam ubrac napewno jakos wygodnie:blink:

Ciekawa jestem jak ta moja mala diablica bedzie sie zachowywac w podrozy.. troszke sie obawiam...;-)
 
julia, dokładnie - jajeczniczkę czy kaszkę, co Pani wybiera? ;-) :-D

MM, ubierz wygodnie, żadne tam spodnie, spódniczki i inne wynalazki - tylko bawełniane miękkie rzeczy
 
Ale masz fajnie Moje malenstwo
Zycze milego wypoczynku
Moze body z kr. rekawkiem i jakies letni dresik tak zeby mozna bylo jej szybko zalozyc lub zdjac a jak bedzie za zimno zawsze mozesz podczas podrozy kocykiem okryc
 
to fakt zmieniło sią:tak: a to tylko 3 lata:tak: jeszcze troche to noworodkowi jeszcze na porodówce śniadanko zaserwują:-D;-)

A co ja mam powiedzieć, moj starszy syn ma 13 lat, ile się przez te lata pozmieniało:szok:
Na przykład teraz ortopedzi nie zalecają chodzików dla dzieci, jak mój synek był malutki to wszystkie dzieciaki latały w chodzikach i jakoś ani krzywe, ani koślawe nie są.
Ja teraz pierwsze słyszę o pneumokokach, menigo...coś tam, a już o rehabilitacji nie wspomnę, nie przypomina mi się zeby jakaś moja koleżanka kiedyś latała z dzieciakiem na rehabilitację. Ale też dużo się znieniło in plus, są poradnie laktacyjne, ale z drugiej strony też terror laktacyjny, napewno asortyment dziecięcy jest barwniejszy, łatwiej dostępny i napewno tańszy niz kiedyś. Pamiętam za 1 szt pampersa 13 lat temu płaciłam 1zł:szok:, a zarobki było dużo niższe.
 
Jejku, nawet nie próbuję nadrabiać- może wieczorem znajdę chwilkę. Ja mam mały meksyk w domu, bo Michałka uczuliło słońce i biedak nie może przez najbliższy tydz. wychodzić na dwór:szok: a tu taka pogoda! i się biedny kisi w domu i wiadomo, co się dzieję w takiej sytuacji dzieje- rozpierducha na maxa- chyba wszystkie zabawki jakie ma porozciągane po całym domu. Trudno- musi coś robić. Ja prawie co dzień wieczorami w pracy, Lenka zdrowa i z dnia na dzień coraz bardziej kumata:-) Ogólnie ok.
MM szczęśliwej podróży!
 
Co do chodzika to ja mam po Damianku, ale On w nim był tylko 1 tydzień i mieliśmy problemy z bioderkami i rehabilitacja więc teraz nie będe używać chodzika - tzn. moje dziecko:-D
Juz m dałam cynk że jak ktoś potrzebuje to niech bierze:tak: albo moż espróbuje sprzedać na allegro
 
reklama
Jejku, nawet nie próbuję nadrabiać- może wieczorem znajdę chwilkę. Ja mam mały meksyk w domu, bo Michałka uczuliło słońce i biedak nie może przez najbliższy tydz. wychodzić na dwór:szok: a tu taka pogoda! i się biedny kisi w domu i wiadomo, co się dzieję w takiej sytuacji dzieje- rozpierducha na maxa- chyba wszystkie zabawki jakie ma porozciągane po całym domu. !


Przez tydzień? My już od dwóch siedzimy w domu z tego samego powodu:baffled::-:)angry::wściekła/y::no: Zaczynam mieć dosyć.
A dzisiaj jeszcze cos niemrawy jest, głowa go boli, leży i bajke oglada i ciągle mama podaj to mama podaj tamto. Normalnie zawsze każe mu ruszyć tyłek i sobie podać ale dzisiaj jakoś nie mam serca tymbardziej ze On prosi albo o picie albo o jedzenie bo zabawki nawet bym nie podała - kiepsko z Nim nawet siły zjeść i wypić nie ma:-(
 
Do góry