reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A co zmywania podłóg to u mnie raczej mało zorganizowanie. Zmywam jak widzę że już nie wyglądają tak jak powinny:baffled: Powinnam się wziąć za mycie okien ale jakoś nie mogę się do tego zabrać:baffled: Musiałby mi ktoś kopa w tyłek strzelić żebym się ruszyła:-D

Za to upiekłam mini ciasto ze śliwkami i brzoskwiniami. (Mini bo jest nas tylko dwójka do jedzenia tzn. ja i M., w małej tortownicy):-D
 
reklama
To będę pamiętać:-) jak tylko się ochłodzi piekę ciasto i wpadasz:-)

A gorąco jest strasznie! Zaraz wybieram się z Gabrysią na spacerek, bo wcześniej na taki skwar nie miałam serca iść i jej męczyć.
 
To będę pamiętać:-) jak tylko się ochłodzi piekę ciasto i wpadasz:-)

A gorąco jest strasznie! Zaraz wybieram się z Gabrysią na spacerek, bo wcześniej na taki skwar nie miałam serca iść i jej męczyć.


my niestety jeszcze w domku bo damianek uczulony na słońce i jest tragizm z jego skórą:baffled::szok:
 
Juz nie mam dzisiaj sily :-p od rana latam jak opentana a w domu nadal syf:baffled: co sprzatne to zaraz cos wyjmuje dopakowuje i trzeba robic od nowa:dry:
Na dodatek Amelka dzisiaj strasznie marudna tylko na rekach by chciala byc.. ewentualnie non stop siedziec przy niej:szok: malo mi dzisiaj spala w dzien chyba dlatego ze w nocy przespala 16 h :-D teraz zasnela ale pewnie nie na dlugo.. jak sie obudzi to ja wykapie i mam nadzieje ze grzecznie zasnie;-)
 
Julia - mojej siostry córa tez miala AZS, a teraz siostra urodziła synka i jak na razie piękna skóra!!! Jak chcesz, zainteresuje się dietą p. Anny Ciesielskiej, ponoc bardzo dobrze działa na dzieciaki z AZS (a nutramigne nie zawsze, dlatego ja na razie na mieszankę nie przechodzę). Moja siostra przeszla na te diete przed drugą ciążą no i jak na razie ma efekty. Starsza córa ma teraz ponad 3 lata, je w zasadzie wszystko (specjalnie przyrządzone, niestety pracochłonne) i AZS ustąpiło (ale jak zje cos "normalnie" to wraca - no ale obywa siębez zadnych masci!) Moze u twojego starszego synka by to pomogło?

U nas jeszcze te zmiany nie są tragiczne, więc ja na razie czekam i obserwuję. Ale jak dziecko się drapie, a mu nie mozna pomóc, to się serce kraje.

A na skórę suchą polecam (wszystjkim, nie tylko dzieciom z AZS) krem Nanobase - my strosujemy od 2 dni i jest duza poprawa.
 
moonik1 dziękuje ja już dawno kupiłam książki pani Ani ale czasu ciągle brak aby do nich usiąść i przestudiować ale obiecałam sobie że jak skończymy remont to nie ma zmiłuj:tak:

krem Nanobase u starszego nie pomagał u niego lepiej działa elo-baza
 
reklama
Witajcie wieczorkiem

My dzis po wizycie u stuknietej pani neurolog;-) znów patrzyła na Nadie z za biurka i pyta: " i co co tam u niej, jest poprawa? A w ogóle to co jej było?":szok: głupie babsko niech najpierw w karte zajrzy:angry: Ale wymusiłam przynajmniej skierowanie na kontrolne usg głowki:-) niby wszystko ok ale zrobie, co mi tam bede spokojniejsza:tak:
Co do wyników to sa ciut lepsze ale niestety dalej musimy brac zelazo:baffled: ale to nie tragedia, jakos zleci

Jutro wybieramy sie nad morze bo taki gorac ze nie chce sie siedziec w miescie w czterech scianach, wiec jutro raczejsie nie pojawie no chyba ze poźnym wieczorkiem
Uciekam bo Paweł sie denerwuje ze ciagle siedze na forum;-)
 
Do góry