reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Avanti po prostu Ci laktacja zmalała i maluszek się nie najadł a zmęczyl ciągnięciem cyca. Zawsze mozesz spróbowac przystawiać go częściej i laktacja powróci. Podczas swoich problemów dużo czytalam na necie i były dziewczyny co po 2-3 tygodnie nie karmiły i im laktacja powracała!! ja myslałam ze wtedy juz sie nie da odratowac ale jak widac można tylko trzeba wysiłky na to poświecic.
Widzę że Ci szybko tez waga zleciała!! a ile mialas razem?kurde ja malo jjem dosyc i lekko strawnie a nadal przede mną jak nic 13,5 kg z 27-28 :-( boże co tu zrobić z tą wagą? Jak zleciało po porodzie 15 tak teraz nic:-( jestem zalamana:-(

Kitki znając życie to go ktoś porzucił:-( juz nei wiadomo co lepsze, czy błakanie czy schronisko:shocked2:

Sara dzięki za polecenie karuzelki-faktycznie bardzo fajna:-) mały od razu się zainteresowal , a że lubi bardzo słuchac muzyki i jak mu śpiewa to przy pierwszym podejsciu karuzelka go uśpiła:-) dobrze ze są teraz takei wynalazki:-)

A ja dopiero ide sprzatac bo maly wczesniej pospał tylko 30 minut od 6 rano!!:no: wiec zanim sie zdazyłam zabrac za sprzatanie to on juz nie spał:no: masakra..
 
reklama
Dziewczynki jak tam u Was z dietka teraz?Trzymacie czy juz jecie wszystko?
Ja mam jeszcze 6 kg do zrzucenia ,brzuszek sie ladnie wchlania wiec jest o.k ale biodra mam wciaz szersze,tzn .4cm mam wiecej niz przed ciaza.W pierwszej ciazy wrocilam do mojej figury po 8 miesiacach ale wtedy duzo wiecej przytylam.Najciezej zrzucic te ostatnie kilogramy kurcze:baffled:.
Przyzwyczailam sie ze maly spi w nocy i jak zrobi jakas pobudke to musze odespac pozniej po poludniu.
Milego dzionka
 
Witam.
Dawno się nie odzywałam, ale przy dwójce dzieci ciężko coś napisać:tak: staram się co jakiś czas zajrzeć tu i coś poczytać,ale i tak mam spore zaległości.
Przede wszystkim gratulacje dla Kruszynki, mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok. i niedługo będziesz chwaliła się na forum swoim dzieciaczkiem.
Ostatnio Sandra ma na buzi sporo małych krosteczek i przez to policzka ma w dotyku szorstkie. Nie mam pojęcia co to możne być.Mam nadzieje, e nie skaza białkowa, bo żyję głownie na nabiale:angry::no:. Jutro wybieramy się na szczepienie, więc mam nadzieję, że się to wyjaśni.
Odnośnie wagi,to ja mam jeszcze sporo do zrzucenia. W pierwszym miesiącu zleciało 10 kiloi waga stanęła w miejscu :angry:.
 
Witam

madzik ja też jestem załamana swoją wagą:-( jeszcze nie wróciłam do formy po pierwsej ciąży bo po pierwszej zostało mi 20 kg a teraz niby 3,5kg więc chciałabym schudnąć jakieś 16kg - ale w cuda nie wieże a diet sie boje bo łatwo o efekt jo-jo:-(


Bylismy na kontroli bioderek i wszystko o.k.:tak: nastepna akontrola za 6 tygodni tylko nie moge sie dodzwonić żeby się zarejestrować:-(
 
Madzik ja w ciąży prztytłam 21kg z czego po porodzie zleciało 11kg w domu już 6kg i zostało 4kg których nie mogę zgubić :-:)angry: i one są na brzuchu bo dalej jest duży i się nie chce wchłaniać:wściekła/y::no:
Julia dobrze że usg dobrze wyszło :tak:
Nili mojego Alanka też ostatnio wysypało i miał pełno krostek takich czerwonych nie ładnie to wyglądało i kupiłam Olinatum do kąpieli i krem Olinatum soft i krosteczki zeszły po 3dniach :tak::happy2: także może spróbuj tego :tak:
M*R ja też się rozeszłam w bioderkach ale naszczęście wchodzę już w swoje jeansy z przed ciąży :-D
 
Witajcie!
My jestesmy po kontrolnym badaniu sluchu Alexa i na szczescie wyszlo , ze ma bardzo dobry sluch...kamien z serca:-)

Waga juz sie nie przejmuje , bo wiem ze to kwestia czasu.Z 20kg. ktore przybralam w ciazy zostalo 5 , ale tez od jakiegos czasu waga stoi i nie chce sie ruszyc w dol , oby tylko nie poszla w gore;-) hehe Cwicze jak mam czas , wiec raczej b.rzadko. Mam straszna skore na brzuchu i gigantyczne bodra:-) Ale maz sie smieje i mowi , ze jak na swoje lata i dwa porody to i tak super wygladam;-) komplemenciarz.
Nie warto sie przejmowac , moja przyjaciolka schudla dopiero po 2 latach po porodzie , wiec mysle ze jak nie teraz to za 2 lata bede znow mogla wejsc w stare ciuszki:-) hehe
 
Witajcie dziewczyny.
Kruszynka serdeczne gratulacje trzymam kciuki .
Volcan super że Alex ma dobry słuch i na pewno szybciej się zmieścisz w ciuchy niż za 2 lata .
Ja też w bioderkach się rozeszłam zle w pierwszej ciąży teraz to raczej nie bo w spodnie wchodzę bez problemu .
Wiecie co jak tak dalej będzie to zostanę jedną z nielicznych karmiących cycem wy będziecie już sztuki zgrabne a ja nie będę mogła przejść na żadną dietę i wrócę do pracy taka duża choć niby zostało mi 2 kg ale brzusio taki nie sprężysty .

Mam pytanie odnośnie rozstępów czego używacie bo mi w aptece pani powiedziała że jak karmie to mogę tylko krem dla matek karmących z firmyPHARMACERIS ja mam z tego próbkę do biustu dostałam w szpitalu . Ten krem nie jest aż taki drogi bo kosztuje 40zł za 200 ml może któraś was ma taki krem albo słyszała czy jest dobry a może urzywacie czegoś innego ja mam takie duże rozstępy i nadal czerwone .:-:)-:)-(
Mikołaj ma 14 szczepienie a ja nadal nie wiem jaką szczepionką go zaszzczepić , a 15 mamy bioderka czy wy pieluszkujecie dzieciaczki bo ja tego nie robię
 
Volcan gratuluję badania słuchu Maluszka:-) Pewnie kamień spadł Wam z serducha!!!
Mi pozostało jeszcze 10kg do zrzucenia żeby ważyć tyle co przed ciążą. Ale pocieszające jest to że te 12kg to spadło nawet nie wiem kiedy czyli ogólnie pozytywnie:-) Staram się jak mogę żeby utrzymać karmienie, ale mojego mleczka jak na lekarstwo. Zeby Gabulka głodna nie była i nie płakała tak rozpaczliwie dokarmiam sztucznym mleczkiem po każdym moim karmieniu.

Pożalę się Wam trochę - chyba przechodzę poważny kryzys w związku. Ciągle się kłócimy. Może przez to Gabrysia też taka nerwowa. Nie ma dnia żebym nie płakała. Możliwe że brak mleczka też jest spowodowany nerwami. A ty błędne koło się zamyka, bo mąż i teściowa wywierają na mnie straszną presję jeśli chodzi o karmienie. Nie mogę się nawet uspokoić!
 
Kasiulka ja nie pieluszkuję szeroko Gabrysi chociaż zastanawiałam się nad tym ;USG mamy dopiero 26 maja.
Tego kremu na rozstępy Pharmaceris używałam w ciąży i nie mam żadnej kreseczki. Oprócz piersi ale tu przy nawale mlecznym na początku laktacji skóra nie nadazała z rozciąganiem i kilka rozstępów się pojawiło ale takie mało widoczne. Tak więc ten krem z całą pewnością polecam.
 
reklama
Karolka no przykra sprawa że się nie dogadujecie może zmęczenie też daje swoje a jak nie będziesz mogła karmić to nie będziesz i nikt cię do tego nie zmusi a jak chcesz nadal karmić to prubój i sie nie poddawaj fajnie jest mówić facetowi o karmieniu jak nie ma o tym zielonego pojęcia . Ja Niko karmiłam 10 msc i mój był zły ze nie karmię więcej ale mały był wtedy hory i sam odrzucił więc po 3 dniach juz mu nie dałam , a Mikołaj a chcę karmić do czasu aż pójdę do pracy no i karmienie nocne może potem zachowam .
Jeżeli mówisz że ten krem jest dobry to go kupię dziękuję.
 
Do góry