reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

reklama
hejka mamusie,
widzę że nie tylko ja mam taki fatalny humorek od rana :baffled:, to może przez ten wiatr :crazy: ?
czepiam się faceta, wrzeszczę na kota a za chwilę chce mi się ryczeć. no masakra jakaś...
wkurza mnie nawet, że nie mogę się porządnie wydepilować przez to wielkie brzuszysko :wściekła/y: ani dobrze opiłować paznokci u stóp bo nie chcę straszyć swoim wyglądem na porodówce ;-)
posprzątałam łazienkę ale to niewiele pomogło. odkurzać nie zamierzam bo się zmacham. liczę na inwencję męża...ale mogę się przeliczyć :-D czemu oni są tacy niedomyślni?! to z wygodnictwa moim zdaniem :tak:

jestem pełna podziwu dla Carolin, która urodziła SN córkę o wadze 4,600 !!! :tak:




 
Mordoklejka a my już czekałyśmy na wieści od Ciebie z porodówki...

Też coś czuję że porody się przeciągną do połowy kwietnia. Mam tylko nadzieję że nasza Niunia nie czeka na moje urodziny do 7 kwietnia!!! Bo ja chcę już!!!!:crazy:
 
A u mnie nie dość, że mam doła bo jeszcze mały mi siedzi w brzuchu to jeszcze mi się mąż rozchorował-właśnie go położyłam do łóżka i nakarmiłam garścią leków, oby wyzdrowiał jak najszybciej, bo jak on pojedzie ze mną rodzić?:(
 
karolka84, dzieci lubią rodzić się blisko urodzin albo imienin kogoś z rodziny :tak:
mój synek urodził się dwa dni po urodzinach mojej siostry i tydzień przed moimi ;-)
no ale termin masz za chwilę i to w dalszym ciągu jest blisko Twoich urodzin więc lada chwila się ruszy :-)



 
super :-)
ja też mam taką nadzieję i wszystko na to wskazuje chociaż Baranek wielkanocny będzie wśród nas tylko jeden ;-)
za to być może przyjdzie na świat w urodziny mojej przyjaciółki :-D




 
reklama
Do góry