reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
hejka mamusie,
widzę że nie tylko ja mam taki fatalny humorek od rana :baffled:, to może przez ten wiatr :crazy: ?
czepiam się faceta, wrzeszczę na kota a za chwilę chce mi się ryczeć. no masakra jakaś...
wkurza mnie nawet, że nie mogę się porządnie wydepilować przez to wielkie brzuszysko :wściekła/y: ani dobrze opiłować paznokci u stóp bo nie chcę straszyć swoim wyglądem na porodówce ;-)
posprzątałam łazienkę ale to niewiele pomogło. odkurzać nie zamierzam bo się zmacham. liczę na inwencję męża...ale mogę się przeliczyć :-D czemu oni są tacy niedomyślni?! to z wygodnictwa moim zdaniem :tak:

jestem pełna podziwu dla Carolin, która urodziła SN córkę o wadze 4,600 !!! :tak:




 
Mordoklejka a my już czekałyśmy na wieści od Ciebie z porodówki...

Też coś czuję że porody się przeciągną do połowy kwietnia. Mam tylko nadzieję że nasza Niunia nie czeka na moje urodziny do 7 kwietnia!!! Bo ja chcę już!!!!:crazy:
 
A u mnie nie dość, że mam doła bo jeszcze mały mi siedzi w brzuchu to jeszcze mi się mąż rozchorował-właśnie go położyłam do łóżka i nakarmiłam garścią leków, oby wyzdrowiał jak najszybciej, bo jak on pojedzie ze mną rodzić?:(
 
karolka84, dzieci lubią rodzić się blisko urodzin albo imienin kogoś z rodziny :tak:
mój synek urodził się dwa dni po urodzinach mojej siostry i tydzień przed moimi ;-)
no ale termin masz za chwilę i to w dalszym ciągu jest blisko Twoich urodzin więc lada chwila się ruszy :-)



 
super :-)
ja też mam taką nadzieję i wszystko na to wskazuje chociaż Baranek wielkanocny będzie wśród nas tylko jeden ;-)
za to być może przyjdzie na świat w urodziny mojej przyjaciółki :-D




 
reklama
Do góry