reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

midnight tak mi przykro, myślałam że wszędzie dziś tak wiosennie, widać się myliłam :baffled: ale mimo to życzę słonecznego dnia :-)
 
reklama
nefka mam tyle samo co Ty do końca :) hehe i tez nie wyrobiła bym juz dłuzej :). U mnie słonko i dość ciepło ale co z tego jak moj w pracy i nie wyjde na spacer nawet jak wcześniej wroci, to nie bede go mordować spacerami... jutro nas czeka "spacer" po hipermarkecie ;-)
 
No, dziś piękna pogoda u nas, ale fajowo:-) I jeszcze bylismy na zakupach, o matko, dla mnie to teraz taka frajda, po tygodniu siedzenia w domu i krecenia się tylko po naszym osiedlu, jechac do marketu!! :-D Maz chcial jechac sam, zebym sien ie meczyla, ale wybilam mu to z glowy, mam dosc siedzenia w 4 scianach.

ja juz przestalam wyczekiwac, jak sie zacznie, to rozpoznam, koniec kropka. Nastawiam sie, ze we wtorek ide na KTG i wtedy sie dowiem, czy mam te magiczne skurcze, czy nie, a jesli mam, to moze uda mi się je zidentyfikowac :-D

nik_a, kasiulkaW - a wy bidulki nadal dwupaki:baffled: mnie to tylko pachwina nocami boli, ale poza tym to się nie męczę.

ide poczytac inne wątki, piszecie, ze Mirka urodziła, hurrraa!!!:tak::tak::tak:
 
Malineczka - na koniec zawsze szyjka się skraca i to dobry objaw. Seksik wskazany, bo sperma dodatkowo działa na szyjkę zmiękczająco. Tak więc nie masz się czego bać. Mi lekarz co wizyta seks zaleca, a szyjkę miałam ostatnio na 1,5 cm.

Truda- hehe, co my mozemy poradzic...
 
No to czekamy do wieczorka bo jeszcze zostalo troche nam do zrobienia i hehe dobrze ze mozna sobie pozwolic na male bara bara a ja glupia sie martwilam.. jej chyba dzisiaj zrobilam wszytko co tylko mozliwe nooo oprocz odkurzania.. tylko moje dziecko nie pozwala mi sie przemeczac zaczyna kopac wiercic sie i musze niestety sie polorzyc a ja mam tyle poweruuuuuuuuuuu dzisiaj... szok ide kroic jabluszka do ciasta pa
 
hej hej

u nas pogoda taka sobie

bylismy w sklepie-jedno ciastko na jutro juz gotowe-serniczek na zimno z truskawkowa galaretka, drugie sie piecze-tarta orzechowa, a jeszcze clafouties mam w planie...zobaczymy co z tego wyjdzie

od rana mam agrsora na meza-dostaje mu sie co chwile za nic...wrr...

a powinnam byc dla niego miła-w koncu jutro ma urodzinki...
 
reklama
Truda chciałabym aby to było takie proste, mówisz do niego wyłaź on nie chce i co zrobić?? przecież nie dasz mu klapa w tyłek bo jest nieusłuchany ;-)
modroklejka ja też wczoraj bez powodu cały dzień warczałam na meża a on biedy nie wiedział co się dzieje... az czasami mi go było szkoda :baffled:
 
Do góry