reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witajcie dziewczynki,
u mnie nocka w miarę dobrze, ale teraz mam dość silny ból głowy. Piję właśnie słabą kawkę, może mi przejdzie. Myślę, że to wina poody.:-(
Mąż pojechał na zakupy, a ja zraz przygotuje dla nas sniadanko.

Dziewczynki miłej sobotki życzę.

nik_a, no to chyba dzisiaj się rozpakujesz:tak:
 
reklama
Melduję się w dwupaczku. Dziś jako dłużej udało mi się pospać i naszła mnie ochota na pieczenie ciasta więc teraz siedzę obłożona książkami i wybieram:-) a mąż co chwilę krzyczy że z dużą ilością kremu ma być:-)

Coraz mniejszy ruch na forum... większość mamuś w szpitalu albo przy łóżeczkach się krząta... Już się nie mogę doczekać Naszego Maluszka!!!

A tymczasem życzę miłego dzionka i dużo wesołych wieści:-) ja dziś planuję trochę w kuchni posiedzieć (bo jeszcze smalczyk obiecałam i kotleciki mielone na obiad, no i to ciacho:-)) więc zajrzę do Was nieco później...
 
Nik_a tez mi się wydaje ze to twoje ostatnie godz w dwupaku :).
karolka84 chyba każda z nas nie może się juz doczekać maluszka :)Ja dodaM TYLKO tyle od siebie, ze mam dosyc ciazy i bombiarstwa bo własnie tak się czuje jak tocząca się bomba ;-)


Milego dnia zycze lece się przespać bo zaraz tu usnę
 
hejka


ja dzisiaj juz pisze od rodzicow wczorajsza wyprawa zakonczyla sie jeszczew dwupaku, ale bez przygod sie nie obylo...pekla wielka rura gazowa na krajowej siodemce halas jak przy starcie samolotu, ciemno, strazac nie mogli zlokalizowac wycieku a to toz kolo drogi ....sznur samochodow zakorkowanych masakra podobno potem droge zamkneli.....z sercem w gardle jechalam...nie mwoie juz o smrodzie....



do tego mam nieprzespana noc za soba po wstaniu na siku o 3 juz nie zasnelam czuje sie jak dentka masakra....

do tego moglibysmy doLublina pojechac do rodzinki, ale raczej to juz za ryzykowna sprawa...kurcze ech....
 
Hej, a ja ciągle 2w1:wściekła/y:. Proszę nie wierzyć suwaczkowi (chociaż może faktycznie sprawdzi się, że dzisiaj będę rodzić...). Martwi mnie tylko to jak piszecie, że sporo tego czopa Wam wyszło i akcji brak a u mnie od poniedziałku wylazł tylko mały taki kawałek przezroczystego "glutka" i od tej pory nic.
Muszę teraz śmigać, bo obiecałam moim chłopakom upiec ciasto "prince polo", troszkę wypada przelecieć się z odkurzaczem (może szybciej coś ruszy) a ok.12 musimy jechać z mężusiem odebrać Kamila z turnieju ping-ponga. Zastanawiałam się czy nie umyć dzisiaj jakiegoś okna ale mój mąż aż się "zapowietrzył" jak o tym wspomniałam. Stwierdził, że jak tak bardzo mi przeszkadzają trochę zakurzone szybki to albo sam je pomyje, albo skorzysta z propozycji swoich sióstr, które chcą przyjechać je umyć. Już kiedyś proponowały, że to zrobią ale powiedziałam, że jeszcze daleko do świąt i na razie nie mam zamiaru myć okien. Nie chcę ich nadmiernie wykorzystywać, bo naprawdę bardzo dużo już mi w ciąży pomogły. Chociaż jak znam życie to pewnie gdy wyląduję w szpitalu to i tak przyjadą.
 
Aha, dzisiaj mi się śniło, że urodziłam już małą i miałam straszne problemy z karmieniem piersią. Jak się obudziłam to aż mnie cycki bolały;-)
 
Czesc dziewczynki!!
JA podobnie jak Wy jakas uzalezniona jestem od tego forum,a to pewnie dlstego ze tak fajnie i dobrze jest mi z Wami:-).

No Mirka sie rozpakowala teraz kolej na Nik_a (chyba) no i Edis.
Dziewczynki aśsio na porodowke!!!

U mnie nocka dzis minela dobrze juz nie bylo wstawania co 15min bo Szymus znow glodny:-D.

Mam malo ambitne plany na dzis,umyje podlogi,zrobie obiad no i tyle chyba.Placka rzadnego nie pieke chyba ze jakas saldke zrobie.
 
Hej kobitki:-) Melduje sie 2w1
Tez sie czuje uzalezniona od forum-kiedys pierwsze jak wstałam to szłam zapalić papieroska, a teraz jak nie pale to komputer włączam i na BB:-p
A ja sie cieszyłam ze u mnie cos ruszy z porodem a tu lipa-meczyłam sie kilka nocy z bólami, wczorajszy dzien tez cały czas brzuchol napiety- ale wszystko poszlo sie p***, ta nocka cicha, spokojna, "bezwydzielinowa" a rano mała szalała jakby jej sie metraż powiekszyl z 5razy;-) czasem mam wrazenie ze bede pierwszym "człowiekiem-słonicą"-2lata w ciązy...buuu...:-:)-:)-(
Mirka urodziła-fajnie, myslalam Nik_a ze Ciebie tez juz nie bedzie a tu prosze:-) ale tez pewnie dzis znikniesz. Czyli wynika z tego ze poki co o zadnym "13-sto piątkowym" maluszku nie wiemy
 
reklama
Hej ja równiez 2w1 wieczorem miałam takie skurcze że aż mnie naprawde bolało myślałam że się zozkręci i nic , a teraz coś wlazło mi w plecy i nie mogłam spać jakaś paranoja . Śmigam z małym na spacerek może jak trochę poganiamy po dworze to coś pomoże do zobaczenia potem pa.
 
Do góry