reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

midnight tak mi przykro, myślałam że wszędzie dziś tak wiosennie, widać się myliłam :baffled: ale mimo to życzę słonecznego dnia :-)
 
reklama
nefka mam tyle samo co Ty do końca :) hehe i tez nie wyrobiła bym juz dłuzej :). U mnie słonko i dość ciepło ale co z tego jak moj w pracy i nie wyjde na spacer nawet jak wcześniej wroci, to nie bede go mordować spacerami... jutro nas czeka "spacer" po hipermarkecie ;-)
 
No, dziś piękna pogoda u nas, ale fajowo:-) I jeszcze bylismy na zakupach, o matko, dla mnie to teraz taka frajda, po tygodniu siedzenia w domu i krecenia się tylko po naszym osiedlu, jechac do marketu!! :-D Maz chcial jechac sam, zebym sien ie meczyla, ale wybilam mu to z glowy, mam dosc siedzenia w 4 scianach.

ja juz przestalam wyczekiwac, jak sie zacznie, to rozpoznam, koniec kropka. Nastawiam sie, ze we wtorek ide na KTG i wtedy sie dowiem, czy mam te magiczne skurcze, czy nie, a jesli mam, to moze uda mi się je zidentyfikowac :-D

nik_a, kasiulkaW - a wy bidulki nadal dwupaki:baffled: mnie to tylko pachwina nocami boli, ale poza tym to się nie męczę.

ide poczytac inne wątki, piszecie, ze Mirka urodziła, hurrraa!!!:tak::tak::tak:
 
Malineczka - na koniec zawsze szyjka się skraca i to dobry objaw. Seksik wskazany, bo sperma dodatkowo działa na szyjkę zmiękczająco. Tak więc nie masz się czego bać. Mi lekarz co wizyta seks zaleca, a szyjkę miałam ostatnio na 1,5 cm.

Truda- hehe, co my mozemy poradzic...
 
No to czekamy do wieczorka bo jeszcze zostalo troche nam do zrobienia i hehe dobrze ze mozna sobie pozwolic na male bara bara a ja glupia sie martwilam.. jej chyba dzisiaj zrobilam wszytko co tylko mozliwe nooo oprocz odkurzania.. tylko moje dziecko nie pozwala mi sie przemeczac zaczyna kopac wiercic sie i musze niestety sie polorzyc a ja mam tyle poweruuuuuuuuuuu dzisiaj... szok ide kroic jabluszka do ciasta pa
 
hej hej

u nas pogoda taka sobie

bylismy w sklepie-jedno ciastko na jutro juz gotowe-serniczek na zimno z truskawkowa galaretka, drugie sie piecze-tarta orzechowa, a jeszcze clafouties mam w planie...zobaczymy co z tego wyjdzie

od rana mam agrsora na meza-dostaje mu sie co chwile za nic...wrr...

a powinnam byc dla niego miła-w koncu jutro ma urodzinki...
 
reklama
Truda chciałabym aby to było takie proste, mówisz do niego wyłaź on nie chce i co zrobić?? przecież nie dasz mu klapa w tyłek bo jest nieusłuchany ;-)
modroklejka ja też wczoraj bez powodu cały dzień warczałam na meża a on biedy nie wiedział co się dzieje... az czasami mi go było szkoda :baffled:
 
Do góry