reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Nika_a witaj nowa marcóweczko, fajnie, ze do nas dołączyłaś:-)

A u mnie odwiedzin ciągh dalszy, właśnie była u mnie moja sąsiadka.... Jejku, a mówią, ze jaki poniedziałek, to potem taki cały tydzień:-)
 
ufff...

nadrobiłam wszystko, ale nie pamietam kto co pisał wiec poodpisuję trochę chaotycznie...

1. lista do watku zamknietego- bede ją wysyłac w poniedziałek 23-tak zeby mamy które nie logują sie codziennie miały szanse sie zapisac...nie powinno to potrwac dłuzej niz 3-4 dni, wiec mysle ze pod koniec przyszłego tyg wszystkie mamy z listy beda mialy juz dostep

2. ola-fajnie ze załozyłas watek kontaktowy-ja przez jakis czas wysyłaląm wsztskim po kolei dane do mnie, ale wiekszosc nie podochodziła- nie wiem dlaczego

3. sara-fajnie ci ze masz juz mała ze sobą...mysle ze niedługo powstaną watki bardziej zwiazane z dziecmi...bedzie o czym i gdzie pisac....

4. ktos pytał o wizyty i ktg-ja mam wizyty co 2-3 tyg a ktg miałam dzis tylko dlatego ze sama sie na nie zgłosiłam bo mały sie nie ruszał-z polecenia lekarza nie miałam jeszcze robionego

to chyba wszystko co było poruszane-o znieczulicy juz wiecej nie pisze bo mnie to wkurza---ciaza to nie choroba...hehe...pewnie-tylko dlaczego po ciazy człowiek dochodzi do siebie dłuzej niz po wycieciu wyrostka???

uciekam jeszcze inne watki poczytac
 
Witamy Nik_a :-):-)

wrocilam wlasnie z USG moje sloneczko ulorzone glówkowo całe szczescie, bo naprawde chce urodzic SN.. Rozwija sie prawidlowo waga tak samo co prawda moj gin wychodzi z zalorzenia ze nie ma opcji powiedziec dokaldnej wagi (i ma chlop racje) wiec woli powiedziec ze waga jest ksiazkowa.. dalej mam lykac tableteczki, skierowanie na ostatnie badania (mocz morfologia i po raz 3 grupa krwii niestety mialam robione 2 razy i raz wyszlo A rh+ a nast razem A rh- sama nie wiem jak to mozliwe no ale zobaczymy) no i 24-go lutego ostatnia wizyta pozniej juz tylko w szpiatalu mamy sie spotkac.. Czyli chyba moja malutka urodzi sie przed terminem (23 marzec) ide spac bo jakas zmeczona jestem pozdrwaiam i milej nocy...
 
malenstwo-watek kontaktowy jest na zamknietym watku-dopisz się do listy-niedługo bedziesz miała dostęp-mysle ze pod koniec przyszłego tyg, bo w poniedziałek bede wysyłała listę do admina:-D
 
Sara - ale fajnie, że już jesteś z nami! Ale masz cudnie, że możesz już tulić Córeczkę! Ucałuj Julitkę od Marcówek:-D

Nik_a - witamy nową Marcówkę!

Mirka
- do nas dziś też wpadł mój brat a jutro zapowiedziała się do nas siostra męża. Ja na ogół lubię odwiedziny i odwiedzać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sara super,że już jesteście w domku. Fajnie, że masz już malutką przyy sobie. Ja muszę jeszcze trochę poczekać, ale warto czekać, póki małemu dobrze w brzuszku, to niech soie tam siedzi.

Nika_a
witamy na forum!!! Tylko uważaj, bo od tego forum można się uzależnić. Ja juz tak mam.;-)

Mirosława jeśli te powiedzenie się sprawdz, to będziesz miała tydzień pełen odwiedzin:tak:




 
Do góry