reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam:-)
Dzisiaj tylko was podczytuje,nie mam weny twórczej ;-)
W domu koszmar wspólnota wymienia nam piony wodno kanalizacyjne rozwalili mi pół łazienki,nie mam kibla wody nie mam nic tylko jeden wielki syf,i tak się zastanawiam kto to wszystko posprząta :crazy:
 
reklama
"W promieniujących

prostotą i opiekuńczością pierwszych dniach

po narodzinach dziecka

można raz jeszcze odkryć

owo cudowne wrażenie,

że tych dwoje ludzi

istnieje wyłacznie dla siebie."


"Miłością jest...
przemierzanie pokoju w nocy,
aby kołysanką i ciepłymi słowami
utulić ciebie płaczącego wtedy,
kiedy całe moje ja pragnie odpocząć."
 
Dziewczynki własnie wróciłam od lekarza. Z dzidzią wszystko dobrze u mnie szyjka też długa i zamknięta. Miałam robione ktg i też jest ok. Zadnych skórczy, serduszko bije miarowo. Dzidzia nadal odwrócona główką do góry. Lekarz dał mi juz skierowanie na CC, ale mówi, że za 2 tygodnie sprawdzi jeszcze czy się pozycja nie zmieniła.
Aha w ciągu 2 tygodni przytyłam 3kg, ale to chyba przez te pączki. :tak: Nie wiem czemu, ale teraz to mi wszystko smakuje i co chwilę głodna chodzę.
Mirka jak Ty to robisz, że masz stałą wagę? Ja mam już 15kg na plus:zawstydzona/y:

Maniulka
no to współczuję sprzątania oraz tego, że póki co nie masz kibelka. Mam nadzieję, że dzidziuś nie będzie za mocno naciskał na pęcherz:-D

Tanu
super cytaty, szczególnie podoba mi się ten drugi. Jesteś ich autorką?




 
Tanu, piękne cytaty, naprawdę łezka zakręciła się w oku i jeszcze bardziej tęsknię do momentu spotkania się z maluszkiem....:-)

Caro, ja nie wiem jak ja to robie, ale na początku ciąży nie miałam wogóle apetytu, a potem przyszła cukrzyca ciążowa i dieta i też nic nie przybieram.... Widać taki mój urok:-D

a ja mam dzisiaj dzień odwiedzin:tak: najpierw przyjechał do mnie kolega z dziewczyną, potem przyszedł teść, a teraz wpadła do mnie moja przyjaciólka, zeby popatrzeć na mnie "czyt. grubaska":-)
 
Mirosława zazdroszczę ci tych gości. Mi samotność zaczyna coraz bardziej doskwierać, ale zima to taki głupi czas że trudno się z kimkolwiek umówić, szybko robi się ciemno do tego ślisko więc nie chce się z domu ruszać, no i większość znajomych ma dzieci, co chwilę ktoś chory i jakoś się nie możemy zgrać z odwiedzinami. Poza tym mam w chacie remont łazienki, więc trudno kogoś do tego bałaganu zapraszać :baffled::dry:

co do apetytu to ja jakoś w ogóle go nie mam, ani zachcianek ciążowych, jedyne co mi wchodzi to ciasteczka holenderskie z czekoladą :dry::sorry2:

Tanu piękne cytaty :tak::-)
 
Nika81

ja też bym chciała, żeby już się pojawiła. I wcale się nie pogniewam jak zechce wyjść wcześniej :-):-):-)

tanu

bardzo fajne cytaty. Oba jakoś tak chwytają za serce.

Caro 81

a nóż, widelec Twoja dzidzia zmieni pozycję za te 2 tyg i nie będziesz musiała mieć CC :-)
Co do wagi ten ostatni trymestr to taki najobfitszy w kilogramy. Ja też pochłaniam dość sporą ilość słodyczy :zawstydzona/y:

Jutro i ja zobaczę swoją malutką - narazie jeszcze na monitorze :-)
 
Kochane witam was z domku:-)W wielkim skrocie:
Nie wiem w ktorym watku mam pisac,na pewno udziele sie w porodowym i o cesarskim cieciu i sama nie wiem gdzie jeszcze.Wszystko robie "na czas",czyli czasu na net mam tyle dopoki mala nie zacznie kwilic,tudziez wyc wnieboglosy.
Jak juz pewnie wiecie w nocy o 23.35 prawie tydzien temu urodzilam coreczke Julitke,jestem taka szczesliwa.Jest malutka kruszynka (a mowili ze ma byc spore dziecko a sporo to bylo wod plodowych),zdrowiutka (9 pkt Apgar-odjete -1 za sina skore) no i oczywiscie sliczna:tak:Zdjecia malutkiej beda,pokoiku tez,wozka ciagle nie mamy ale pieniazki na wozek juz sa od tesciow wiec moze w ciagu tygodnia bedzie i wozeczek.Za foteczki zabiore sie jutro.Jutro tez mamy wizyte patronazowa poloznej.Ja czuje sie dobrze,brzus juz jest malutki jak hmm w 4/5 tym m-cu,z 15 kg zjechalam juz 9,zostalo jeszcze 6.
Widze ze Truda i Ewelcia tez juz tula swoje malenstwa-co ciekawe nam wszystkim trzem twardnial brzusio i wlasnie jako pierwsze urodzilysmy.Takze te z was ktore maja takie objawy niech lepiej leza:tak:Zmykam na inne watki,moze cos zdaze naklikac zanim mala da popalic:rofl2:
 
reklama
Do góry