reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No niestety, ale o dziwo jestem wyspana ;-) może jakoś w dzień się jeszcze prześpię, bo na razie nie mam ochoty ;-)
 
reklama
Witajcie .Ja ostatnio przejadłam się pączkami więc mam ich dość na długo.
Dziś w nocy dwie pobódki z powodu bólu brzucha (taki jak na @ ciągnący w dół ) rano wszystko oki macica miękka .
Mój organizm się przygotowywuje żeby jeszcze wytrzymać przynajmniej te 2 tygodnie.
Bardzo wam współczuję że nie macie mamy ja sobie tego nie umiem wyobrazić .
Za to wiem co to nie mieć ojca w dzieciństwioe go nie miałam bo rodzice sie rozwiedli jak dorosłam to niestety odszedł .
Mama mi pomaga ile może teraz np poszła z starszą córką do przedszkola bo wie że ja już nie mogę.
Dziś mi stuknie 35 tydzień :tak:
 
Maniulka wczoraj mialam taką samą sytuacje . Mialam sluz lekko rozowawy , a dzien wczesniej bylam u gin i bylam badana. Mialam isc do lekarza , ale już nic nie lecialo od wczoraj, dzidzia energiczna wiec chyba nie ma po co isc. :)
 
Witam:-)
Wyszykowalam synka do szkoly , maz spi , wiec wlazlam na BB zeby wam troche potruc;-)
mamusia , u mnie podobna sytuacja , mama z ojcem sie rozwiedli jak bylam dzieckiem , ale ja szczerze mowiac bardzo sie z tego powodu ciesze bo nie mam pojecia czy jeszcze bysmy zyly gdyby mama tak nie postapila.Od 8 lat mam ojczyma;-) hehe smiesznie to brzmi , ale mowie do niego na TY. Wspolczuje TYM , ktore stracily mame i podziwiam WAS.
 
kochane ale z Was nocne marki....ja co prawda nie zawsze od razu zasne , ale naszczescie narazie spie...chociaz czuje ze podswiadomie zaczynam sie stresowac tym co nadejdzie....noi kiedy bo po pierwszym porodzie wiem ze nigdy nie wiesz dokladnie kiedy to sie stanie najczesciej w najmniej odpoiwiednim momencie...



maniulka
jesli mialas badanie usg dopochwowe to moze byc ten zel, ale rozowatosc oznacza ze szyjka sie rozwiera, albo odchodzi powoli czop....bo tak on wyglada galareta bezbarwna albo zarozowiona....

mamusia ale masz fajnie ze ma Ci kto przedszkolaka zaprowadzic do przedszkola...u mnie maz odebrac moze bo juz zdazy ale zaprowadzac musze ja ech...wolalabym odwrotnie...


w weekend rodzice moi przyjezdzaja zabrac kilka wielkich zabawek Huberta bo nie mamy gdzie lozeczka rozlozyc dla malentwa masakra....
w walentynki chyba nic nie bedzie chociaz chcialam gdzies wyjsc z mezem skoro dziakowie beda z Hubertem...ale z nowu kasa.... glupie wyjscie do kina wawie prawie stowa ech....chomikuje kase na polozna z nadzieja ze mlody sie odpowiednio ulozy teraz czuje czkawke po lewej stronie pod pepkiem a nie na samym dole....

chcialabym juz byc po porodzie, pologu i cieszyc sie w pelni maluszkiem..... ech


a dziewczyny jaki magnez biezecie? (firma) ja czasem wezme zdrowitu, ale chyba za malo bo czuje czasem rano napiecie miesni lydek noi brzuszka czaasem...ile razy dzienie mozna brac?
 
Witajcie!

julia...po raz kolejny mnie zadzwiwiasz...silna babka z ciebie-ja prawdopodobnie juz dawno temu bym się poddała

ewelcia-do niedzieli urdzisz? było by fajnie!

u nas w miare ok-wczoraj bylismy w szkole rodzenia-było spoko-dostalismy mase probek i gadzetów dla malucha z dwóc firm-bebilon i hipp-jakies miseczki, sliniaczki album dla malucha itp...za tydzien bedzie o pielegnacji malucha i bedzie baby ono i nivea chyba...bo w tej szkole do której chodzimy jest tak ze zawsze jest 45 min cwiczen, potem 45 min teorii-wczoraj był poród, i jakies 2 firmy prezentują swoje produkty i rozdaja prezenciki i gadzety...w sumue fajnie jest to zorganizowane..

dzis kiespki dzien bede miała-prawie cała noc nie spałam-polozyłam sie o 22 spałam do 1 a potem do 5 nie mogłam zasnac...i jestem taka zmeczona...na dodatek boli mnie głowa-meza tez wiec cyba cos z cisnieniem...masakra
 
Modroklejka no to współczuje nocki :crazy: ja co prawda też dopiero o 2 zasnęłam ale o dziwo jestem wyspana więc jest ok ;-). Może połóż się jeszcze do łóżka :-).
Myfa z tym wyjściem do kina to się zgadzam w 100% :baffled: w kinach mają przesadne ceny. Pamiętam jak byłam mała to z rodzicami i bratem jechaliśmy do kina, to od razu 2 seanse pod rząd zaliczyliśmy, bo ja chciałam na inny film i On też :-D a teraz nie wiem ile to by pieniędzy wyszło :crazy:
 
hej. Ja nawet nie wiem czy On nie będzie pracował :( pracuje u znajomego więc nie jest to rygorystyczna praca, ale dodatkowo córeczka tego u ktorego robi ma jutro 1 urodzinki więc nie wiem jak to się skończy. Mam nadzieje, że ze mną spędzi ten dzień a nie z nimi... ale nie wiem :(Nadal nie wiem co kupić z resztą moje jedyne spodnie poszły do prania i nawet nie mam w czym wyjśc
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: kupowac mi się nie bardzo opłaca choc z 2 strony nie wiem w czym bede chodzić zanim zrzucę te kg
 
Nika mi tez strasznie puchna nagi i rece,zreszta rece mi juz przed ciaza puchly ale teraz bardziej.Tez nie mam sily na nic wszystko mnie boli:-:)-:)-(.Nawet lezec juz nie mam ochoty.
Jak nie dzialaly dwa palniki od nowosci to trzeba bylo odmienic,napewni dali by wam inna.
ewelcia chcialam tzn matka ale szwagier moj nie miał ochoty zawieść a ja z moim J jeszcze nie byłam, tak wiec na pomoc nie mogłam liczyć - jedyne co się słyszało to wezwijcie sobie kuriera :wściekła/y: a sami po pomoc przyłazili :wściekła/y: do matki matka od połtora roku płacila rach rowniez za nich, a oni nawet tyle nie zrobili
 
reklama
dziewczyny jak Wy patrzycie na termin porodu ja juz sama nie wiem wg ostatniego usg to niby 22 marzec wyszedl a wg om 31 marca.... dwa tyg temu na usg mlody mial wielkosc glowki i nozek jak w 34 tygodniu.......teraz bylby 36....hmmm z Hubertem az takiej rozbuieznosci nie mialam terminow... (mial 2 lutego urodzic sie wg OM a wg usg 1 lutego....a urodzil sie 29 stycznia...) kurde


a mlode ma duza glowke jak i Hubcio bryyy masakra jak naturalby prod ;)
 
Do góry