reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ewelcia to straszne taka młoda kobieta .
Ja na szczęście mam oboje rodziców i oby żyli jak najdłużej to oromne wsparcie dla mnie.
A mój mąż jest starszy o 4 lata .
 
Czytam Dziewczyny o Was, które straciłyście Mamy i bardzo Wam współczuję - ale jesteście dzielne Kobiety...

Co do wieku idealnego faceta, to myślę, że nie ma reguły. My z mężem jesteśmy rówieśnikami - tzn ja jestem starsza o 4 miesiące:tak:

Jutro idę do ginka, mam nadzieję, że zobaczę Córeczkę na USG i to pewnie będzie ostatnie przed porodem. Może się też rozstrzygnie, czy poród naturalny czy cc. Trzymajcie kciuki.
 
Dziewczyny pisałyście ostatnio że wybieracie się do fryzjerów , a ja wczoraj poprosiłam kuzynke żeby mi skruciła włosy bo sie już nie układały i zafarbowałam na śliwka-oberżyna no i mam fioletowe wlosy superaśne. Trzeba jakoś przecierz wyglądać teraz dopiero na komunię chrześnicy się wybiorę ale wtedy to już do salonu.
 
Miotlica no to jutro czekamy na dobre wieści :-) a z tego co pamiętam to dużo marcóweczek ma jutro wizytę :tak: (ja też ;-))
 
Julia a ja myślałam że Ty chociaż rodziców masz :baffled: tylko że mieszkają gdzieś daleko :crazy: ehh życie naprawdę jest nie uczciwe czasami :crazy: dobrze że masz chociaż synka i tą drugą kruszynkę w brzuszku.
 
Niestety Agusia, ani rodziców, ani dziadków, ani wujostwa tylko brata pod wpływem bratowej:-( ale rodzice i dziadkowie zmarli 20 lat temu, mama na moich oczach
 
reklama
miotlica trzymam kciuki za wizytę :tak:
Agusia1987 twoją też :tak:i innych dziewczyn które jutro maja badanko
A ja zapomniałam wam powiedzieć co mi się wczoraj rano przytrafiło: robię siusiu,podcieram się a tam takie cos dziwne taki sluz jak za przeproszeniem smark tylko koloru jasnego i lekko różowawy i tak malutko tego było od tamtej pory juz nic podobnego mi nie wyleciało czy to możliwe że po wtorkowym badaniu mogło to cos być hymm zastanawia mnie to:confused:
Mój mąż jest straszy odemnie o 2 lata więc nie wypowiem sie na temat róznicy wieku między partnerami zawsze trafiali mi się małolaci:-):-):-)
Dołaczam do grona dziewczyn bez mamusi :-(moja odeszła 9 lat temu gdy byłam w ciąży z synkiem była mi tak bardzo potrzebna,miała pokazac tyle rzeczy które potrzebne są w pielegnacji dzieci czekałą na wnuka (chociaż z usg wychodziła dziewczynka)miała racje;ona mówiła ze będzie mały Maciej i jak mogłam nazwac inaczej przecież to babci ostatnie, małe życzenie wypowiedziane w szpitalu
 
Do góry