reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
O matko :( o jakich pysznościach rozmawiacie. Ja mam diete cukrzycową i wlasciwie nei wiem co moge jesc wiec caly dzienny posiłek to kanapki z wędliną drobiową bo to dostawałam w szpitalu i miałam dobre wyniki cukru. poza tym zjadłabym cokolwiek dobrego, mąż je pizze i jadł pierożki a ja nie wiem co mi wolno.
 
justyna z tego co mi wiadomo, to nic prawie nie można jeść a wiem z tąd bo moja siostra miala w 2 ciąży
tez lubię rybkę po grecku ale nie chce mi się robić :-D Kaczuszka podziel się przepisem na słatkę :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Justina84 a szukałas na necie jakiejs diety dla cukrzyków moja mama miała taką normalną wiec z tego co pamiętam wszystko chude wędlina,mięso,raczej gotowane potrawy,warzywa dużo pomidorów mówiła że jej obnirzają cukier i surówki jadła ich mnustwo unikała słodkich owoców jak już to grapefruita sobie zjadła no i słodycze nic a nic,cukru też nic
Nika81 rybke zrobiła siostra mnie też by sie nie chciało hi hi:-)
 
Znalazłam tabele indeksów glikemicznych, ale tam są wypisane dane produkty, a co mi po tym jak nie wiem jaki jest indeks glikemiczny danej potrawy!!! Jak narazie to dlamnie czarna magia ta cukrzyca ciązowa!!! Nie moge się doczekać wizyty u diabetologa!
 
Hej kobietki:-)
Wreszcie jestem!Jupiii:-) Wczesniej nie mialam dojscia do kompa bo z mezem wzielismy sie za remont , zeby nasze malenstwo mialo jakis kacik;-) dopiero wczoraj zakonczyl sie balagan choc jeszcze troszke mam do porobienia.
A tutaj jak zawsze ciekawe tematy , napewno sie wiele wydazylo wiec musze to nadrobic.
A odnosnie zachcianek to niestety jestem na diecie bezcukrowej i bezsolnej:-( jem tylko warzywa i produkty pelnoziarniste , masakra
Tydzien temu bylam w szpitalu i okazuje sie , ze drugi ginekolog stwierdzil ze moj synek wyglada mu na coreczke:-) hehe ciekawe co z tego bedzie.
 
reklama
dzieki , fajnie byloby miec corcie ale moze nastepnym razem bo bedzie troszke poszkodowana.Tescie kupili nam wszystko dla malenstwa i wszystko jest blekitne.Nawet lozeszko lacznie z poscielami a i pokoik zrobilismy w podobnych odcieniach:-( tragedia.Ale stwierdzilismy ze narazie nie bedziemy juz niczego kupowac dopiero jak malenstwo sie urodzi i bedziemy pewni co kryje miedzy nozkami:-)jak narazie lompkow mamy nadmiar na pierwsze 3 miesiace.Najwyzej bedzie ubierana na niebiesko;-)
 
Do góry