reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej kobietki:-)
Fajny temat macie...waga!Ja juz na moja nie zwracam uwagi!Przytylam juz praktycznie 10 kg. i lekarz przepisal mi diete bo nie moge przytyc wiecej niz 14 kg.Ale mam to w nosie:-) W pierwszej ciazy byly problemy z przybraniem to teraz moge miec ich przeciwienstwo;-) hehe maz mowi , ze nie mam sie przejmowac , ze w nic sie nie mieszcze.I tez tak do tego podchodzilam , az do dnia kiedy dostalismy zaproszenie na osiemnastke szwagra.I kicha...zalamalam sie i w bek.Łazilismy po sklepach z ozieza ciazowa i nic mi sie nie podobalo , az wczoraj kumpelka namowila mnie zebym z nia poszla do ciucholandu...i znalazlam!!!Hehe Kupilam ciazowa sukienke H&M , przepiekna koszule i krwawo-czerwona tunike , ktora bede nosic albo na leginsy albo do spodni.I powiem , ze jestem bardzo zadowolona z zakupu a dotego zaplacilam 32 zl.:-) hehe warto nieraz poszperac.
 
reklama
Witam wszystkie marcóweczki !!!! :-D:-p:-)

pilnie nadrobiłam moje wekendowe zaległości tematów się przewinęło że już nie pamiętam co czytałam na początku :-D:szok::happy:

dzisiaj byłam na wynikach w piątek mam odebrać mam nadzieję że będą dobre...:nerd:
najgorsze było wypicie glukozy :baffled: i tak nie wypiłam całej bo już miałam odruch wymiotny ale naszczęście wynik wyszedł ale się nie przyznałam że nie wypiłam całej bo napewno kazali by mi powtórzyć wynik a drugi raz tego do ust bym nie wsadziła :baffled::no::szok:

najadłam się pierogów ruskich i mam cholerną zgagę meczy mnie juz pół dnia :crazy: chyba renni muszę wziąść bo nie wytrzymam :tak::baffled:
a wczoraj tak bolał mnie lewy bok pod nerką chyba mały mi tam wlazł i siedział cały dzień normalnie ledwo się ruszałam okropne :baffled::szok: mam nadzieję że więcej tam nie będzie wchodził .... bo mamusie to boli...:-D;-)

dziewczyny ile macie już w obwodzie na wysokości pępka ja już 100cm masakra :tak::sorry2::baffled:


 
Kaczuszka2 - gratuluję drugiego synka!!! Uważam, że dzieci jednej płci lepiej się chowają - mają swój własny świat, bardziej się ze sobą zżywają. A moja mama życzyła mi synka. Zdziwiłam się, bo przecież sama ma dwie córki, ale odpowiedziała, że wiele lat obserwuje babeczki i stwierdza, że mamy synów mają lżej. Już nie wnikałam o co dokładnie chodzi :-) Sama chętnie nawiązałabym dobry kontakt z teściową, bo mieszka na sąsiednim osiedlu, a moja mama 170 km ode mnie, ale się nie daje. Teściowa upatrzyła sobie miejsce surowego sędziego i ciągle mnie ocenia... Och, napłakałam się... Tak więc myślę, że wiele zależy od teściowej właśnie.

Avanti85 - ja już mam 112 centymentrów w pasie. Jak oglądam bluzeczki i tuniczki w moim rozmiarze, to mam wrażenie, że nie starczą mi do marca...

Ja też mam dobre wieści :-) Byłam wczoraj na USG - dzidzia zdrowa, ładna i równomiernie rośnie (cieszę się, bo Karolek był dystrofikiem, ale teraz kwaler prawie dorównuje wzrostem Ewce). No jednak na 100% będzie dziewczynka. Zaczynam się cieszyć. Czemu mi się rodzą dzieci odwrotnie do zamówienia??? Ale nie mam co narzekać - będę mieć dwie córeczki i synka. Jak byłam dziewczynką, to dokładnie o takiej rodzince marzyłam!!!!
 
witam:-)jej ale się rozpisałyscie czytałam ponad godzinę,nie miałam czasu dzisiaj na wczesniejsze odwiedzenie was i to skutki :tak:
no u mnie wychodzi jakies 9 kg nie dobrze miało być duzo mniej,jutro mam wizytę i boje się że będzie na mnie krzyczeć i też zaleci dietkę,wogóle to mam wrażenie że puchne ograniczyłam sól ale jakos to nie pomaga a najbardziej się boję tego cisnienia standardowo w gabinecie będzie wysokie :crazy:
 
Witam nowe marcówki!!!
Oby tak dalej im więcej NAS tym lepiej - jak to mówią w kupie lepiej.
Co chciała, aha
Co do wagi - to mój drazliwy temat - wegług tabelek - mam za dużo o jakies 3-4 kg:rofl2:-ale teraz w ciąży niemam zamiaru sie tym przejmowac.
Odzywiam sie zdrowo tak mi sie wydaje przynajmniej i jest oki.
Ale zawsze z waga miałam problem-niestety - takie geny.

Ale co tam!!!
Dziś ide do lekarza-zobaczę moje maleństwo!!!
Ciekawa jestem czy mój gin. potwierdzi płeć, z tą która wyszła na 3d!!!

całuski:-)
 
moniś80 - ja blisko Poznania mieszkam - pod Swarzędzem i chyba wybiorę Lutycką
moje synalki zawsze na usg wywijały, choć pierworodny zawsze odsłaniał przy tym klejnoty na żabkę , a drugi ciągle je ściska i chowa za pępowiną :rofl2:
byłam u lekarza rodzinnego i niestety zapisał mi antybiotyk Duomox (troszkę się boję go brać - może poczekam kilka dni ) - jest na nim napisane że w ciąży jedynie w przypadkach zdecydowanej konieczności :-( boję się o maleństwo i kiedy jest ta granica "zdecydowanej konieczności" Zapisała też sinupret (ponoć ok w ciąży ziołowy)kazała robić inchalacje
brałyście coś w ciąży z w/w
cześć od rana!!!!
kaczuszka
mówisz,że lutycka ja już sama niewiem, zastanaiwam się, nad wyborem.
jeszcze mamy czas ...więc spoko!!!

A ty kiedy masz termin.???
A co do leków- ja bym sie zapytała gin. on ci najlepiej poradzi-tak mi się wydaje przynajmniej!!!
W kazdym razie-ja trzymam kciuki zebys szybciutko wyzdrowiała.
 
Witam:-)
Odprowadziłam synka do szkoły czas na jakies małe sniadanie na 13 idę do ginki ale bez usg za dobrze by było tak często widzieć niunie,choć nie ukrywam że bardzo zależy mi na potwierdzeniu czy na pewno bedzie Martynka jakos do końca nie wierzę no i zakupami też się stopuje chciałabym cos już nie uniwersalnego ale jeszcze poczekam jak potwierdzą 2 razy to mniej prawdopodobne że się pomylą:tak::tak::tak:
A teraz poszperwm na alegro bo tak naprawdę to nic jeszcze niemam konkretnie upatrzone ani łóżeczka ani wózka :szok:jakos ociagam sie z tym a lepiwj mieć już jakiees typy:-p
 
monis...ja tez sie nastawiam na lutycka, chyba ze cc to u mojego ginka w szpitalu pewnie...
wszysktkie nasze terminy porodów znajdziesz w watku Lista Marcóweczek-ty rózwniez jestes tam ujęta, jako kolejna marcowa mama:-)
 
reklama
a tak wolgole to dzien dobry!

ja za to miałam fatalne dwie noce...w poniedziałek nad ranem złapały mnie dwa skurcze w noge-jeden po drugim...i od tego czasu noga nie przestaje mnie bolec i mrowiec...umowiłam sie dzis do ogólnego lekarza zeby mi powiedział co ewentualnie poza voltarenem moge w to wmasowac...mama mnie nastraszyła ze moge miec zapalenie zyły bo to podobno czeste w ciazy
 
Do góry