reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kaczuszka, niezależnie od tego kto się urodzi, będziesz to swoje maleństwo bardzo kochać. Ja miałam takie nastawienie w pierwszej ciąży - chciałam bardzo mieć córkę i nastawiłam się, że będę mieć córkę, nawet mówiłam o istotce w moim brzuszku w rodzaju żeńskim. W 30 tygodniu dopiero dowiedziałam się, że będzie syn. I przeżyłam ten szok, ale bardzo szybko przestawiłam się na myślenie o chłopczyku. A po porodzie, gdy tuliłam go w ramionach wiedziałam, że nie zamieniłabym go na żadną córeczkę świata.:wink: Co ciekawe, w drugiej ciąży czułam, że będzie syn i był drugi syn, a teraz znów mam przeczucie na córkę. Ale oczywiście, nawet jak będzie trzeci chłopczyk to będę najszczęśliwszą mamą świata. :-D

Oby tylko w moim przypadku wszystko dobrze się skończyło... Za tydzień mam USG, przekonam się czy łożysko idzie w górę...
 
reklama
czesc dziewczyny! miałam wczoraj wizyte u ginekologa i się zdenerwowałam bo chodze prywatnie a on mnie nawet nie bada tylko wypisuje L4:angry: prosiłam go wczoraj zeby zrobil mi usg ale mi nie zrobił, tylko posłuchałam serduszka dzidzi jak bije chociaż tyle z jego strony. :wściekła/y: serduszko dzidzi bije szyciutko, fajne uczucie wiedziec ze ktos mieszka w twoim brzuszku :-D. myslałam ze doweim sie wkoncu kto tam gości chłoiec czy dziewczynka a tu lipa a nastepna wizyta dopiero 13listopada chyba nie wytrzymam i pojde do innego gin na usg zalexy mi bo chciałam juz robic jakas mala wyprawke a nie weim w jakich kolorkach a mam juz troszke ciuszkow takich uniwersalnych.

 
Myfa80 ja mieszkam w Legionowie i szpital Brodnowski jest w sumie najblizej mnie bo az 20 min drogi. Myśle ze oddadzą juz nie wiem czy juz nie oddali, ale podobno do marca ma byc, bo zamierzam tam rodzić.
 
Avanti85,ja mam dokładnie tak samo jak Ty.Moja ginka kasuje 100 zł za wizyte trwajaca 5-10 min.Wlasnie bylam wczoraj,wypisala recepte,kazala brac witaminy jakies,wypisala L-4,pomacala brzuch i czesc.A USG robi co 2 wizyte i bierze za to dodatkowe 80 zl a musze przyznac ze aparat USG ma kiepski,o rozpoznaniu plci nawet nie ma mowy.Dlatego ja umowilam sie na USG3D na za tydzien,chrzanie to,wydam 250 zl wprawdzie ale chce znac plec i miec wyrazne fotki dzidzi a nie jakies biale chmury.Mimo wszystko chodze do swojej ginki bo raz ze moj tata jest lekarzem(ale nie ginekologiem) i sie znaja(...) a dwa ze no nie ukrywam ze ma ona wejscia do 2 lodzkich szpitali- w 1 jest ordynatorem a w 2 poloznikiem w Centrum Zdrowia Matki Polki,gdzie zjezdzaja kobiety z calej Polski.Do tego chcesz miec dwojke z lazienka jak jestes jej pacjentka,to masz, wiec ona ma zawsze mnostwo pacjentek mimo ze traktuje wszystkich w 5-10 min.Ponoc specjalista jest dobrym,ufam jej praktyce...
 
tylko mnie to juz denerwuje bo jak chodzilam do niego na NFZ to mial lepsze podejscie niz teraz zawsze mnie badal a teraz ja nie wiem dosc ze sie mu płaci ( tez płace 100zł za wizyte ) to za co ja mu płace chyba za zwolnienie i nic wiecej niech powie 150zł za wizyte ale niech mnie bada robi usg co wizyte tak jak maja inne dziewczyny a co do jego sprzetu to tez ma kijowy mało co widac takze na rozpoznanie płci to tez watpie chyba ze on cos tam zobaczy :no:.








 
Ostatnia edycja:
ja na szczęście w pakiecie zdrowotnym z pracy mam dostęp do różnych specjalistów i za badania, ginekologa i zwykłe usg nie płacę
tylko usg3d mam płatne... ale warto
właśnie leczę doła śledzikami w śmietanie.... i kombinuję
znalazłam że usg3d w 2 trymestrze najlepiej wykonać 18-22 tyd. ciąży, więc nie będę czekać do 21 tylko zmienię termin na przyszły piątek - to będzie już prawie 19 tydzień (bez jednego dnia) a ja będę mniej niecierpliwa....
ale jestem ciekawska...:no:ale marzę o zakupach - jeszcze nic nie kupiłam, bo czekam na płeć!!!!!!!:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
ha ha zmieniłam na 25 w sobotę o 8 rano!!!!!!!!!!!
sorka za 2 w kolejności wiadomość ale się cieszę że się udało złapać termin:-)
tylko nie wiem czy w tej sytuacji - to będzie sobota - zabrać 4 latka ze sobą, czy potem w domu mu puścić płytę
 
Witajcie!

widze ze coraz wiecej mamusiek nie moze sie doczekac usg i stwierdzenia płci...ja w sumie czekam na potwierdzenie-ide 27.10, a potem na 3d/4d ale dopiero okolo polowy listopada jednak.....

na zakupowym watku wrzucam zdjecia z moich zakupow i prezentów jakie bobas do tej pory dostał....

poza tym dzien kijowy, bo pogoda do bani!
 
reklama
Do góry