reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
czesc wam ponownie:-) witajcie nowe marcowe mamusie amoruccia i Nika81 :tak:Tanu, imie Miłosz fajne.U nas jesli okaze sie ze chlopak to bedzie Mateuszek albo Szymonek,ale wole zeby byl mały Mati;-)Ja juz po wizycie u ginki-wszystko trwalo 10 min.Wystawila L4 i recepte,kazala brac jakies witaminy Elevit,zbadala szyjke (zamknieta) i pomacala brzuszek.Mowilam jej ze wg mnie mam nieduzy a ona na to ze wazna jest wysokosc dna macicy a nie wielkosc brzuszka,a nieduzy brzuszek nie oznacza malego dzidziusia:-) Z mojego pytania o pepek sie smiala,nie ma medycznego punktu widzenia na to czy powinien on byc wklesly czy wypukly,ponoc to indywidualna sprawa.Takze wizyta zaliczona,USG nie bylo,narazie wszystko OK:-)Pozdrowionka dziewczynki
 
Nika81 skad dokladnie jestes?
ja mam te same obawy co Ty pierwsze dziecko rodziłam w mniejszym miescie i zadnych obaw nie mialam ale to co wwawie sie dzieje szkoda slow.... znajoma az w Wyszkowie rodzila tam miejsce dopiero bylo ....


na Bródnie podobno oddadza wyremontowany oddzial polozniczy wiec licze na to ze tam mi sie uda :-) bo o Zofii na Żelaznej nawet nie marze....nie mam znajomosci...tam jest najlepiej super warunki noi swietny personel medyczny....
 
ja tez planuje w wawie...ale zupełnie nie znam sie na tych warszawskich szpitalach....pierwsze dziecko rodzilam w Krakowie i marzy mi sie znow tak jakos wszystko zorganizowac zeby moc tam rodzic...jesli nie zostaje warszawa...moj lekarz na solcu pracuje...nic jednak nie wiem o tym szpitalu...ja szukam szpitala gdzie bede miała pokoj z lazienka....nie musi byc jedynka...wazne zeby lazienka byla.....
 
tanu jestem gotowa poniesć konsekwencje :-D
Ja jutro mam wizytę jak zawsze się martwię zwłaszcza o moje cisnienie które wzrasta mi na widok lekarza, a tak usg nie będzie wiec i emocje mniejsze.Co do szpitala to już wiadomo że będzie to Klinika ta do której teraz chodzę chociaż pozostawia ona wiele do życzenia opieka medyczna super nad noworodkiem najlepsza na całe zachodniopomorskie,porodówka piękna i na tym koniec pokoje, łazienki, wc, korytarze,oddziały masakra tego nawet się nie da opisać słowami.Pielegniarki też pracują tam jak by za kare.Rodziłam tam syna dzieki opiece lekarskiej i wyposarzeniu intensywnej terapi noworodka moje dziecko żyje i za to jestem im wdzieczna.Ja sama jakos wytrzymam ale wiem że wrazie cos moje dziecko będzie w dobrych rękach.
 
pokoj z lazienka no coz.... ja tez bym chciala ale nie stac mnie na takie rarytasy :-) a powaznie o solcu nic zlego nie slyszalam...ja bede jechac do najblizszego :-) bo wiem ze jak juz sie rodzi to szuka sie najblizszego :-)

ja chcialabyym rodzic w rodzinnym miescie ...ale coz stolica mi zostaje albo Nowy Dwor Mazowiecki tez jest fajnie tam
 
reklama
już 2 dzień dobijająca pogoda
wczoraj znajoma dowiedziała się że będzie miała córeczkę ( dziwnie bo wcześniej lekarz mówił że 90 % chłopak - chyba siusiak mu odpadł)
a ja dostałam doła bo już tak bardzo chcę wiedzieć kto to u mnie mieszka - UDG3D za 3 tygodnie i 2 dni... chociaż najchętniej bym pojechała teraz do innej kliniki aby mi zrobili - boję się że przez to że nastawiłam się że będzie Maja to będę zła jeśli wyjdzie chłopiec - mam doła, którego sama sobie stwarzam:no::baffled:
 
Do góry