reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

A ja poród wspominam wspaniale trwał ok 2 godzin bez bóli nie miałam ani bóli partych ani żadnych jedyny problem był taki że nie wiedziałam że rodzę hihi wszyscy mówili że boli więc ja czekałam kiedy i mnie zacznie boleć to miał być znak że juz rodzę,mimo to nacinano mnie ale bardzo malutko 2 szwy mimo tego po 10 godzinach już siedziałam po turecku:-) mam nadzieje że tym razem też mi się uda tak ekspresowo urodzić i bez bólu chociaż czy to możliwe żeby 2 razy mieć takie szczęscie
 
reklama
No wlasnie,ciekawe co u Volcan:baffled:Moze jest w szpitalu na jakichs badaniach/obserwacjach.Wprawdzie wiekszosc szpitali ma swobodny dostep do internetu i lacza bezprzewodowe takze mozna klikac na laptopie ale moze ona nie ma dostepu.Mam nadzieje ze wszystko u niej OK.
Jak ja pojde do szpitala to bede na forum klikac bo maz mi lapka obiecal:-D
PS.Oczywiscie narazie nigdzie sie nie wybieram:)
 
Temat popodu ta tapecie:-)
Tu w Irlandii podobno wogole nie nacinaja krocza ani nie szyja tylko peka samo naturalnie .Podobno naturalne pekniecia szybciej sie goja,ale jakos nie jestem przekonana.Ja sie strasznie tego boje,szpital mam spory kawalek od domu,nie wiem czy zdaze:-(przychodza takie mysli czasami ze zaczne rodzic w samochodzie i co w tedy????!!!!LIPA!!!!

Dziewczyny widze ze wy strasznie jestescie za poznanie plci maluszka.
Ja tez bardzo chce wiedziec,bo chce sie wreszcie wybrac na dzidziusiowe zakupy,ale jakos nie mysle bardzo o tym ze np.chce miec dziewczynke albo chlopca,tylko moje mysli sa takie "ZEBY TYLKO BYLO ZDROWE''.
Czy sie urodzi dziewczynak czy chlopczyk bede je bardzo kochala,teraz juz kocham moje malenstwo:-)

Dziewczyny a czy wy czasami macie takie uderzenia goraca,zawroty glowy,oslabienia itp,itd.:-:)-:)-(
U mnie co raz gorzej z tym jest juz 4dzien czuje sie do kitu....najgorsze jest to ze nie mam sily nawet wstac z lozxka,czuje sie tak jak by m i dzidzia cala energie zabierala.
 
ja sie boje naturalnego porodu, ale wiem tez ze cc to kurcze powazna operacja.... dla dzidzi nie ale mamy....
niby moj drugi porod ale jesli silami naturybedzie czyli tak jakby pierwszy?
 
Maniulka mam nadzieje,ze Ci jednak zrobia usg.....jestem ciekawa czy bedzie chlopak czy dzieczynka....powiedz,ze tu kolezanki czekaja i sie niecierpliwia;-)
Vinniki...badz dobrej mysli...na pewno donosisz!!!!!!grunt to lezec lezec i jeszcze raz lezec....szkoda,ze tak daleko jestes....bo moglybysmy sobie razem lezec...zawsze to rażniej:-D
Ewelcia...ja mam zawroty glowy ...wczoraj sie przestraszylam bo bylam sama w domu a strasznie mi zle bylo....ale to pewnie przez ta anemie....:( w zeszlym miesiacu jeszcze nic sie nie dzialo a teraz czuje sie coraz gorze, wiec pewnie hemoglobina znow spad....nawet nie chce myslec o tym bo robie chyba wszystko co w mojej mocy by bylo okej...)...jestem dokladnie tak samo zneczona jak ty...moge caly dzien lezec i na nic nie mam sily......
 
modroklejka, z mojego doświadczenia to nie będziesz wiedzieć kiedy Cię natną - nie zauważysz tego skalpela i w ogóle; w czasie porodu kobieta jest w lekkim amoku, nie zwracasz za bardzo uwagi na to co się dzieje dookoła... mój mąż był ze mną cały czas i to on mi powiedział, że mnie nacięli, bo ja nie zauważyłam kiedy... :baffled:
kaczuszka, różnie to bywa z tymi porodami - tak jak ciąża każda inna tak i poród inny - ja miałam dość łatwy poród; pierwsze bóle o 4 w nocy, w szpitalu o 9.30 z rozwarciem 5cm, 13:56 córka była na świecie; liczę na to że się powtórzy przynajmniej taki scenariusz :sorry2: obok mnie rodziła kobietka drugie dziecko, przyjechała w tym samym czasie, nawet nie pisnęła - sapnęła ze dwa razy - i było po sprawie, to się nazywa poród ekspresowy ;-)
ewelcia, tylko na filmach poród trwa 5 minut ;-) tak naprawdę trwa to znacznie dłużej i raczej zdążysz dojechać do szpitala
bardzo fajny opis etapów porodu jest na stronie Przebieg porodu - 1. okres
 
Tanu to widze ze nie jestem sama....ja podobnie jak ty okolo miesiaca temu czulam sie rewelacyjnie.
Pierwsza wizyte u GP mam dopiero 5 listopada,do Polskiej kliniki jade 3listopada a wizyte w szpitalu mam 11grudnia,MASAKRA wtedy tez poznam wyniki moich badan ktore robilam 17wrzesnia:no::no::szok:
Ale mysle ze moje wyniki sa/byly? ok bo nie dzwonili do mnie ze szpitala,wiem ze jak cos jest nie tak to daja znac...
Mozliwe jest tez ze od tamtego czasu duzo sie zmienilo-ale staram sie byc dobrej mysli.
Rozwazam pojscie na chorobowe ale od listopada,chociaz 2tyg,troche odpoczynku mi nie zaszkodzi a napewno pomoze.
 
ola_a ja wiem o tym tylko chodzi o to ze to moja pierwsza dzidzia i moge nawet nie wiedziec ze to juz,ale z opowiadan znajomych wiem ze tego sie nie da przeoczyc(skorczy)mam nadzieje ze sie uda i bedzie ok.

Zaraz obiejrze ten przebieg porodu,najpierw zjem objad
 
reklama
ewelcia...moze warto zrobic jakies bardziej aktualne badania ..bo te wrzesniowe to moga byc juz nieaktualne....ja staram sie tak na kilka dni przed wizyta robic.... wiesz sprawdz sobie w necie czy wyniki sa okej...jest duzo stron ktore interpretuja wyniki badan...i glowa do gory....
 
Do góry