reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hej dziewczyny,
u nas dzisiaj deszczowo, ponuro - zmokłam jak kura :-(

Nika 83, to pewnie dzidzia - nisko puka, bo teraz jeszcze jest taka malutka, że może się kręcić na wszystkie strony, raz nóżki u góry raz na dole...
Nika81 - witaj na forum
 
reklama
jestem z okolic wa-wy. Zastanawiam się jak to jest z tym szpitalem czy juz nie mozna wybrac sobie miejsca gdzie chcialabyśmy urodzić? Słyszałam ze wiozą tam gdzie miejsce i szczerze mowiac b się boję sam porod jest dla mnie wystarczajacym powodem do strachu a jeszcze sprawa z miejscem porodu. Chciala bym trafić gdzies gdzie potraktowali by mnie jak człowieka. I za rowno ja jak i maluch mielibyśmy właściwą opieke. Zastanawialam się nawet nad porodem w klinice prywatnej ale to są tak wielkie koszta że :szok:. W raz z mijajacymi tygodniami co raz częściej się tego obawiam. Wiem że bywają i takie przypadki że kobiety rodzą na korytarzach:szok::szok::szok:
nie zycze samej sobie ani nikomu czegoś podobnego :no::szok:

załozmy ze to juz i co dalej ???? :-:)szok:
 
Dziweczyny!

Staram się śledzić wszystkie wątki, ale nie zawsze mi sie to udaje na bieżąco, tak więc proszę piszcie do mnie jeśli mam coś dopisać do listy-termin, płeć, a może ktoś ma już wybrane imię jak ja....wszystko chętnie dopiszę tylko proszę mi przypomniec!

nika...witaj wsród marcóweczek!

przede mną dziś popoludniu stresy-jadę z psami do szczepienia, a one tego nie lubią-i niestety musimy zabrac dwa za jednym zamachem, bo sie okazało ze weterynarz ma od jutra urlop!
 
aaa i jeszcze jedno....wiem ze są wsord nas takie co nie maja dostępu do watku zamknietego...poproszę o informację kto chce miec dostęp i wyślę dodatkową listę do moderatorek! o wiadomosci poproszę na priva:)
 
Nika81 witamy w srod Nas:-)

Tutaj tez pogoda do d....ciagle pada:-(nawet na dwor sie nie chce wyjsc.
Strasznie zmeczona jestem i spiaca a wdodatku pobolewaja mnie zeby:-:)-:)-(w pracy tak sobie...

Jejku cioagle cos sie dzieje z tymi waszymi lekarzami-wspolczuje.
jA tez na poczatku czulam nisko dzidzie a teraz juz wyzej zaczyna kopac:-)a wierci sie nie samowicie:-)

Mordoklejka fajne imie wybralas dla dzidzi:-)
 
Witam wszystkie marcóweczki:-)

Ja również załapałam się na marzec 2009, na pierwszego. U mnie mija bezproblemowy (odpukać) 20 tydzień i jestem coraz bardziej szczęśliwa. Mojego dzidziusia oglądam na cmiesięcznych wizytach u gina, bo robi mi USG na każdej wizycie. Taka u niego moda. Ale ciesze się bardzo bo widzę zachodzace zmiany. Wiemy już że t ędzie na 99% mężczyzna, słyszeliśmy jego bicie serduszka - zasuwa jak nie wiem co -, oglądaliśmy łapki i nóżki. Fajniuchny jest, wyczekiwany i kochany. Na razie przytyłam 4 kg, ale czuję się jak słonica. Czy Wy też tak macie? Niby nic po mnie jeszcze nie widać, i jak nie powiem że jestem ciężarówka to nikt nie zgadnie, ale jakoś mi tak ciężko.
Pozdrawiam Was wszystkie, przyszłe MAMUŚKI.
 
Witam nowe marcóweczki :-)
a ja dzisiaj poszłam na małe wagary a mianowicie nie poszłam na różaniec:tak:
miałam takiego lenia że szok:szok:
Teraz czeka mnie góra prasowania i jak patrze na nią to już mi się nie chce:-(
Miałam dzisiaj okropną noc najpierw nie mogłam zasnąć jak już mi się udało to wstał synek bo cos mu się sniło i nie mógł usnąć bo się bał więc spał ze mną cały czas właził mi na plecy więc o 4 ja poszłam spać do niego tam mi nie wygodnie kręciłam się jak już usnełam to miałam jakis koszmarny sen oudziłam się o 6 poszłam spowrotem do siebie spać ale zanim usnęłam to już budzik zadzwonił:crazy:Masakra jednym słowem
 
reklama
Do góry