reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

modroklejka moje gratulacje wiem jak to cieszy :-):-):-)
volcan ciesze się że wszystko dobrze mam nadzieje że juz koniec z problemami teraz musi być już tylko lepiej:-):-):-)
Co do usg to ja również uważam że jest bezpieczne przecież to nie RTG jak któras napisała.
spokojna no to teraz mnie załamałas ja lecę 2 listopada do Norwegi i nawet mi przez mysl nie przeszło że lekarz może się nie zgodzić mam 15 wizytę i nie wiem co zrobie jak się okarze że nie wskazany mam ten wyjazd.:baffled::baffled::baffled:
Strasznie często ostatnio boli mnie głowa normalnie nie daję już rady :-(
 
reklama
Laila wiem ze fajnie widziec dziecie na kazdej wizycie u gina, ale z drugiej strony zdrowkowaznjiejsze malenstwa od naszej przyjemnoscin czeste badanie usg najczesciej wskazane jest przy ciazach zagrozonych.....specjliscie jednoznacznie twierdza ze skutki czestego badania plodu za pomoca ultrasonografi odczuja maluchy za 30 -40 lat.... Zauwazylam ze czeste badania usg wykonuja mlodzi lekarze lub tez Ci co za kazde usg kasiorke odpiwednia biora ;-)


MODROKLEJKA
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!
 
Do dziewczyn które nie mają suwaczków może cos byscie wstawiły było by łatwiej bo tak o czyms piszecie np.o ruchach dzieciaczków więc patrze w którym tygodniu jestescie a tu :no: no chyba że nie chcecie,tak tylko pytam.
 
hehe az mi sie smiac chce ze mozna zaplacic za lekarza tylko 50 zl....moj mormalnie bierze 130....a jak jakies dokladniejsze badania usg,zdjecia itpitd to bierze 250.....ale to i tak nie tak zle....mamy tu lekarza ktory za wizyte z usg potrafi wziac 320....my ostatnio mamy doła finansowego na maxa....lekarze leki.....i jeszcze przedszkole prawie 600zl.....uderzylo nas po kieszeni....pewnie stad tez moje samopoczucie fatalne....i ten cholerny kredyt mieszkaniowy.....eh.....
 
reklama
Do góry