reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Volcan, czyli masz to co ja. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. Bardzo się cieszę. :-):-):-)Czy Tobie też kazał leżeć? Ja muszę leżeć bezwzględnie, bo łożysko całe zachodzi na szyjkę macicy.
Modroklejka - GRATULACJE :tak::tak::tak:
Podobno opinie na temat częstości wykonywania USG są podzielone.
 
reklama
ale pierdoła jestem...dopiero teraz zauwazylam ze w spodniach mam takie guziczki z gumeczka do zmniejszania obwodu pod brzuszkiem.... a ja tak sie meczylam bo mi z tyłka spadały:)
 
Laila wiem ze fajnie widziec dziecie na kazdej wizycie u gina, ale z drugiej strony zdrowkowaznjiejsze malenstwa od naszej przyjemnoscin czeste badanie usg najczesciej wskazane jest przy ciazach zagrozonych.....specjliscie jednoznacznie twierdza ze skutki czestego badania plodu za pomoca ultrasonografi odczuja maluchy za 30 -40 lat.... Zauwazylam ze czeste badania usg wykonuja mlodzi lekarze lub tez Ci co za kazde usg kasiorke odpiwednia biora ;-)


MODROKLEJKA
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!

nie ma żadnych badań stwierdzających ze usg szkodzi nie wiem kto ci to powiedział ale są to bzdury moja gin jest po 50 więc do młodych nie należy a kasiore zbija bo jest rewelacyjnym lekarzem a usg mam w cenie wizyty czy je robie czy nie bo usg ona ma prywatne w swoim gabinecie.....
 
hi dziewczynki nareszcie jakieś dobre wiadomości!!!:-):-):-):-):-D
Vulcan strasznie się cieszę że wszystko ok.
Modroklejka super, gratuluje:-):-) tylko nie szalej za bardzo:-D
jeśli chodzi o usg to tez słyszałam, że zbyt często nie powinno sie go robić, nie znam żadnych badań na ten temat ale widziałam na monitorze jak moja dzidzia podczas usg zaczyna się bardzo ruszać więc może coś czuje?!:confused:
u mnie pogoda tez dzisiaj bardzo ładna:-)
pozdrawiam
 
Hej!
Volcan strasznie sie cieszeze trafilas na dobrego gina i ze z dzidziom wszystko ok.Az sie usmiechalam jak czytalam to co napisalas:-)SUPER!!!

Tanu-co do wizyt za 50zl-to,to nie jest smieszne,zalezy duzo tez od tego w ktorej czesci PL sie mieszka.
Ja bedac w PL na poczatku wrzesnia poszlam prywatnie do gina do ktorego juz wczesniej chodzilam,zbadal mnie,zrobil USG,zmierzyl dzidzie,sprawdzal przeziernosc karkowa,objasnil co i jak i ZAPLACILAM 50ZL.
Tak wiec nie ma co sie smiac..................

Mordoklejka GRATULUJE . Uwazaj na siebie nie jezdzij za szybko.

Jejku cos mnie bobolewa lewy jajnik mam nadzieje ze to nic strasznego.
Jak nie brzuch to jajnik,ale to chyba taki nasz urok:-)/
 
reklama
Do góry