reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
HEJ!!!:-)
Jestem , zyje a malenstwo ma sie dobrze:-)
Dziekuje wam za wsparcie i pocieche w tych strasznych dla mnie chwilach!!!
Juz wiem co mi dolega:-) wiec lozysko jest bardzo nisko i trzeba to caly czas kontrolowac czy pojdzie w gore czy nie , jak narazie to to jest glowna przyczyna krwawien i plamien , oraz dodatkowo mam bardzo ostra nadzerke z ktorej tez moze krwawic.
Powiem wam , ze u takiego lekarza to jeszcze nie bylam:-) rewelacyjny!!!Badal mnie i objasnial wszystko prawie godzine!Przepisal mi diete bo stwierdzil ze z powodu problemow jelitowych wystapilo krwawienie z odbytu i biegunki , oraz bole brzucha.I ze to nie jest grozne dla dzidzi:-)Wykonal wszystkie pomiary , glowki , kosci udowych , kregow szyjnych i inne bajery , pokazal jak serduszko bije i pozwolil nam posluchac:-)
Wizyta nie byla tania , ale zdecydowalismy ze zmieniamy lekarza prowadzacego na tego!Moj maz byl pod ogromnym wrazeniam i stwierdzil , ze w tym prywatnym szpitalu mam rodzic i ze chociaz mialby wziac kredyt to tak bedzie:-)Opieka rewelacyjna i wszystko na bardzo wysokim poziomie!Dostalismy 6 zdjec , na kazdym jest cos innego:-) na jednym nasz bobasek w calosci a na innych serduszko i praca serca , nozki , raczki , glowka , lozysko :-) jestem szczesliwa!Niestety dzidzia nie chciala pokazac co ukrywa miedzy nozkami , ale mam nadzieje ze nastepnym razem pokaze!Teraz wizyte mam 20:-)
modroklejka , DZIEKUJE za polecenie tak dobrej kliniki:-)
 
Ostatnia edycja:
volcan...nie ma za co! ciesze sie ze ci pomogli i ze ci sie podbało...ja tez chodze prywanie, ale przynjamniej mam pewnosc ze nikt mnie w ciula nie robi....

ja usg tez mam na kazdej wizycie...jak sie zapytałam czy nie szkodzi to lekarz sie zasmiał i powiedział ze to nie RTG i ze szkodzic mogło 25 lat temu-teraz technika tak poszła na przód ze niedługo beda sonde wprowadzac i obraz z kamery miec....ale co lekarz to teoria
 
zazdroszcze wam tej aktywności....ja nic nie robie tylko w domu siedze...dom i przedszkole...ew. zakupy.....a teraz jak mam sie oszczedzac to juz calkiem stracilam kontakt ze swiatem....nawet mi sie czytac nie chce ... leza tu obok 2 nowiutkie pozycje do przeczytania a ja leze i w sufit patrze i tak mi całe dnie mijaja.....teskno w takich chwilach za rodzinnym miastem, za rodzinka i znajomymi.gdyby chociaz maz wczesniej wracał....3 lata juz tu mieszkam i wciaz nie moge sie przyzwyczaić....nie moge sie dzidziusia doczekac...bede miala jakies zajecie....nawet sie nie mam do kogo odezwac przez cały dzien...:( bu
 
Hej:tak:Moja ginka tez uwaza ze za czeste USG moze byc szkodliwe,dlatego mam co druga wizyte i teraz skoro mialam w 17 tc,to bede miala nastepne dopiero w listopadzie:baffled: a wiec i wtedy najwczesniej poznam plec dzidziusia buuu.Hmm przyznam ze ja w sierpniu tez mialam wyjazd nad morze pod znakiem zapytania (gina powiedziala ze decyzja nalezy do mnie)ale zaryzykowalismy i pojechalam na tydzien bo czulam sie super!Bylo wspaniale i nie zaluje,mialam duzo szczescia ale teraz z perspektywy uwazam ze bylo to glupie i nie odpowiedzialne,mialam byc moze wiecej szczescia niz rozumu.Teraz to nawet grzecznie w lozku leze taka jestem pokorna mamusia:cool2:Volcan-super ze wszystko OK,tak czulam:-)Modroklejka GRATULACJE!!!Narobilam sobie fotek brzusia i chyba zaraz jakies wkleje w odpowiednim watku.Buziaaaaaki!
 
reklama
modroklejka , GRATULUJE!!!Zdolne dziewcze z Ciebie:-)
Wiesz , ja wczesniej tez chodzilam prywatnie i placilam tylko 50 zl.mniej.Tam jak chodzilam to jedyne badanie jakie mialam robione to bylo USG , facet bardzo mily , ale porownujac wiedze obu lekarzy wiem , ze ten to facet znajacy sie na rzeczy.Moze ktoras zna...Kędziołka?hehe
Buzka modroklejka.nasza kierownico;-)hehe
 
Do góry