reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Cześć dziewczynki!!!

Piękna pogoda dzisiaj, chetnie poszłabym porobić coś w ogródku, ale wiem, ze nie moge..Buuuuu.....

Ale i tak pójdę chociaż posiedzieć na słoneczku, trzeba łapać ostatnie promienie:-)

Dzisiaj w nocy prawie wogóle nie spałam, bo strasznie bolała mnie głowa, chyba bedę musiała to nadrobić w dzień.

Milusiego dnia Wam życzę!!!!!
 
reklama
Witam dziewczynki:-)
nie bylo mnie pare dni a tu tyle sie dzieje...
Daria moje gratulacje ja jeszcze 16 dni i moj wielki dzien hehe
Volcan mam nadzieje ze wszytsko ok i to nic groznego.. daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziala..
Co do ruchow maleństwa czuje cos juz jakis czas w sumie raz wyrazniej raz wcale ale ostatnio dostalam takiego kopsiura ze az podskoczylam hehe a bylo to jak zaczelam sie denerwowac i krzyczec na n (humorki do konca nie przeszly hehe) chyba wie ze krzycze na tatusia i dostalam za swoje:zawstydzona/y: uciekam sprzatac bo przez ostatnie dni niestety nie mialam na nic czasu ciagle w biegu.. Buzkaaaaaaa
 
czeste usg nie jest dobre wiec juz sie pogodzilam ze nie na kazdej wizycie widze maluszka......

Miroslava moze lepiej na spacerek :-) a ogrodek mijaj z daleka :-)
 
Miotlica, mi tez bardzo pomoglo tantum verde. Hallsy tez ssalam (takie zielone z limonka) i tez przynosily ulge. Może weź L-4? Mówienie w szkole i ból gardła to nie za dobra kombinacja.
Ciekawe co u Volcan?
Ja odkad jestem zdana na leżenie i tutejszy szpital nie mam też szansy na dobre usg. To szpitalne tu jest takie sobie i nie robia zdjec. Najblizsze dobre usg mam w Bielsku, a tam nie pojade bo to 20 km stad - a przy moim plamieniu z łożyska nie moge jezdzic. :-:)-(
 
Cześć Dziewczyny!

Ale mam nerwa, miałam zaplanowany tygodniony urolp nad morzem, a wczoraj moja ginka powiedział, że podróże w ciąży to absolutnie nie i mam do końca ciąży nigdzie nie wyjeżdżać. kurczę, czuję się świetnie, ciąża już nie jest zagrożona, synek kopie, a tu się okazuje,że podróże nie dla mnie.
co o tym sądzicie?
olać i jechać?
zostać i się wściekać, że nie pojechałam?
nic mi nie wyjaśniła tylko mówiła,że odpocząc mogę też w domu...
jestem wściekła bo i tak wzięłam wolne i co mam tydzień w domu siedzieć, jejku:(
 
reklama
Witam dziewczyny.

Boli mnie dzisiaj głowa i pogoda ponura okropnie:-(

Ja też słyszałam że częste USG nie jest wskazane, ale każdy lekarz robi i postępuje inaczej;-)

Ja na gardło też ssałam Hollsy i cukierki miętowe mi pomogło:tak:

pozdrawiam
 
Do góry