reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Co do telefonu to ja sie boje, ze w marcu sie zaczna telefony i smsy typu "urodziłaś już?" albo "No kiedy rodzisz?" i będą mnie pewnie wkurzac :-D Mojej siostrze w 9 mcu to moj tata powiedział :"No skup się, to może w koncu urodzisz", heheheh:-D:-D

Ja tylko dam siostrze znac smsem, ze jade na porodówkę, no i Wam :-D A reszty nie bedę denerwowac, dopiero po wszystkim.

Ja się dziś czuję, jakby to był nie 9 miesiąc tylko jakiś 6, brzuch luźny, nic mnie nie boli, dzidzius sie rusza, ale w pecherz nie kopie i w zebra się nie wwierca, wygodnie mi się i siedzi, i stoi, i chodzi, i leży... tak to sobie mogę chodzi cdo 40 tygodnia:tak: Nawet dzis dalam sobie rade łydki wydepilowac depilatorem i zrobic pedicure, jakiś wyjątkowy dzień!!:tak::-D:-):szok::rofl2:
 
reklama
Nika81 już przestań się denerwować bo będziesz miała córeczkę nerwową :-)
Poleż zrelaksuj się,pogadj z brzuszkiem mi to pomaga zwłaszcza jak mała odpowiada mi puknięciami ;-)
 
Taa powiedzcie to mojemu m. Ze nie wolno mi sie denerwowac,i ze mam dosyc tego jego chol... kolegi - alkoholika. I jego szukania pretekstów do wypicia.wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Dziewczynki wkleiłam fotkę Małej Martynki - córci Trudzi na wątku zamkniętym (Trudzia mnie upoważniła), jest śliczna tak samo jak Mała Julitka :tak::-D
 
no to juz nie jestes sama w zlym humorze :dry:

wlasnie przyszedl moj d i ja dla zartu mowie do niego ze dziekuje mu za kwiatka (ktorego nie dostalam ) a on naskoczyl na mnie ze mam fiola na punkcie prezentow:angry:

o co mu chodzi.. pewnie ktos go wkurzyl i jak zwykle musi sie wyrzyc na mnie:wściekła/y:
no i zepsol mi humor ...
 
Hej dziewczynki,
a ja dzisiaj humorek mam fajny. Rano dostałam od męża czekoladki w serduszka+maskarę do rzęs, a po południu byliśmy w kawiarence na gorącej czekoladce i lodach:tak:. Potem miałam ochotę na frytki, więc po drodze wstąpiliśmy do McDonalds:-)
Mąż zaczął też przygotowywać pokój dla dzidzi. Komputer przeniósł do stołowego, a książki do sypialni. Wziął się też za malowanie regałów, aby w sypialni ładnie było. Właściwie, to miał on dzisiaj bardzo pracowity dzień, a ja się trochę obijałam. Lubie weekendy, bo przynajmniej mam męża cały czas przy sobie;-)

Nika, a Ty nie złość się na swojego. Jutro sobie napewno walentynki odbijecie.

kasiuLLka szkoda, że jeszcze nie mam dostępu do zamkniętego:-( z chęcią pooglądałbaym zdjęcia maluszków.

Ale się nie mogę doczekać wiadomości od Ewelci. Mam nadzije, że już rodziła, i że wszystko jest dobrze:tak:




 
Ojejku! Sara i Truda juz urodziły, Ewelcia pewnie juz tez no to juz naprawde na dobre sie zaczelo..;-)
A ja byłam dzis na wizycie, no i moja Malutka dalej noska do góry zadziera, ciekawe czy jeszcze sie odwróci, lekarz mówi,że ma na to jeszcze tydzień, a właśnie zaczął mi sie 35 tydzien. Czy tak jest? Jesli jest to moje pierwsze dziecko to wtedy sa wskazania do cesarki??
 
reklama
Dziewczynki wkleiłam fotkę Małej Martynki - córci Trudzi na wątku zamkniętym (Trudzia mnie upoważniła), jest śliczna tak samo jak Mała Julitka :tak::-D

kto może mnie umieścić w dostępie wątku zamkniętego...???




wpadam znów na minutkę - mam nadzieję że w poniedziałek oddadzą mi mojego komputerka z serwisu... zaglądam a tu się rozkręciło na maksa...
dzisiaj walentynki minęły zakupowo - byliśmy w m1 bo mężulek spalił czajnik... ach a to nasza 9 rocznica zaręczyn;-)
 
Do góry