reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ogladalyscie program "uwaga"? Masakra!!! Jak tak mozna postepowac?! Jak mozna odebrac matce dziecko bez zadnych konkretniejszych powodow?! Bo jest niepelnoletnia?Bo ma zwierze w domu?Ja mam kota wiec tak mysle , ze to podstawa do odebrania mi dzieci.Absurd!!!
Tym matka , ktore katuja swoje dzieci i zaniedbuja faktycznie , nikt biedaczkow nie odbiera chyba ze dojdzie do tragedii!A ten przypadek jest dla mnie chory i absurdalny! Ale to nasze chore prawo!!!Wrrrrrr....
 
reklama
Dziewczyny kurcze tak właśnie myślę że kurcze żadna z nas po porodzie nie będzie czytała tych gratulacji w tym wątku- bo nie nadrobi aż tyle.. Poza tym trzeba to wyłapać między innymi postami.

A może powinnyśmy zrobić tak jak mają na lutówkach??
1) Nowiny z porodówek- GRATULACJE!!:-)
2) Opisy naszych porodów
Jaśniej i przejrzyściej byłoby chyba wtedy jakby to było w osobnych wątkach.
Bo tak w nieobecnościach do szpitala w marcu mogą trafiać jeszcze dziewczyny nie rodzące a jednocześnie rodzące i nie zrobi się bałagan?

Co o tym sądzicie?

Ja tylko ściągam pomysł z lutówek;-) a czy go poprzecie to już druga sprawa.

modroklejka jesli mozesz to wprowadź prosze takie zmiany.

Szczerze mówiąc to jak był tworzony wątek zamknięty to ja ciemna masa byłam z obsługi forum i nawet nie wiedziałam co to ale teraz z chęcią bym dołączyła do wątku zamkniętego:tak: Jak najbardziej jestem za nowa listą czy też wprowadzeniem zmian. Wiem ze chyba Modroklejka się tym interesowała już i miała zagadywac do admina:tak:

Dziewczyny co do bólu prawego boku to ja miałam tak po cięzkim jedzeniu, wątroba mnie baaardzo bolała, ale na szczęście przeszło po nospie i poleżeniu. Jednak jak nie pomoże i faktycznie byłaby gorączka to lepiej nie ryzykować bo mi tez kolega opowiadał o tym ze ich znajomiała miała problemy z wyrostkiem, na szczęscie na poczatku ciąży i wszystko było potem OK po usunięciu.

Co do bólów krocza, bioder, spojenia łonowego itp to ja mam tak od 6 miesiąca z małymi przerwami:baffled: Od tamtego czasu biodra mi się rozeszły o ponad 15 cm- dla mnie to dramat bo i tak miałam spore:baffled::baffled::baffled::baffled: hehe tez mam tak że jak za dużo pochodze i potem położe się to nie moge wstać:szok::-D ale jak rozchodze to jest wszystko OK. Najgorzej w nocy bo się przeturlać nie mogę ze środka naszego wielkiego łóża małżeńskiego, wiec śpię teraz juz przy samym brzeżku:-D:-D dosłownie sie wtedy turlammmm:baffled::dry:

Natomiast co do temperatury to ja tak mam ze jak nie wywietrze przed spaniem dobrze pokoju zimnym powietrzem to masakra jest:dry: Już kilka razy zdarzyło mi się budzić męża i prosić o to aby otworzył okno-np o 3 rano.. Dobrze ze się biedaczek nie buntuje..:-DWie jak mi ciężko wstaje się na siku bo mam takie bóle przez to że nie jestem rozchodzona:tak:

Dobra a nam już przyszło łóżeczko:tak: mamy turystyczne zakupione i normalnie nie było polskiej instrukcji i składaliśmy je jak sieroty- na szczęście ktoś był z tego sklepu co kupowalismy, na gadulcu i nam pomógł:tak: Źle złozyliśmy i nam się zblokowało.Ufff takie niby proste a jednak trudne..:baffled: Mąż nie pozwolił mi rano samej rozkładać abym nie dźwigała, w zamian za to po drodze byl w cukierni i przywiózł mi pączka i takie ciasteczko z zimnego sernika w kształcie Serduszka:-D:-) no i już zjadłam, a co tam kg, trudno się mówi.. Będziemy się już martwić po porodzie.

Teraz mąż poszedł do sąsiada aby pożyczyć filmy na płytkach dla mnie, a jak wróci to ma się brac za prasowanie:-D sam sie zaproponował wiec co go będę od tego odwodzić??:-D ja będę składać:-)
 
Volcan ta sprawa z uwagii po prostu masakra, a urzędnik sie teraz nie przyzna do błędu i cierpli cała rodzina maluszka :/ kurde, u nas są rybki - też może problem....... heh......

Madzik_ nie no pozazdrościć tego jak sobie faceta wychowałaś :) hehehe

Wiecie co widze codziennie ze mi sie brzuch zwiększa! nie zeby tak stopniowo czy coś ale po prostu codzień jest bardziej pękaty ehh........ :) no i zmierzyłam sie w ciągu ostatnich 2 tygodni zwiększył się o 4 cm w obwodzie :)
 
Volcan oglądałam "uwagę" ten przypadek naprawdę jest chory :baffled: prawda że np. matki alkoholiczki itd. "wychowują" dzieci i nikt nawet nie wpadnie na pomysł aby im je odebrać dopóki coś się nie stanie :crazy:

Madzik ja również jestem za nową listą co do wątku zamkniętego, bo mnie wtedy też jeszcze na forum nie było :baffled:
 
no więc jestem dziewczyny!

nie było mnie całe popoludnie...

jesli chodzi o dostęp do wątku zamkniętego to juz zapytałam adminki co i jak i juz wiem...ma byc jak poprzednio-czyli tworzymy listę i oni dają dostęp...zaraz stworzę odpowiedni wąteczek i dajemy sobie czas na wpisanie sie na tą listę do 22 lutego-co wy na to? w poniedziałek 23 lutego wysle do adminki i powinno byc ok...

i jeszcze jesli chodzi o watki-juz zrobiłam tak ze nowiny z porodówe sa osobno i opisy porodów beda osobno...a jutro postaram sie stworzyc watek łaczacy te wszystkie na które rzadko zagladamy...takie archiwum
 
reklama
malenstow-na watek zamknietym mają dostęp tylko marcówki-z innych watków nie da sie tam zajrzec....i są tam zdjęcia nas i naszych brzuszków, a teraz takze i dzieci:)
 
Do góry