reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Volcan, dzięki za info o tej pralce, to zrobię tak jak radzisz.

Byliśmy dziś wieczorem na małych odwiedzinkach u moich rodziców i mama stwierdziła, że obniżył mi się brzuch! Dziwne, bo sama tego nie zauważyłam, chociaż jak mąż pooglądał brzuszek to stwierdził, że chyba rzeczywiście... Może Mała się odwróciła? Ale rusza się tak jak zawsze czyli nisko i wypina coś raz z lewej raz z prawej strony brzucha...

I w ogóle miałam dziś takie nieokreślone wrażenie, że powinnam się spakować. Ale potem powiedziałam sobie, że przecież to dopiero 34 tydzień i jeszcze jest czas. A może już nie?? Od poniedziałku biorę sie ostro za pranie rzeczy Małej.

A z tym stożkiem to mam tak samo, zwłaszcza, że normalnie też mam brzuch raczej spiczasty i do przodu a nie na boki.
 
Moje Maleństwo u mnie też się robi stożek jak napinam brzuch, więc to chyba normalka.
Ja też chętnie zapiszę się do wątku zamkniętego.

Dziewczyny jak ja leżę na prawym boku, to też mam ból brzucha. Poza tym mam problemy z zatykającą się prawą nerką i nie powinnam na prawym boku spać.

Ewelcia znowu mi ochotę na frytki narobiłaś. Oj ty to jestes;-)
Jak nie frytki to pączki i tak w kółko.




 
reklama
Miotlica a czujesz że możesz swobodniej oddychać?
Mi brzuch się obniżył już w 31 chyba tygodniu jakoś?? Nie czułam już od tamtego momentu żadnego ucisku na przeponę:tak: tylko nie wiadomo dlaczego u mnie tak wcześnie:baffled: ale od tamtego momentu lekarz oraz w szpitalu po ktg kazali się wyjątkowo oszczędzać i leżeć. U mnie był jeszcze wczesny tydzień.

co do stożka to też tak mam:-) tez się zastanawiałam czy to nie dziwne..
 
Do góry