reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

swedzenie skory spowodowane jest jej suchoscia m.in. bardzo czesto kobiety w ciazy maja sucha skore, poza tymm rozciagajaca sie na maxa skora tez powoduje takie uczucie juz pod koniec ciazy...
jednak swedzenie i wystepowanie krostek powodwane moze byc cholestazą choroba wystepujaca tylko w ciazy, stanowi spore zagrozonko bo to niewydopnosc watrobki sie pojawia, mija od razu po porodzie jakjuz nie ma ucisku, robi sie wtedy takie badanko z krwi ja sobie zrobilam jakm uczulenie mi wyskoczyulo....cale szczescie to tylko uczulenie bylo....



ja w weekend -doslownie zapiernicz mialam, 3 dni sprzatania, szorowania podlog na czworaka i pastowania o dziwo pierwszego dnia zakwasy mialam ale drugiego juz nie poza tym brzuch mi nie twardnial a ja czullam sie swietnie - w niedziele tylko zaczela mnie blizna po cc bolec ale nic poza tymm.... nie wiem dlaczego ale jak sie ruszam to mnie nic nie boli a jak leze to sie zaczyna ....
 
reklama
A mnie boli brzuch i krzyz,moze jak bym sie wziela za robote to by przeszlo:confused::crazy:nie wiem:nerd:albo bym wczesniej zaczela rodzic,w sumie na ten czas wczesniaka juz nie urodze.
Moj m mowi ze mam nie sprzatac zeby miala sile na indukcje z jego strony,no ale juz tyle nie sprzatalam ze juz pora na to.
 
Ja też zauważyłam, że jak trochę się poruszam to lepiej się czuję, a jak leżę to potem nawet wstać nie moge bo mnie wszystko boli...:tak:
 
Hej dziewczynki moje kochane! w koncu cywilizacja.
Jestem w domu od około godziny, tyle co nastawiłam pranie i uprosiłam się komputer zeby udostepnil mi net bo cos szwankował.
U mnie dobrze, na minusie 2kg - jak to w szpitalu bywa, ale to co dostawałam jeść to masakra :szok: :szok: :szok: na sniadanie gotowane udko bez soli bez przypraw.. obiad sos z ziemniakami i smazona marchew i kolacja kawalek gotowanego w wodzie mięsa. bo mialam diete i cukrzycowa i bezsolna. dobrze ze mąz mnie wspieral serkami i innymi produktami bo bym zakleiola sobie zoladek. nawet nie dotykalam tego miesa bleee
opieka szpitalna bez zastrzeżen, na usg bylo fajnie, maly wazy 2900 +/- 200g ulozenie glowkowe wiec juz sie szykuje do nurkowania w moj kanal rodny.

nieprzyjemne sytuacje byly ktore zmrozily mi krew w zylach, kobieta na sali lat 37 z blizniakami strasznie krwawila i lezala plackiem 2 tygodnie, jednak tyle krwi tracila ze postanowili ją ciąć, w 26 tygodniu, synek i córeczka waga 980 i 950g. wczoraj sie dowiedzialam, ze synek nie zyje, dzieci po cesarce zostaly odwiezione do innego szpitala na bardziej zaawansowany oddział. ale to bardzo przykre, jej pierwsze dzieci bo dlugo sie starali i sie nie udawało.. tragedia :-(

Natomiast inna kolezanka, ktora zostala ze mna razem przyjeta w drode, termin ma dzien po mnie( a raczej miała ) dzis rano miala mierzone cisnienie i w trakcie oznajmila ze jej odchodzą wody albo pecherz jej nie trzyma. po godzinie juz byla na 3 pietrze z oksytocyna w krwiobiegu oczekując na skurcze. sama mialam nadzieje, ze przed wyjsciem moj maly zechce jednak sie przeniesc na wyższe piętro ale nie wykazał inicjatywy :-) a teraz czekaja mnie zaleglosci na BB. :-) ;-)
 
Dziewczyny, ja nie mam ani jedniusieńkiego rozstępu...do końca zostało mi jeszcze ok. 5-6 tygodni i tak się modlę zeby te rozstępy nie wyskoczyły...:baffled:

Od około 3 miesiąca smaruje sie kremem na rozstępy albo zwykłym balsamem. Najpierw kupowałam Gerbera za 40 zł a teraz zużyłam 3 tubki Ziaji za 15 zł.

Jaka jest różnica????? ZADNA
:dry:
 
witam,dawno niepisałam, bo jakoś niemiałam weny!!!

Niesamowite jak ten czas, leci-już za mną 36 tyg. i co już naprwade niedługoooo:szok::szok::szok:

Powiedzcie mi czy jedziecie na "rekonesans" do szpitali gdzie chcecie rodzić, bo ja się wybieram i jednocześnie zastanawiam czy to dobry pomysł???

pozdrawiam:-D
 
Dziewczyny, ja nie mam ani jedniusieńkiego rozstępu...do końca zostało mi jeszcze ok. 5-6 tygodni i tak się modlę zeby te rozstępy nie wyskoczyły...:baffled:

Od około 3 miesiąca smaruje sie kremem na rozstępy albo zwykłym balsamem. Najpierw kupowałam Gerbera za 40 zł a teraz zużyłam 3 tubki Ziaji za 15 zł.

Jaka jest różnica????? ZADNA
:dry:
z tymi rozstepami to chyba troche indywidualna sprawa....niezalezna zupelnie od kremow a od "jakosci " i zdolnosci skóry.....moja siostra urodzila 2 dzieci....w zyciu niczym sie nie smarowala a brzuch i piersi po tych 2 ciazach ma jak 18sto latka....a ma 32 lata....ani jednej kreseczki....brzuszek plasciutki umiesniony...a nawet nie cwiczy...piersi jedrne...ja jestem od niej 7 lat mlodsza...biust paskudny ....brzuch caly w rozstepach....po pierwszej bardzo plaski ..a po tej sie dopiero okaze czy mi jakis zwis nie zostanie.....
 
A ja dzis juz po wizycie u gin. Lezec musze jeszcze dwa tyg, a potem juz moge sie troche poruszac (wtedy bedzie juz skonczone 36 tyg). Wiec jeszcze 2 tyg, moze przezyje:) Szyjka miekka, ale nie ma wiekszego rozwarcia niz bylo:)
Musze jednak pojechac na kontrolne KTG bo babel znow mial tetno ok 160/170.
Na Karowej wstrzymano przyjecia wiec pewnie do Bielanskiego podjade wieczorem (jak maz z pracy wroci).
 
czesc dziewczynki :-) ja tylko na chwilke bo zaraz lece do ginka i juz nie moge sie doczekac bo chyba dzisiaj zrobi mi usg mam nadzieje ze z synkiem wszystko wporzadku :tak: odezwe sie po wizycie mileg dnia ;-)
 
reklama
witajcie!

u nas mały sie rozpycha jakby conajmniej jakas impreze w brzuchu urzadzał i ze 3 panienki zaprosił...kosmos....wczoraj to tak sie wypiał ze głaszczac brzuch mogłam cały kregosłup wyczuc...na bank lezy głowka do góry i twarza do mojego kregosłupa...kopniaki czuje tylko na dole a ponizej pepka linie kregosłupka...

co do rozstepów to jak narazie nie mam i mam nadzieje ze juz miec nie bede-mam te z przed ciazy na udach ale o dziwo zbledły jakos

poza tym bez zmian-czekam na kurierów-maja mi przywiesc zakupy z allegro-tym razem nie dla małego, ale zamawiałam płyny do prania i płukania z niemiec, tabletki do zmywarki itp...no i czekam na moj telefon...

ide poczytac co na innych watkach

buziaki
 
Do góry