reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Avanti85 na pewno wysłali ci papiery bo może mają taki obowiązek ale nie bój nic obejmuje cię już 270 dni.
Miroslava masz racje nasze potrzeby są ważniejsze i nie wolno nas wkurzać ja jak sobie cos zaplanuję a ktoś zepsuje moje plany to lepiej mi w drogę nie wchodzić:wściekła/y:a szczególnie jeżeli chodzi o maleństwo :-).
Mó mąż ma jakieś 180cm a ja 173 więc wzrostowo pasujemy do siebie i nawet mogękoreczki nałożyć choć muszę na nie jeszcze poczekać , teraz tylko płaskie bo nóżki trochę bolą .
 
reklama
No więc oni pojechali swoim autkiem, notabene na narty, a śnieżyca u nas, że świata nie ma widać, biedne te ich dzieci... Najbardziej mnie wkurza to, ze szwagierka strasznie traktuje teściów, na nic im nie pozwala, wiecznie się na nich drze, a w końcu oni jej dali całe gospodarstwo, dom, chowę itp, i do tego teściowa zajmuje się domem i jej dziećmi, bo ona nigdy nie ma czasu, a teść pomaga w pracy na gospodarstwie, mimo, że ostatnio choruje i ledwo się rusza. Cholerka, oni to potrafią tylko brać!!!

Dziewczyny, czy u Was też tak sypie śniegiem??? normalna snieżyca na dworzu....
 
Mirka to faktycznie strasznie ta dziewczyna niewdzięczna jest. ehhh jak to jest że tacy ludzie czasem maja lepiej niż my sami... Nie mam pojęcia... Biedni Ci Twoi teściowie:-( Na Narty teraz?? Kurcze taki mrózzzzzzz i dzieci? A mąż już się odobraził?
Snieżyce macie?? a u mnie pod Warszawą tylko słoneczko piękne świeci. Pewnie przyjdzie i śnieg.
 
Madzik ale wydrukowalas posta hehe.
Wiecie ze ja jeszcze leze nawet jesc mi sie odechcialo,kurde nie mam pomyslu dzis na obiad.
Miroslawa z rodzina zawsze wychodzi sie dobrze ale na zdjeciu.
Pzreciez ona jest jakas nie powazna,przyszla na gotowe o nic nie musi sie martwic a jeszcze nie poszanuje tesciow.Fuj jak ja nie cierpie takich ludzi
 
avanti faktycznie dziwne że z datą styczniową:baffled: ale zadzwoń do ZUS i się najlepiej tam podpytaj.. Mi w zakładzie pracy kazali wysyłac, niestety 31.12 w ZUS też, ale wiem że w innych ZUSach znowu dziewczynom nie kazali wysyłac już 2 tygodnie przed końcem roku, jako że nowe przepisy wejdą. Jak widac każdy oddział rządzi się swoimi prawami.
 
No co Ty, mam taka taktykę że siedze z otwartym plikiem wordowym albo pustym e-mailem, czytam po kolei posty i na nie odpisuje a potem przeklejam i dodaje uśmieszki:-D Pisząc z głowy w życiu bym tylu informacji nie spamietała, jeszcze nie teraz, nie w ciąży:-D U mnie chyba dzidziuś zabrał mi troche szarych komórek bo ze zdolnościa koncentracji jest gorzej:-D

P.S ja chyba będe normalnie ostatnia marcówką bo dopiero na 28 mam termin, a moge zahaczyć i na kwiecień. Achhh wy będziecie juz pewnie poooo a ja nadal z dzidziolkiem w brzuszku..
 
reklama
Mirka to faktycznie strasznie ta dziewczyna niewdzięczna jest. ehhh jak to jest że tacy ludzie czasem maja lepiej niż my sami... Nie mam pojęcia... Biedni Ci Twoi teściowie:-( Na Narty teraz?? Kurcze taki mrózzzzzzz i dzieci? A mąż już się odobraził?
Snieżyce macie?? a u mnie pod Warszawą tylko słoneczko piękne świeci. Pewnie przyjdzie i śnieg.

Na szczęście, ja uważam, ze mam lepiej od niej, bo mój mąż jest kochany, potrafimy się dogadać, a jej to taki cep, ze wiecznie się na nią drze, nawet rękę potrafi podnieść, przez to ona wyrzywa się na wszystkich.
Mężuś sam przyszedł do mnie i był naprawdę milutki, nawet mnie poprzytulał i zakazał wychodzenia samej na dwór, nawet z psem, bo strasznie wieje i sypie sniegiem.
 
Do góry