reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Mam duzo przygotowan dzis jedziemy szukac butów torebaczki
z butami to jest koszmar!!!!! ja szukałam 2 miesiace!!! ale ja potrzebowałam białe a wszystkie białe miały albo czarne:szok: albo żółte podeszwy!!!! okropność w końcu kupiłam w ryłko, żal mi było bo to buty na jeden raz i chciałam zaoszczędzić ale te tańsze były tak twarde i te podeszwy że zrezygnowałam z opcji oszczędnej zeby się nie denerwowac!!
 
reklama
No tego sie obawiam wlasnie bukit juz mam wybrany torty tez tylko zamowic obraczki sa do utalenia jeszcze ale w tym tyg musimy juz amowic bo czeka sie 14 dni;-) buty torebka rastopy ciazowe musze dzis wyszukac a buty to ecru i torebka tez czuje ze bedzie ciezko ale nic bede szukac fryzurke mam wybrana wiec wiekszosc juz jest
Postaram sie pisac co jakis czas i opowiem o dalszych posunieciach hehe juz sie boje :rofl2:
 
truda-zajrzyj do Ryłko...oni maja kolekcje slubna dostępna przez cały rok-całkiem ładne buty...i wygodne-bo maja dostepne az 3 wysokosci obcasów...najnizsze maja tylko 2,5 cm!

i zajrzyj do Deichmana-tam są teraz karnawałowe buciki-nawet sandałkowate takie-moja siostra kupiła urocze srebrne i wiem ze są tez złote
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No tego sie obawiam wlasnie bukit juz mam wybrany torty tez tylko zamowic obraczki sa do utalenia jeszcze ale w tym tyg musimy juz amowic bo czeka sie 14 dni;-) buty torebka rastopy ciazowe musze dzis wyszukac a buty to ecru i torebka tez czuje ze bedzie ciezko ale nic bede szukac fryzurke mam wybrana wiec wiekszosc juz jest
Postaram sie pisac co jakis czas i opowiem o dalszych posunieciach hehe juz sie boje :rofl2:
ja kupiłam do ślubu tanią na allegro zastanów się nad złotymi butami i złotą torebką bo do sukienki ecru bedzie pasować a założysz jeszcze do czegoś czarnego zawsze na impreze.. ja miałam taką jak tu jest w bocznym okienku 4 od dołu granatowa z broszką tylko satynową białą:
http://www.allegro.pl/item523374358_zlota_retro_mala_wizytowa_prezent_sylwester_3797.html
 
Ostatnia edycja:
Co za mroźny dzień!!! - 17 stopni brr...
aż się z łóka wychodzić nie chciało.
Byłam wczoraj u ginka.. Mój Maksio rośnie wspaniale.. już waży 1840 g... wszystko dobrze tylko kazał mi leżeć.. Mój mężulek się bardzo przejął tymi słowami i nie wypuszcza mnie z łózka.. nie wiem jak ja przezyje te dwa miesiące... :(


No ale buciki muszą byś wygodne!! Ja kupiłam białe i wysokie a potem pół wesela w tenisówkach przetańczyłam!! Były śliczne ale niewygodne... wiec na taki wspaniały dzien lepiej nie oszczedac..
dziewczyny maja racje teraz jest swietny wybor karnałowych, pieknych i świecących..
 
Ostatnia edycja:
ja byłam nieugięta wszyscy mi mówili że przez to że jestem niska musze założyć obcas ale wolałam mały i kupiłam buciki na takim 4 cm:)
 
A ja od rana jestem zła!!!
Miałam na dzisiaj zaplanowane zakupy, ale brat mojego męża postanowił sobie pozyczyć nasz samochód, a mój mąż oczywiście się zgodził, w końcu ja się wydarłam, ze już 3 dzień wybieram się na zakupy, a zawsze ktoś musi meć pierwszeństwo i moje plany idą się...... No i samochodu nie dałam, bo oni by pojechali naszym( Astra III Combi) a my mieliśmy wziąść ich(Tico, całe rozgracone) Do diabła, czy ja nie mogę mieć swoich planów!!! Wogóle to może bym im nawet pożyczyła, ale ostatnio mnie tak wkurzają, ze nie mam już siły. Przyszła do mnie kartka świąteczna na ich adres, otworzyli ją, a potem nawet nie chcieli oddać, prezenty na święta im kupiłam, szwagierce śliczną sweterkową tunikę, to ona powiedziała, że ten ciuch jest dla niej za duży( nie rozumie, ze tunika jest poszerzana) ale ona nam nic nie dała, miała urodziny, zaprosila sąsiadów, oczywiście o nas zapomniała.....i co, ja mam być dla nich miła dobra i urocza??? Niech się gryzą. Przez nich to się tylko z mężem pokłóciłam i pewnie i tak nie pojedziemy na zakupy!!!:wściekła/y:

No to się wyżaliłam!!!
 
Ja też niewielkiego wzrostu.. a mój eks pierwszy mąż prawie 190 cm.. wiec nie mogłam wygladac jak kurdupel.. :D hehe.. teraz nie popełniłabym takiego błedu...
dobrze ze mój teraźniejszy partner nie nalega na ślub.. czasami jest mi z tego powodu smutno ale potem myśle ze nawet bez slubu jest moim mężusiem :)

Miroslava1979 och ty bidulku!! Ale masz rację!! Samochodu i żony się nie pożycza!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!
Na wszelki wypadek wysłałam dziś męża do ZUSu po papiery na zasiłek rehabilitacyjny i wiadomość potwierdzona w ZUSie - nie trzeba składać, przedłużone L-4 do 270 dni. Cieszę się, tym bardziej, że L-4 kończy mi się 28 lutego, więc zasiłek miałabym naprawdę na samą końcówkę.
Teraz jadę z synem do stomatologa, a rano byłam robić morfologię i oddać mocz. Trzymajcie się!
 
Do góry