reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tak na chwilke:Kaczuszka nieciekawie ze tata wprowadza taki zamet w waszych relacjach i tak jakos kombinuje zeby wyjsc na swoje.Dziwne to ale wierze ze dasz rade uporac sie z ta sytuacja i humorek sie poprawi.Ewelcia strasznie mi przykro...Nie dosc ze pisalas jak zycie cie doswiadczylo z mama,to teraz jeszcze z tata...Ja czuje dla ciebie podziw bo mnie chyba by zlamaly takie sprawy a ty jestes dzielna i silna.Zycze ci jak najlepiej bo na to zaslugujesz.A dla poprawy hunoru-moja rodzina tez idealna nie jest bo takich pewnie nie ma.Wprawdzie problemy sa z innej beczki ale tez sa.MR wspaniale ze z remontem widac juz koniec.My tez jak konczylismy remont w listopadzie to bylismy tacy szczesliwi ze juz wreszcie spokoj,wreszcie porzadek,wreszcie koniec uzerania sie z fachowcami i jezdzeniem po marketach budowlanych.Co do opieki w szpitalu-nie wiadomo na kogo sie trafi ale dobrze ze lezy sie ostatecznie po porodzie tylko te kilka dni/tydzien wiec jakos trzeba wytrzymac...A moze bedzie calkiem fajnie,kto wie:)
 
reklama
Dzieki Sara.
Wiesz czemu jestem silna?bo mam przy sobie wspanialego mezczyzne,ktory zawsze byl,jest i mam nadzieje bedzie ze mna w tych wspanialych i pogodnych dniach jak i zarowno tych pochmurnych i nie przyjemnych.Tak naprawde to on mi dal ta sile,wiare nie pozwolil zrezygnowac z niczego tylko zawsze powtarzal jestes silona i dasz rade.Bliskosc i cieplo osoby ktora Cie kocha i nawzajem bardzo duzo daje.
Po smierci bliskiej osoby jest ciezko,baaardzo ale dalam rade i mam nadzieje ze zawsze tak bedzie a moj m bedzie przy mnie i bedzie mnie wspieral w trudnych chwilach.

Jejku ale mi dzis dzionek szybko ucieka,zrobilam dwa prania zjadlam obiadek a teraz leze i odpoczywam.Doszlam do wniosku ze musimy kupic jakas szafke na dzidziowe ubranka,i dopiero zaczne prac wszystko i ukladac.
 
Dzieki Sara.
Wiesz czemu jestem silna?bo mam przy sobie wspanialego mezczyzne,ktory zawsze byl,jest i mam nadzieje bedzie ze mna w tych wspanialych i pogodnych dniach jak i zarowno tych pochmurnych i nie przyjemnych.Tak naprawde to on mi dal ta sile,wiare nie pozwolil zrezygnowac z niczego tylko zawsze powtarzal jestes silona i dasz rade.Bliskosc i cieplo osoby ktora Cie kocha i nawzajem bardzo duzo daje.
Po smierci bliskiej osoby jest ciezko,baaardzo ale dalam rade i mam nadzieje ze zawsze tak bedzie a moj m bedzie przy mnie i bedzie mnie wspieral w trudnych chwilach.
i to jest najważniejsze!!!
kaczuszka ciesz się z meża i Twojej "nowej" rodziny którą założyłaś.... myśl o dziecku a jak tata coś gada to się wyłącz i zacznij myślec w co ubierzesz dziecko na wyjście ze szpitala:p ja tak robie jak z kimś gadam i ktoś zaczyna jakies wywodu na temat tego co powinnam a co nie będąc w ciąży.. kazdy oczywiście wie najlepiej !! a ja wtedy myślę sobie co ugotowac jutro na obiadek, albo co jeszcze dokupić dla córci .....
czasami nie ma sensu tłumaczyć bo do niektórych nie dociera i stracimy tylko nerwy...
 
A ja własnie niedawno wstałam musiałam uciąć sobie mała drzemkę bo nie dała bym rady normalnie ;-) muszę się przestawić na poranne wstawanie dosyć lenistwa hi hi no i chodzić spać trochę wczesniej bo 2 w nocy to nie bardzo odpowiednia pora :-)
 
Ale mnie dzisiaj głowa boli:baffled:

No i wysłałam meila z zapytaniem kiedy mogę się spodziewać paczki, no i dowiedziałam się, że paczka została DZISIAJ przygotowana, a zamawiałam ją tydzień temu!!! Chyba nie poważni są Ci sprzedający!za dwa dni ma być u mnie.
 
Ale mnie dzisiaj głowa boli:baffled:

No i wysłałam meila z zapytaniem kiedy mogę się spodziewać paczki, no i dowiedziałam się, że paczka została DZISIAJ przygotowana, a zamawiałam ją tydzień temu!!! Chyba nie poważni są Ci sprzedający!za dwa dni ma być u mnie.
miroslava sprawdz co allegrowicz ma w opisie o sobie bo kiedyś też miałam taką sytuacje i wystawiłam komentarz negatywny to jeszcze mnie się oberwało bo na stronie o mnie było: cyt"
Na opinie składają sie:
-poprawność opisu produktu do otrzymanego towaru
-jakość produktu
-obsługa klienta
-terminowość
TYLKO W PRZYPADKU 4x0 SATYSFAKCJI NEGATYW JEST UZASADNIONY
GDY WYSTAWIASZ KOMENTARZ, WYSTAWIAJ GO ZGODNIE Z PRAWDA, TAK ABY BYC PEWNYM IZ NIE
SA TO POMOWIENIA PUBLICZNE SCIGANE Z ART.212 KK.
"Art. 212 KK. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 
Laila, jak narazie nie wstawiłam im komenta, ale trochę to głupie, ze czekają tydzień, zeby wysłać paczkę, tym bardziej, ze wysyłaja kurierem, bo podobno pocztą dłużej idzie....
 
reklama
Do góry