reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hej!
Myslalam ze bede chociaz raz pierwsza,a tu nie stety Sara mnie jak zwykle uprzedzila hehe.
Kurde nie moge spac,zawsze nie moglam spac do 7 potem jak m szedl do pracy to ja zasypialam i spalam do 11 a dzis!!!!:szok:Maly strasznie szaleje:-)
Tanu super ze juz jestes z nami.
Agusia moze was jeszcze zaprosza,ale chyba pisalas posta wczesniej ze tesciowa zapytala sie meza "czy musi was zapeaszac na swieta czy to jest oczywiste?"w sumie zaprosic nie zaprosila:-(.
Sara koniecznie nam potem napisz co to byla za niespodzianka.

Kurde moj m tez chce mi zrobic prezent juz ogladalam ale tutejsze zloto mi sie nie podoba,ale powiedzial ze mam sobie wybrac.
Chciala bym lancuszek.
W maju w PL w domu mialam male wlamanie i wszystko zloto jakie mialam to mi ukradli,wraz ze zlotem po mamie.
Zostaly mi tylko pierscionki-na szczescie.
 
reklama
Ewelcia ja też dzisiaj jakoś już zasnąć nie mogę, idę sprzątać ;-). Eh z tym włamaniem to współczuje, ale dobrze że chociaż pierścionki zostały.
 
czesc dziewczynki widze że od samego rana już piszecie ja tylko na chwilkę się zameldować że jestem ;-) coś źle się czuję choróbsko mnie złapało na same święta :-( o 10 jadę po wózeczek ciekawe czy uda mi się kupić :confused: trzymajcie się cieplutko buźka
 
Ewelcia ja też dzisiaj jakoś już zasnąć nie mogę, idę sprzątać ;-). Eh z tym włamaniem to współczuje, ale dobrze że chociaż pierścionki zostały.

A ja jeszcze leze.na 11:10 mam wizyte u pielegniarki tak wiec zaraz musze sie zbierac.
Pierscionki zostaly bo je mialam przy sobie.

Avanti to sie kuruj zebys nie musiala lezec cale swieta.
Wklej zdjecia wozka.
 
Cześć dziewczyny. Ja się właśnie zbieram z siostrą na małe zakupy, już takie ostatnie, kilka zdjęć chcę wywołać i zajrzeć do sklepu z wózkami. Siostry koleżanka tam pracuje. Obiecała nam kiedyś 25% zniżki :D Pooglądamy i może coś wybiorę, kupować raczej nie będę.
Przykra sprawa z takimi włamaniami. I niesprawiedliwość. Ale co człowiek może na to poradzić....
Avanti - lecz się, bo Święta spędzisz w łóżku (!!!)
U nas tak jest, że nikt nikogo specjalnie nie zaprasza, wszyscy tylko pytają u kogo w tym roku wigilia... i się jakoś specjalnie nie zapraszamy, każdy wiadomo, że przyjdzie (tj. moje siostry, ciocia z wujkiem i całe cioteczne rodzeństwo ze swoimi połówkami - zazwyczaj w takim składzie spędzamy różne uroczytości). Do moich rodziców to od początku się wogóle nie zapowiadaliśmy, mama kiedyś powiedziała, że zawsze jesteśmy zaproszeni i jak tylko mamy ochotę to wpadamy. Przeważnie w niedzielę na obiad ;D Chociaż mój m często upiera się żebym sama obiady robiła.
 
Helo, a my na świeta jedziemy dopiero w wigilie rano bo oczywiscie moj M. pracuje we wtorek do 22. z jednej strony to dobrze, bo nie bede musiala za duzo spedzac czasu z tesciową ale z drugiej tęskinie za swoja rodzina i siostrami.
do rodzinki dojezdzamy 160 km ale juz niedlugo, bo jak tomek dostanie prace to sie przeprowadzamy do naszego rodzinnego miasta...troche mam treme, ale przynajmniej tam mamy mieszkanie a tu nie.
 
Tanu - wyszłaś już ze szpitala. Jak było ?? Coś mnie ostatnio pobolewa spojenie łonowe i nie wiem co to może być. Czy to jakiś objaw skracającej się szyjki ??Jestem w tej kwestii zupełnie zielona.
 
Witajcie!
Ale świątecznie na forum - świateczne zakupy, pakowanie prezentów, opisy spędzanej Wigilii - miło poczytać. U nas też już bardzo świątecznie - choinka ubrana, większość zakupów zrobiona, mąż sprząta (ja sobie odbiję za rok;-)). W Wigilię jesteśmy sami, a w pierwsze Święto przyjeżdża cała moja rodzina - rodzice, dwie siostry, szwagier i siostrzenica. Będzie rodzinnie, ale się cieszę!
 
Witam. Będę miała cesarkę. Słyszałam od lekarza,że położą mnie ok. 10 dni przed planowanym terminem i przez 1-2 dni będę miała badania, a potem cc. Na czym polegają te badania, jaki jest ich cel ??Jak przebiega cesarka ?? Dla mnie to nowość, gdyż poprzednio rodziłam sn. Czy długo się po niej dochodzi ? Jak wygląda sytuacja z karmieniem? Wiem,że teraz okres przedświąteczny i wszystkim inne sprawy zaprzątają głowę, ale im bliżej marca tym więcej o tym myślę...
 
reklama
Hej nili !
mnie tez zaczelo pobolewac spojenie lonowe, ale to podobno od rozchodzenia sie kosci, ktore przygotowuja sie do porodu, wiec chyba nie ma sie czym martwic ;-)

skąd wiesz ze bedziesz miala cc? lekarz tak zdecydował a dlaczego? kiedy mi powie czy bede musiala sama rodzic czy bedzie cesarka?
 
Do góry