reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

dziewczyny nie zamykajcie wszystkich wątków bo nikt juz się do Was nie dopisze, a to początek tego podforum:-p lepiej nie wylewać "dziecka z kąpielą"

dobrze, że czas palenia na stosach już minął, bo masiek niechybnie by tam wolą ludu trafiła :-p

co do podróży - jeżeli lekarz nie zabroni to pewnie można - ja w poprzeniej ciąży byłam w Meksyku i tam był .... meksyk sanitarno żywnościowy - ale wszystko ok., choć nie wiem czy to aż tak rozsądne było ........

ja w pracy jeszcze nic nie mówiłam i narazie nie mówię

z objawów - zapachy wyczuwam na 5 km i jak w poprzedniej ciąży jak stoję np. w kolejce to już czuję to buczenie w uszach kończące się zemdleniem:baffled: - więc zaraz gdzieś siadam albo wychodzę bo nie chcę kolejny raz mdleć w miejscach publicznych
 
reklama
Dziewczyny,
Myślę, że najlepiej zamknąć wątek ze zdjęciami usg i naszych brzuszków - zamykanie wszystkich chyba nie jest konieczne. Spokojna - byłoby super, żebyś się tym zajęła:-)

Co do imion, to mam przeczucie, że to będzie chłopiec i wtedy na pewno Patryk. A jeśli to będzie córeczka to Natalia albo Zuzia:-)
 
Czesc dziewczyny...
Dlugo sie nie odzywalam:sorry2:ale niestety nie bylam juz dlugo u mojej mamusi..
Mam pytanie do Miroslawy..czy lekarz zabronil Ci wspolzycia??I jescze cos lekarz mi zmienil leki dostalam Duphaston..czy to jest to co Ty zarzywasz?? Strasznie mnie po nich glowa zaczela bolec..i to jest w dzialaniach nieporzadanych wymienione, czy Ty tez mialas takie obiawy??
Ja sie dzis strasznie dziwnie czuje byc moze to wina cisnienia..mam nadzieje ze to nie wplywa zle na moja fasolke..
Wydaje mi sie ze brzuszek mi zaczyna rosnac..wam tez tak sie wydaje??
Aaa..zapomniala bym o naszych propozycjach imion..dziewczynka-JULIA jednoznacznie A chlopiec-BARTEK lub DOMINIK
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MARCOWECZKI..
 
Ostatnia edycja:
powinnysmy zamknac watek ten i z brzuszkami, zdjeciami...kiedys beda pewnie tam zdjecia naszych malenstw .. nawet nie wiecie jakie osoby czytają forum bb juz jeden przypadek mialysmy nieprzyjemny na lutowkach dlatego zaknelysmy od razu forum (tzn. watki na ktrorym rozmiawiamy o wszytskim i o niczym tak jak ten i ze zdjeciami)....
 
Witajcie Kochane:-) ile czytania, aż mi lepiej czas w pracy mija. Ja wczoraj byłam u rodziców i cały dzień przesiedziałam na tarasie, było super, graliśmy z M i rodzicami w chińczyka zabawa była na całego:-D:-D było tak fajnie że wróciliśmy dopiero dzisiaj rano, M ma wolne a ja musiałam iść do pracy na 13.30

Leganza ja też miałam ostatnią @ 13 czerwca a termin go gina mam na 7 sierpnia, już nie moge sie doczekać chociaż znając swoją naturę cały czwartek będę sie denerwować bo wizyta na 17.00 a w przychodni pewnie z godzinke sobie posiedzę czekając na swoją kolejkę.
Mój pracodawca nie wie że jestem w ciąży ale po wizycie u gina jak wszystko będzie w porządku to zaniosę zaświadczenie do kadr.

A co do imnion my z M dla córeczki już od dawna mamy wybrane -Julia a dla chłopca - Michałek:-) chociaż nad chłopcem to jeszcze troszke dyskutujemy.

Co do wątków zamkniętych to ja nawet nie wiem jak to sie robi, ale jeśli jest taka potrzeba to jestem za, szczególnie tam gdzie są zdjęcia.:tak:

A jak wogóle wasze samopoczucie dzisiaj, u mnie tak sobie, jak zwykle te mdłości i lekka senność da się jednak jakoś wytrzymać.
 
MOjed Drogie Marcóweczki, to który mam zamknąć wątek? czy może zamnkiemy tylko jeden, a resztę takich ogólnych zostawimy dla wszystkich?
jak chcecie?

byłam u ginka i jest dobrze- ciąża nie jest już "oklejona" i mogę wrócić do prawie normalnego życia.
mam zdjęcie z usg i widac już głowę, ręce i nogi- normalnie szok. widziałam też bijące serducho. meeeggaa to jest fajne-na badaniu był ze mną Michał i jeszcze jest w szoku-hehehehhe.
i według pani dr moja fasola ma 10 tygodni i 1 dzień- musze zmienić suwaczek, ale już zapomniałam jak to robiłam:))));-)
i jest długa bo ma 32.2mm-hehhehehe-ale to dziwne jest i cudne jednocześnie

ściskam Was i Wasze Fasoleczki cała uśmiechnięta!!!!!
 
Czesc dziewczyny...
Dlugo sie nie odzywalam:sorry2:ale niestety nie bylam juz dlugo u mojej mamusi..
Mam pytanie do Miroslawy..czy lekarz zabronil Ci wspolzycia??I jescze cos lekarz mi zmienil leki dostalam Duphaston..czy to jest to co Ty zarzywasz?? Strasznie mnie po nich glowa zaczela bolec..i to jest w dzialaniach nieporzadanych wymienione, czy Ty tez mialas takie obiawy??
Ja sie dzis strasznie dziwnie czuje byc moze to wina cisnienia..mam nadzieje ze to nie wplywa zle na moja fasolke..
Wydaje mi sie ze brzuszek mi zaczyna rosnac..wam tez tak sie wydaje??
Aaa..zapomniala bym o naszych propozycjach imion..dziewczynka-JULIA jednoznacznie A chlopiec-BARTEK lub DOMINIK
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MARCOWECZKI..
Kochanie, niestety zabronił mi współżycia, a ostatnio inny to potwierdził, więc narazie cierpimy z meżuniem:-D a co duphastonu, to też go biorę, ale narazie nie mam złego zdania o nim, w sumie nie narzekam, a Twoje bóle głowy faktycznie mogą być związane z ciśnieniem, więc radzę Ci sprawdź jak to u Ciebie wyglada, bo od tego dzidziunia też może źle się czuć.

MOjed Drogie Marcóweczki, to który mam zamknąć wątek? czy może zamnkiemy tylko jeden, a resztę takich ogólnych zostawimy dla wszystkich?
jak chcecie?

byłam u ginka i jest dobrze- ciąża nie jest już "oklejona" i mogę wrócić do prawie normalnego życia.
mam zdjęcie z usg i widac już głowę, ręce i nogi- normalnie szok. widziałam też bijące serducho. meeeggaa to jest fajne-na badaniu był ze mną Michał i jeszcze jest w szoku-hehehehhe.
i według pani dr moja fasola ma 10 tygodni i 1 dzień- musze zmienić suwaczek, ale już zapomniałam jak to robiłam:))));-)
i jest długa bo ma 32.2mm-hehhehehe-ale to dziwne jest i cudne jednocześnie

ściskam Was i Wasze Fasoleczki cała uśmiechnięta!!!!!

Kochanie, ja myślę, ze dobrze by było zamknąć temat brzuszków i innych zdjęć, a do tego jeszcze wątek "poznajmy się" bo tam też jednak jest trochę o nas napisane:tak:
 
Izabela27
ja mam wizyte na godzine 17:30 ale prywatnie bo na NFZ to dopiero na koniec pazdziernika mam nadzieje ze nie bedzie poslizgu. a co do L4 to jestemw przeciwienstwei do Ciebie na straconej pozycji bo sama prowadze firme, i jak pojde na caly miesiac na L4 to dostane az i to max 300zł to jakies chore

Jak wszstko bedzie dobrze to wkleje zdjecie z usg:)
 
reklama
No rzeczywiście troche masz trudniejszą sytuację, nie zazdroszczę ci :-(z tym ZUSem to czasem same problemy, Instytucja nie do zdarcia która utrudnia tylko życie:-(
Co do naszych wizyt w czwartek, to trzymam mocno kciuki by wszystko było w porządku i byśmy obie mogły wkleić piękne zdjęcia USG naszych zdrowych fasolek:-)
 
Do góry