reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Czesc słoneczka:-)
troszkę się dziś naczytałam tej waszej wczorajszej rozmowy hehe i co do imionka to jeśli będzie córeczka to Zuzanka (bardzo byśmy chcieli ), a jeśli chłopoczyk to Cezary lub Krzysztof, ale to tylko moje pomysły i mąż o nich jeszcze nie wie bo "on zrobił córę". :tak: Mama pytanie czy któraś z was ma już może córeczkę to jakie miała objawy w ciąży (jedzenie itp.), słyszałam ze jak się je przed ciążą i w trakcie dużo roślin strączkowych i słodkości to jest prawdopodobieństwo:-D co o tym sądzicie?
A i jeszcze jedno jak byłam u gina to przepisał mi tylko kwas foliowy do następnej wizyty jeszcze 3tyg., a mi tak strasznie włosy wypadają i zanim urodzę to będę łysa więc kupiłam witaminy (dokładnie Centrum materna) nie zaszkodzą one dzidziusiowi?\
Pozdrawiam was kochane :cool2:
 
reklama
materne brałam w pierwszej ciazy efekt...sporo przytylam ...podobno tez malucszki wieksze sie rodza po niej....nie wiem ile w tym prawdy to tylko z obserwacji gina po tym jak kobiety braly te witaminy... jedno jest pewne ze materna ma najwieksza ilosc witamin i przyswajalnoc organizmu .. ja narazie nie biore nic moze wieczorem folik znowu wezme bo w sumie dzisiaj i tak mnie muli a wczoraj nie bralam ....
musze jeszcze badania zrobic ale to przed pojsciem do gina zeby wiadomo bylo jak hmoglobina sapada....

jutro mam gosci a pojutrze wyjezdzam na urlopik wiec bedzie mnie mniej na forum....


co do upodoban ciazowych w ciazy ja bym sie nie kierowala tym, chociaz jak bylam z synkiem w ciazy to mialam ochote na piwo, ktorego nie lubie normalnie, kielbase smazona i innne niezdrowe rzeczy...oczywiscie unikalam ich ale ochota straszna byla....

teraz wole slodycze i jeszcze nie wiedzac ze jestem w ciazy mialam ogromna chec na borowki amerykanskie tony tego pozeralam....


jedno co sie sprawdza to krztalt brzuszka dziwne ale w 80% pokrywa sie to z realiami.
 
My mamy córeczke Natalke, i marzy mi się teraz chłopiec. Choć tak na dobrą sprawe niema to znaczenia, grunt zeby maleństwo urodziło się zdrowe.
Przy pierwszej ciąży nie maiałam objawów typu: słodkie to dziewczynka. Przychodziło to okresami, raz miałam ochote na słodkie innym razem na słone.
Imion nie wybieramy jeszcze bo to za wcześnie.
 
witajcie!!

weekend minał spokojnie...w sobote miałam gosci, w niedziele byłam na zakupach, kupiłam spodnie - krótkie ciążóweczki...ale sie ucieszyłam, jak głupia....bylismy tez wczoraj w kinie na Hancocku...rewelacja, jak macie moziwosc to polecam, mozna sie niezle usmiac...

co do imion, to my mamy wstępnie obstawione, jesli dziewczynka to Zosia-to imie kompromisowe...moje typy to Pola, Nela i Lara, a dla chłopca, jest w fazie dyskusji...moje typy to Staś, Franek i Michaś...maz chce Jurka

Nie pamiętam która wpominała cos o wyjazdach w ciąży...przeziez ciąza to nie brak jednej nogi...mozna wyjezdzac, pływac, wszystko zlaezy oczywiscie od samopoczucia, ale my np planujemy wyjazd w styczniu do Egiptu na 2 tyg, a to bedzie prawie 6 mc!

a o zelazie i jegł złym wpływie na zeby to pierwsze słysze...zapytałam nawet lekarza, i powiedział ze dla mnie wazniejsze jest branie zelaza, bo mam grupe krwi ARH- i w tej grupie generalnie zle sie wchłaniaja wszyskite witaminy i mikroelementy....wiec lepiej sie wspomagac, poza tym mam taka a nie inna fizjonomię, i zawsze miałam problemy z hemoglobiną i czesto miałam stany podaniemiczne...mimo sporej nadwagi....od 3 lat praktycznie nie miałam problemów z zebami a zelazo łykam codziennie....

a co do witamin ciazowych to pytałam lekarza i narazie mam nie brac, od 12 tyg dopiero i moj poleca elevit i feminatal...podobno nie powoduja zaparc

od 1 sierpnia jestem na zwolnieniu, a dzis siedze w biurze....zaraz pedze na poczte popłacic rachunki, potem małe zakupy i bede sie wylegiwac na kanapie....

sciskam wszystkie nowe marcóweczki...

dlaczegotak...a ty jeszcze w duwupaku?
 
ja w pierwszej ciąży byłam pewna ,że urodzę synka - ciągle miałam ochotę na słone i kwaśne, a po drugim USG gdzie dowiedziałam się,że będziemy mieli córeczkę kupiłam sobie wielka ciepłą DROŻDZÓWKĘ :tak: tak to jest z tymi smakami :-)
 
Witam marcowe koleżanki, a szczególnie nowe :-)
Ja ide dzisiaj do lekarza, strasznie sie boje i o niczym innym nie potrafie myśleć.
Życze wszystkim miłego dnia
 
Czesc wszystkim mamuśkom. Ja siedze sobie w domku do 8 sierpnia. Strasznie mnie dzisiaj boli glowa,a nie moge wziac zadnej tabletki i zaraz chyba oszaleje.:wściekła/y: Jezeli chodzi o witaminy to mi tez kazali brac narazie tylko kwas foliowy. bardzo sie zdziwilam po wynikach badan bo zawsze mialam bardzo niska hemoglobine a tu taki piekny wynik. Musze sie zaraz zabrac za porzadki bo ostatnio mialam takiego lenia ze teraz nie wiem za co sie zabrac:szok:. Przerzucilam sie z czarnej herbaty na zielona,ale wczoraj nie zwrocilam uwagi i kupilam lisciasta i teraz musze odcedzac:dry:, ale w smaku duzo lepsza. tak sie rozleniwilam ze to przechodzi ludzkie pojecie.:no: Wy tez tak macie??
 
reklama
Witam


Dziewczyny ZAPRASZEM NA WATEK KWIECIEN 2008

Masiek nie jest w ciazy nie ma dziecka Leonka .. to uzurpatorka

Marcowki proscie Admina o watek zamkniety .. tam umieszczajcie fotki swoich dzieci , brzuszkow i wszytkiego co jest zwiazane z ciaza ....nie robcie tego na watku otwartym ... wariatow i oszustow nie brakuj
Wymagajcie zeby zdjecia wklejane byly na tyle widocze zebyscie mogly zobaczyc doklagnie twarz... przygladajcie sie sobie uwaznie... zebysce nie zostaly tak okrutenie oszukane jak my

Kochane zycze wam wspanialych 9 miesicy!!!
 
Do góry