reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Mirka No to tak jak nam lekarz powiedzial ze mamy sie powstrzymac od sexu,ciekawa jestem tylko czy to bedzie nam zakazane przez cala ciaze??
A co myslisz ze te tabletki przez ten bol glowy moga tez szkodzic malenstwu??
A moze to jednak cisnienie..bo taka pogoda ciagle na dworzu..:dry:
 
Nie wiem, moze Twój organizm inaczej przyjmuje te tabletki, ale naprawdę na Twoim miejscu sprawdziłabym sobie ciśnienie krwi. Wiem co piszę, bo mi w szpitalu przy ostatnim poronieniu powiedzieli, że przyczyna mogło być moje ciśnienie krwi(miałam wysokie) teraz badam praktycznie codziennie i jest niby ok, ale u ginka ostatnio miałam 168/95 i też kazał mi na to uważać.
 
MOjed Drogie Marcóweczki, to który mam zamknąć wątek? czy może zamnkiemy tylko jeden, a resztę takich ogólnych zostawimy dla wszystkich?

ja bym zamkneła ten watek na ktorym teraz jestemy i watek z USG , i poznajmy sie bo po co ktos ma czytac to co teraz piszemy (uraz z innego otwartego forum)
a Zrobila watek "WITAMY Sie " i tam mozna by bylo sie witac (nowe Mamy)

Co o tym myslicie???????????????????
 
Ostatnia edycja:
ja bym zamkneła ten watek na ktorym teraz jestemy i watek z USG , i poznajmy sie bo po co ktos ma czytac to co teraz piszemy (uraz z innego otwartego forum)
a Zrobila watek "WITAMY Sie " i tam mozna by bylo sie witac (nowe Mamy)

Co o tym myslicie???????????????????
To dobry pomysł:-)
Bardzo sie martwie o swoje malenstwo i mam jakiegos MEGA dola i ciagle chcialabym byc blisko mojego M:-( a on mimo wszystko chodz by chcial nie moze byc ciagle ze mna..
Dziewczyny rosna wam juz brzuszki??
 
To dobry pomysł:-)
Bardzo sie martwie o swoje malenstwo i mam jakiegos MEGA dola i ciagle chcialabym byc blisko mojego M:-( a on mimo wszystko chodz by chcial nie moze byc ciagle ze mna..
Dziewczyny rosna wam juz brzuszki??

Anitko ale czym sie stresujesz??
Kochana brzuch mam ale z przejedzenia. Bo jem jak słon. Juz nie mieszcze sie w moje ulubione spodnie :baffled:masakra
Głowa do góry...
 
reklama
sofik uwazam z tymi watkami ze to dobry pomysl:tak:
anita&maciek pomysl sobie ze nie mozesz sie nakrecac bo to malenstwu szkodzi wyobrazam sobie ze to nie jest latwe dla Ciebie ale nie [powinnas sie stresowac:tak:

Ja dzis jeszcze nie mialam usg bo miejsca nie bylo bedzie tak jak mam umowione czyli w srode mam nadzieje ze z malenstwem jest ok po krwawieniu juz na szczescie sladu nie ma.A z pracy wzielam sobie 2 dni wolnego i sobie odpoczywam:-)
 
Do góry