reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja dzis jeszcze nie mialam usg bo miejsca nie bylo bedzie tak jak mam umowione czyli w srode mam nadzieje ze z malenstwem jest ok po krwawieniu juz na szczescie sladu nie ma.A z pracy wzielam sobie 2 dni wolnego i sobie odpoczywam:-)

a własnie mialam pytac jak tam po USG.
Kurde robia nadzieje ludzia a potem zmierniaja zdeanie :baffled:
Ja wczoraj w szpitalu siedzialam przey USG 40 min z nadzieja ze mi je zrobia a oni mi mowia zze to za wczesnie i mam przyjsc za 2 tyg.
Bo tu w Irlandii trakuja ciaze dopiero od 13 tyg. idzie sie na 1 badania i USG...
Ale ze ja krwawielam to zorbili mi wczoraj badanie i mam isc jutro...

Zadalam wczorj pytanko co do imienia i sama na nie nie odp. u nas jak bedzie SYN to ma byc Kuba Junior , a jak dziewczynka to Maja albo Zuzia(moj typ) ale nie wiem czekmu ale czuje ze to bedzie SYN.
 
reklama
Kochane , to tak zamykamy ten wątek, zdjęcia usg, poznajmy się, natomiast otwieramy nowy "witamy się" i tam jak kogoś poznamy i sie upewnimy, to zapraszamy go do zamkniętego, tak?
chciałabym jeszcze tylko ustalić kto ma mieć dostęp do zamkniętego forum?
 
Sofik no wlasnie ja jestem w Szkocji i tu tez maja dosc dziwne podejscie jednak wydaje mi sie ze ciut lepsze niz u Was bo juz bede miec 2 usg i to umowione bylo jeszcze przed krwawieniem.

Widze ze Zuzia to bardzo modne imie ja jeszcze jak w ciazy nie bylam i @ mi sie spozniala a potem przyszla to sie smialam do meza ze Zuzi nie bedzie.
A jego pierwsze slowa jak ochlonal po szoku ze w ciazy jestem to powiedzial ale bedzie Zuzia?:-D:-D:-D:-D
 
ZQo no jest dziwnie b o jelsi bylam w szpitalu i wiedza ze krwawilam to usg mogli zorbic, a nie odylac mnie do domu...ale w 1 ciazy bylam dopiero w 13 tyg, na 1 usg.Pojde sobie prywatnie i to do polskiego gina to sobie normalnie pogadm :-D

Ewelcia jak tam po wycieczce??
 
no ja tez bylam w szpitalu wczoraj i to kilka godzin ale niedziela szkoci narod leniwy poza tym usg wyzsza technika:wściekła/y:i wkoncu sami nie wiedzieli gdzie i kto ma mi to usg zrobic no i wyszlo jak wyszlo usg bedzie dopiero w srode tez mysle o polskim ginekologu.
 
A powiedzcie mi czy tez was tak rożne osoby draznią czy to tylko ja tak mam normalnie wszyscy w ogolo jakbym mogla to z wszystkimi bym sie klocila o byle co
 
reklama
A powiedzcie mi czy tez was tak rożne osoby draznią czy to tylko ja tak mam normalnie wszyscy w ogolo jakbym mogla to z wszystkimi bym sie klocila o byle co

ja tak mialam w 1 ciazy, poklocilam sie ostro z siostra meza :baffled: teraz na razie nikt mnie nie wkurza...
A co do brzucha to mam duzy ale z przejedzenia :szok:

Niewiem co jest ale to dol wewnetrzny,zal do calego swiata..o nic:-(
Pozdrawiam wsystkich..mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie..

kochana to jest ciazowy nastroj, czasem takie dołki dopadaja...ale nie mysl o tym...
Kochana jak z dzidzia wszytko OK to trzeba Cieszyc sie zyciem....
Całuski dla poprawy nastroju... Moze jakis fajny filmik komediowy...ja teraz na canale+ wyszukuje same komedie i sobie ogladam :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry