reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wspolczuje wam problemów i tego stresu a ja za chwilke lece po wyniki badań i cos do jedzenia :) zobaczymy jak wyszło tym razem oby dobrze albo chociaz nie gorzej :(
 
reklama
M*R*, no możliwe, że to jeżdżenie, to ciągłe badania są męczące, a z drugiej strony, to dobrze, że wszystko kontrolują i sprawdzają. No a do "narzekania jak baba w ciąży" to masz całkowite prawo :-D, może następnym tydzień będzie już spokojniejszy, bez stania w kolejkach poczekalni :happy2:
 
kaczuszka2 - współczuję, siostra zamiast wspierać Ciebie to się koleżanką fascynuje - pewnie psychicznie jest "pod nią", znaczy,że się nią facscynuje i pewnia chciałaby być taka jak ona.


M*R - mnie pewnie też będzie cesarka czekać...ach...

dziękuję dziewczyny za pomoc, na ćwiczenia nie pojechałam, sama Pani położna, która je prowadzi mi je odradziła i podniosła na duchu mówiąc,że zostało mi już tylko 20 tygodni. (heh... dla mnie to wieczność w tej sytuacji w jakiej się znajduję) :-)

zrobiłam pranie i dużo dziś starałam się leżeć, co usiądę do komputera to mnie plecy zaczynają boleć i teraz już też wiec znów się chyba położę...a po wczorajszej wizycie na wszystkie puknięcia, bóle i inne dolegliwości strasznie wyczulona jestem. Moja siostra się śmieje,że z jednej srony to dobrze,że mi lekarz tak powiedział,że jest ryzyko itp. bo bym się nie oszczędzała i wiecej niż w pracy biegała i nie uważała na siebie.Przyznam szczerze, że ma rację... :)
 
Ostatnia edycja:
julia...mnie tez dziwi ze testy ze skóry sa wazniejsze...z tego co pamietam ja sama miałam jak miałam 10 lat robione skórne w 3 podejsciach bo alergenów jest duzo-samych podstawowych miałam robione 60...potem miałam robione z krwi-i za jednym pobraniem miałam zrobione na 80 innych-fakt faktem ze u mnie szukano nie alergii skórnej a oddechowej i jedzeniowej głównie
 
cześć dziewczynki!
Czytam was non stop ale jakoś weny twórczej nie mam wcale ostatnio. W weekend robilismy przyjęcie urodzinowe(moje) i tak sie nalatałam ze juz miałam dość jakichkolwiek urodzin...:crazy:
Dziś miałam tragicznie smutny dzień, płakałam bez sensu.. Głównie dlatego ze mąż wychodzi rano i wraca późno z pracy a ja samiuteńka w domu siedzę:-( strasznie mi smutno.. Gdybym mogła to bym chyba wróciła do pracy ale tam mnie już nie chcą:-( achh chyba dziś mam totalną załamkę..
Nadal nie wiemy co tam w brzuszku się chowa, za 6 dni usg...


Strasznie mi przykro że niektóre z Was mają takie problemy, mam nadzieje i trzymam mocno kciuki aby wszystko sie dobrze ułozyło!!:-) trzymam moooooocnooo !!

Chyba nic więcej z siebie dziś nie wyduszę bo jakiś słaby mam humor:-(

Buziaczki dla Was Ciężaróweczki:-D
 
Mam problem,bo od jakis 2,3godzin strasznie boli mnie podbrzusze tak bardzo nisko.Wlasciwie nie wiem co mnie boli moze pochwa,bo nawet usiasc normalnie nie moge.
dziewczyny napiszcie co to moze byc?!
Moze to jakies powazne oznaki,czegos taaam!!!
Wole nie myslec negatywnie.
BB jeszcze sie mi nie naprawilo pewnie ta wiadomosc bedzie sie wysylala 10min:szok::szok::szok:wrrrrrr wsciekla jestem!!!!
 
jeśli to nie zwykłe kłucie, to ja bym zadzwoniła do swojego lekarza.. (jesli masz prywatnie), a jak nie to doslownie na jakąs izbę przyjęć w jakimś szpitalu- nikt Cie za to nie skrzyczy... a nie wolno tego bagatelizowac.

Ja czułam raz ale krótki taki ból wewnętrzny pochwy, w 4 miesiacu, w dniach kiedy powinnam okresu dostać, ale przeszło..
 
dzieji madzik za rade.
Jak bym byla w PL to napewno bym zadzwonila do gina albo pijechala na pogotowie,albo gdzie kolwiek a ja jestem w Irlandii i tu malo tegoze nie chodzi sie do gina tylko do ogolnego lekarza to jeszcze podobno w szpitalu przyjmuja kobiety w ciazy tylko z krwawieniem:-:)-:)-(

Moze ktos cos jeszcze napisze,bo strasznie sie martwie.
 
odebrałam dzisiejsze wyniki badań wyglądają lepiej niż poprzednie nie znam sie w koncu na tym ale jak tak patrze to tak mi się wydaje


ewelcia86 nie wiem co Ci poradzić, lekarze w iralandii i londynie to pewno to samo barachło co mozesz prosic tłumaczyć a oni i tak nadal nie wiedzą czy jest sens przyjazdu i przyjęcia. Podejśc moze albo zadzwoń jak masz nr do jakiegos lekarza dowiedz sie co jest grane ale przede wszystkim nie denerwuj się to Ci nie pomaga
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewelcia86 kurcze nie mam pojęcia co to może być musi być,ból musi być silny skoro nawet usiąść nie możesz jeżeli nie masz kontaktu z lekarzem to na prawdę kiepsko wiem że na takie bóle podbrzusza bierze się no spe jest lekiem bezpiecznym w ciąży ale bez konsultacji z lekarzem cholerka ne wiem co ci poradzić jedyne to żebyś się położyła najlepiej na lewym boku z nogami uniesionymi w górę
 
Do góry