reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Napisał Miroslava1979
Cześć dziewczynki!!
a teraz gotuję grochówkę na obiad, ale mi tu pachnie..:-D



ale narobiłaś apetytu!!! Ja od niedawna na swoim i od mamy daleko - na razie raczkuję w kuchni, pochwal się jak robisz grochówkę :tak:

Zaraz założę wątek z przepisami, mam nadzieję,że bedziecie się chwalić swoimi przysmakami.


A tak poza tym, wróciłam już ze spacerku. Piękna jesień, cieplutko.Trzeba korzystać bo to pewnie ostatnie podrygi słoneczka. Jak nadejdą następne ciepłe dni nie będziemy już same!Wiele się zmieni!
 
Ostatnia edycja:
czesc laseczki! Dzis jest tak piekna pogoda ze dopiero teraz mam chwilke na forum,aczkolwiek zaraz znow znikam.Przy tak pieknej pogodzie nadrabiam zaleglosci towarzyskie i w towarzystwie co jakiejs to kumpeli zaliczylam w ramach "spacerkow"sklep kosmetyczny,umowilam sie do fryzjera,bylam na ciachach w cukierni:-D Jem obiad i znow w teren-tym razem spokojny spacer w parczku bez wydawania kaski;)))Normalnie chodze bez kurtki!Mnie w tramwaju ustapiono tylko raz jak dotad,takie spoleczenstwo!
Moris,ja mam nieduzy brzuszek,postaram sie za jakis czas wstawic fotki,aczkolwiek nikt nie ma watpliwosci co do mojego stanu z tych osob co mnie znaja bo w stosunku do brzucha sprzed ciazy mam wiecej juz 21 cm.A kto mnie nie zna to raczej sie nie domysla chociaz widze spojrzenia na okolice talii;)W obcislej bluzce widac,w luznej niezbyt.Wole miec chyba nieduzy (ale z duza dzidzia hehe) skoro tak ciezko go zrzucic po cesarce ktora bede miala,ale w sumie co sie martwic na zapas,za ladna dzis pogoda na smuty.
Buziaki!!!
 
dziweczyny!

napisałam do Aletki w sprawie moderowania naszego watku-zauwazyłam ze inne miesiace maja moderatora wybranego z posrod siebie i pomyslałam ze dla nas to tez dobry pomysł.....pomyslałam ze skoro siedze w domu to moge sie tym zajac....co wy na to?

a moze jest ktos inny chetny?
 
dziweczyny!

napisałam do Aletki w sprawie moderowania naszego watku-zauwazyłam ze inne miesiace maja moderatora wybranego z posrod siebie i pomyslałam ze dla nas to tez dobry pomysł.....pomyslałam ze skoro siedze w domu to moge sie tym zajac....co wy na to?

a moze jest ktos inny chetny?

ja myśle że tu nikt nie musi się zgadzać ty i tak tu wszystko sama załatwiasz:)))
 
Witam!
U mnie niby slonecznie na dworze ale zimno nawet napalilam sobie w kominku:-)wiecie taki nastroj sobie zrobilam:-)

Ja tez jestem za tym zeby mordoklejka zostala nasza moderatorka:-)

Co do kultury:to powiem kritku nie ktorzy wogole jej nie maja:szok:przykre to ale prawdziwe.
Volcan dobre wiadomosci. SUPER!!!Tylke nie chodz za duzo:-)
Widzialam ze powstal watek z przepisami na pysznosci-zaraz tam zajrze:tak:
 
reklama
laila, tanu-to nie tak ze wszystko sama załatwiam-nie chciałabym zebyscie mnie odbierały jako jakas dyktatorke....jesli tylko ktos inny ma czas i chec zeby sie tym zajac, lub ktos ze mna do pary to nie ma problemu...wystarczy jeden mail do aletki....
 
Do góry